Photos
Loading

Vyriška šilta slidinėjimo striukė "Warm 900"

135,00 €
SKU: S157831 / 2358414 / 8398218
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  Labai geras: 10 000 mm membrana, sandarios siūlės ir pagrindinis užtrauktukas.
 2. Praleidžia orą
  Orui laidus audinys, 2 užtraukiamos vėdinimo angos ant krūtinės.
 3. Sulaiko šilumą
  75 % pūkų / 25 % plunksnų ir kamšalas ties pečiais. Rankogaliai.
 4. Atsparumas vandeniui
  Vandenį atstumiantis išorinis audinys, nesugeriantis vandens.
 5. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas gobtuvas, apačia, rankogaliai ir apsauginė juosta nuo sniego.
 6. Kišenės
  4 kišenės: 2 rankoms, 1 bilietui, 1 vidinė kišenė. 1 tinklinė akiniams.
 7. Patogu naudoti
  Minkšta, šilta, aukšta apykaklė itin patogi bei gerai apsaugo.
 8. Lengva naudoti
  Atsegamas gobtuvas.
Produkto paskirtis
 1. Koks kamšalas naudojamas šilumai sukurti?
  Pripažinti dėl geros šilumos izoliacijos, pūkai ir plunksnos taip pat užtikrina puikų svorio / šilumos / kompaktiškumo santykį. Šilumos suteikia pūkų / plunksnų svorio ir purumo derinys. Jie padeda sulaikyti orą ir izoliuoti kūną nuo šalčio. (75 % pūkų ir 25 % plunksnų pašiltinimas ties kūnu, perdirbtas 200 g/m² kamšalas ties pečiais).
 2. Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
  Striukė yra su pamušalu, rankogaliais, apsaugine juosta nuo sniego, vandens nepraleidžiančiais užtrauktukais, aukšta apykakle ir reguliuojamu gobtuvu, kad sulaikytų šilumą viduje ir apsaugotų nuo šalto oro patekimo į vidų.
 3. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Membrana – tai labai plona medžiaga, kuria yra padengtas vidinis išorinės medžiagos paviršius. Šis hidrofilinis komponentas neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu garindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 4. Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
  Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui išmatuodami audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Pavyzdžiui, audinys, kurio atsparumas vandeniui yra 10 000 mm, atlaiko 10 000 mm vandens stulpelio sudaromą slėgį.
 5. Kokie drabužio elementai apsaugo nuo blogo oro?
  Striukė 900 griežtai sukurta ir surinkta taip, kad neleistų patekti vandeniui ir apsaugotų nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Siekiant patikrinti, ar striukė yra neperšlampama, ji buvo patalpinta specialiame duše, atkuriančiame sąlygas, su kuriomis susiduria slidininkas. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
 6. Kuo svarbus gaminio gebėjimas atstumti vandenį?
  Hidrofobinis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Ši striukė yra su hidrofobiniais komponentais, didinančiais jos atsparumą blogam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
 7. Kaip atnaujinti drabužio hidrofobiškumą?
  Atminkite, kad hidrofobines gaminio savybes galima atnaujinti. Tam galite naudoti mūsų parduotuvėse parduodamą purškiamą impregnantą: tolygiai užpurkškite ant viso drabužio ir leiskite išdžiūti 10–12 valandų.
 8. Ką reiškia „kvėpuojanti‟ striukė?
  Šis gaminys gali praleisti vandens garus, kuriuos jūsų kūnas išskiria sportuojant. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, matuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET), atlikdami standartizuotą ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. 900 striukės RET lygus 12. Tačiau „Wedze“ naudoja techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius), kurie mažina kondensaciją drabužio viduje ir didina jo laidumą orui.
 9. Koks striukės 900 kirpimas?
  Įprastas kirpimas. Šios striukės šonai tiesūs ir lygiagretūs, o ne atkartojantys jūsų kūno linijas. Po šia striuke pakanka vietos dėvėti pirmąjį ir antrąjį techninį drabužių sluoksnį.
 10. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušaltumėte?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle. 1-asis sluoksnis arba antra oda, kad nesušlaptumėte. 2-asis arba izoliacinis sluoksnis sulaiko šilumą. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro. Striukė „900 Warm“ itin šilta, todėl rekomenduojame ją dėvėti su antru techniniu sluoksniu tik esant itin šaltam orui.
 11. Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei pargriūsiu?
  Apsauginė juosta nuo sniego yra apsaugos sistema juosmens lygyje, kuri spaudėmis prisegama striukės, skirtos slidinėjimui slidėmis arba snieglente, apačioje. Apsauginė juosta nuo sniego (automatinė) bei reguliuojami rankogaliai neleidžia sniegui ir vėjui patekti į vidų treniruotės metu, o ypač pargriuvus.
 12. Kaip skalbti striukę?
  * Prieš skalbdami išverskite * Skalbkite skalbimo mašinoje 30° temperatūroje, pasirinkę gležnų audinių skalbimo programą, naudokite nedidelį kiekį skalbiklio, nenaudokite audinių minkštiklio. * Į skalbyklę įdėkite 2 švarius, visiškai baltus teniso kamuoliukus. * Pasirinkite du arba tris skalavimo ciklus, kad tikrai pasišalintų visi po ankstesnio skalbimo likę skalbiklio likučiai.
 13. Kaip džiovinti striukę?
  Džiovinkite el. džiovyklėje (griežtai rekomenduojama) * Pasirinkite gležnų audinių programą. * Dėmesio: pasirinkite gležnų audinių gręžimo ciklą. * Džiovinkite kelis ilgus ciklus, kad visiškai išdžiūtų. * Kas 2 ciklus papurtykite, kad išardytumėte skalbiant susidariusius plunksnų gumulus. Jei neturite elektrinės džiovyklės, procesas užtruks ilgiau. (Džiovinimas ant sauso ir lygaus paviršiaus gali trukti 1–2 sav.). Papurtykite striukę (mažiausiai 4–5 kartus), kad nesusidarytų plunksnų gumulų.
 14. Kokios plunksnos naudojamos?
  Taikome atsekamumo sistemą, todėl galime garantuoti, kad mūsų naudojamų plunksnų kilmė atitinka mūsų įsipareigojimus atsakingai naudoti medžiagas. Mūsų tiekėjai įsipareigoja naudoti tik mėsai augintų ančių plunksnas, kurios nupešamos tik po paskerdimo http://developpement-durable.decathlon.com/faq/
 15. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Bendrasis vertinimas nuo A iki E padeda lengviau atskirti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir t. t.) „Decathlon“ yra įsipareigojusi ant savo gaminių skelbti poveikio aplinkai informaciją. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Papildomas pamušalas : 100.0% Poliamidas (PA) Plėvelė : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Patvirtinta
  12 Decathlon clients took part in the product validation process during the field tests conducted at Tignes as part of the final product development phase. Are you interested in becoming a tester? Contact us at wedze.com!
 3. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite sugadinti vandens nepraleidžiančią audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  Ši striukė ne tik itin šilta, bet ir su klijuotomis siūlėmis, todėl itin atspari vandeniui. Vėdinimo užtrauktukai užtikrina puikų vėdinimą.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puikiai tinkam