VYRIŠKA KALNŲ SLIDINĖJIMO STRIUKĖ 980

200,00 €
SKU: S302088 / 2475650 / 8503417
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  PUIKUS: 12000 mm membrana, sandarintos pagr. siūlės ir užtrauktukai.
 2. Praleidžia orą
  Orui pralaidus audinys, 2 užtrauktukai vėdinimui krūtinėje, vėdinimas nugaroje.
 3. Sulaiko šilumą
  Striukė ir vidinė striukė su perdirbtu tampraus kamšalo pašiltinimu.
 4. Nevaržo judesių
  Striukė ir vid. striukė: audinys + kamšalas + 4 krypčių tamprumo pamušalas.
 5. Atsparumas vandeniui
  Vandeniui atsparus išorinis audinys, į kurį neįsigeria vanduo.
 6. Galima pritaikyti
  Reguliuojami rankogaliai, gobtuvas ir apsauginis gaubtas nuo sniego.
 7. Kišenės
  7 kišenės: 2 rakoms, 1 slid. bilietui, 1 vidinė, 1 krūtinės, 2 tinkleliai.
 8. Patogu naudoti
  Aukšta ir šilta apykaklė apsaugo ir suteikia komforto.
Produkto paskirtis
 1. Koks pašiltinimas suteikia šilumos?
  Kad striukė būtų visiškai tampri, naudojame tamprų kamšalą, kuris neplyšta. 60 g/kv. m. Jei kamšalas plyštų, atsirastų „šalčio taškų“. Tas pats kamšalas naudojamas ir vidinėje striukėje. Jo neįsiuvome krūtinės srityje tam, kad grynas oras patektų į vidų pro vėdinimui skirtus užtrauktukus. Taip pat jo nėra ir nugaros srityje tam, kad geriau pasišalintų prakaitas.
 2. Be pašiltinimo, kokie kiti striukės elementai neleidžia sušalti?
  Sušalti neleis ne tik striukės pašiltinimas, bet ir reguliuojami rankogaliai, apsauginis gaubtas nuo sniego, sandarios siūlės, aukšta apykaklė bei reguliuojamas gobutvas.
 3. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Membrana – tai labai plona medžiaga, kuria yra padengtas vidinis išorinės medžiagos paviršius. Šis vandeniui atspaus audinys neleidžia jam prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu išgarindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 4. Kaip matuojamas striukės neperšlampamumas?
  Mes matuojame medžiagos atsparumą vandens srovei mm (remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo atsparesnis vandeniui audinys. Medžiaga, kurios nepralaidumas yra 12000 mm, atlaiko 12000 mm vandens srovės sukeliamą spaudimą.
 5. Kokie striukės komponentai saugo nuo blogo oro?
  Striukė „980“ sukurta ir pasiūta taip, kad neleistų patekti į vidų vandeniui ir apsaugotų jus nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Siekiant patikrinti striukės atsparumą vandeniui, ji išbandyta dušo testu, kuris atkartoja sąlygas, su kuriomis susiduria slidininkai. Tikrinome drabužio neperšlampamumą įvairiomis oro sąlygomis keletą dienų.
 6. Kokia yra striukės atsparumo vandeniui savybių paskirtis?
  Nuo vandeniui atsparaus audinio vanduo nuteka į jį neįsigerdamas. Ši striukė yra iš vandeniui atsparaus audinio, tad tinka dėvėti blogomis oro sąlygomis. Atsparumo vandeniui savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau šios savybės ilgainiui dingsta.
 7. Kaip atstatyti striukės atsparumą vandeniui?
  Atminkite, kad atsparumo vandeniui savybes galima atkurti. Jei norite tą padaryti, įdėkite striukę į džiovyklę ir 10–15 minučių džiovinkite sintetiniams audiniams skirta programa. Taip pat galite naudoti ir purškiamą impregnantą (parduodamą mūsų parduotuvėse): tolygiai apipurškite drabužį impregnantu ir palikite džiūti 10–12 valandų).
 8. Ką reiškia „kvėpuojanti‟ striukė?
  Šis drabužis pašalina aktyviai judant susidariusią kūno drėgmę. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, mes išmatuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET) atlikdami standartinį ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET rodmuo, tuo labiau medžiaga „kvėpuoja“. Striukės „980“ RET yra 8. Tačiau „Wedze“ pritaiko ir kitus techninius sprendimus (užtrauktukus, angas, tinklelius), kad būtų galima sumažinti kondensaciją drabužio viduje ir maksimaliai padidinti jo laidumą orui.
 9. Lengva surasti
  Striukė „980“ turi „Recco“ sistemą nugaroje, kuri skirta palengvinti paiešką sniego lavinos metu.
 10. Koks yra striukės „980“ kirpimas?
  Prigludusio kirpimo. Ši striukė kartu su vidine striuke yra prigludusio kirpimo dėl aerodinaminių priežasčių. Tačiau abi striukės yra visiškai tamprios, tad prisitaikys prie bet kokios kūno formos.
 11. Kaip apsirengti, kad kalnuose nesušaltumėt?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle: 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-asis, arba apsauginis sluoksnis, skirtas apsisaugoti nuo prasto oro.
 12. Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei nukrentate?
  Apsauginis gaubtas nuo sniego yra apsaugos sistema juosmens lygyje, kuri užspaudžiamomis sąsagomis prisegama striukės, skirtos slidinėjimui slidėmis arba snieglente, apačioje. Automatinis apsauginis gaubtas nuo sniego ir reguliuojami rankogaliai slidinėjant neleidžia į vidų patekti sniegui ir orui, ypač jei nukrentate.
 13. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal įvairius rodiklius. Taikomas bendrasis A–E vertinimas, padedantis lengvai nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ aktyviai skatina šią gaminių poveikio aplinkai vertinimo sistemą. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 87.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 13.0% Elastanas Pagrindinis pamušalas : 60.0% Poliamidas (PA), Pagrindinis pamušalas : 28.0% Poliesteris (PES), Pagrindinis pamušalas : 12.0% Elastanas Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabos, nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Ši „trys viename“ (striukė + vidinė striukė) striukė ne tik tampri, bet ir gerai reguliuoja temperatūrą. Sandarintos siūlės ir užtrauktukai bei membrana taip pat užtikrina puikų atsparumą vandeniui.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite jūs (sniegas, šaltis, šviežias sniegas ir pan.). Kurdamos ir tobulindamos šiuos gaminius dizainerių komandos rūpinasi