Photos
Loading

Vyr. slidinėjimo apat. marškinėliai su 1/2 ilgio užtraukt. „900 X-Warm“

51,00 €
SKU: S306059 / 2772283 / 8547999
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  AUKŠTAS: išmanus prisitaikymas prie kūno – geresnis prakaito šalinimas
 2. Sulaiko šilumą
  LABAI AUKŠTAS: išmanus trimatis prisitaikymo prie kūno dizainas su merino vilna.
 3. Kvapų kontrolė
  LABAI AUKŠTAS: Dėl antibakt. savybių vilna gerai kontroliuoja nemalonų kvapą.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: Kuo mažiau siūlių, kad nedirgintų odos.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra apatinių drabužių „900 X-Warm“ kirpimas?
  Apatinių marškinėlių „900 X-Warm“ su 1/2 ilgio užtrauktuku kirpimas yra tiesus. Tai yra klasikinis tiesus visoms figūros tipams tinkantis modelis.
 2. Kokie yra merino vilnos ir „Dry Yarn“ pluošto privalumai?
  Merino vilna yra nepamainoma kontroliuojant temperatūrą tiek šiltu, tiek šaltu oru. Tai yra hidrofilinis audinys, kuris sugeria vandens kiekį, lygų iki 30% savo svorio, ir neatrodo šlapias. Tačiau sugerta drėgmė išgarinama labai lėtai. Tam, kad neutralizuotumė šį poveikį, sukūrėme „Hybrid-Fibre“ audinį su „Dry Yarn“ pluoštu, kuris yra itin veiksmingas hidrofilinis polipropilenas, pagreitinantis džiūvimą ir drėgmės pašalinimą.
 3. GYVŪNŲ GEROVĖ IR KILMĖ
  Mūsų apatiniams drabužiams naudojama vilna yra iš Pietų Afrikos. Ją pasirinkome dėl kokybės ir dėl to, kad atsižvelgiama į gyvūnų gerovę (nepraktikuojamas odos plotų išpjovimas, angl. „mulesing“).
 4. Techninė gaminio struktūra
  Dėl išmanaus trimačio merino vilnos mezgimo būdo, suformuojamos „Deep Insulation“ („didelės izoliacijos“) ertmės. Šios izoliuojančios ertmės sulaiko nuo kūno sklindančią šilumą ir sudaro apsauginį sluoksnį nuo šalčio.
 5. Kaip apsirengti, kad slidinėjant nesušaltumėte?
  Slidinėjant reikėtų apsirengti 3 technologiškai pažangių drabužių sluoksniais. 1-asis sluoksnis, arba apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, kad būtų sulaikoma šiluma. 3-asis, arba apsauginis sluoksnis, skirtas apsisaugoti nuo prasto oro.
 6. Gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginant juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 57.0% Vilna, Pagrindinė medžiaga : 25.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 16.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 2.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Ar esate jautrus šalčiui ir manote, kad tam padėtų apatiniai? Technol. pažangaus „Dry Yarn“ pluošto ir natūr. merino vilnos mišinys yra būtent tai, ko jums reikia, kad nesušaltumėt ir nesukaistumėt.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, kuriomis ir slidinėsite (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir pan.). Dizainerių komandos užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas ši