Vyriška slidinėjimo striukė "SNB JKT 500". Slidininkams ir snieglentininkams

92,00 €
SKU: S308667 / 2764862 / 8549415
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Patvarumas
  Trinčiai, dėvėjimuisi ir tempimui atspari medžiaga
 2. Nepraleidžia vandens
  5 000 mm membrana. 100 % klijuotos siūlės.
 3. Nevaržo judesių
  Laisvas kirpimas, geresnė judėjimo laisvė, net ir dėvint nugaros apsaugą.
 4. Sulaiko šilumą
  Perdirbto PES dirbtinių pūkų kamšalas (100 g/kv.m. ties krūt., kitur 80 g/kv.m.)
 5. Praleidžia orą
  Orui laidus komponentas, išsklaidantis prakaitą. (RET = 18)
 6. Galima pritaikyti
  Suveržiama striukės apačia, rankogaliai su kibiosiomis juostelėmis. Regul. gobt.
 7. Kišenės
  5 saugios kišenės, įskaitant 1 kišenę slidinėjimo bilietui
Produkto paskirtis
 1. kaip išsirinkti tinkamą dydį
  Nuotraukoje modelis dėvi L dydžio striukę ir yra 181 cm ūgio. Matmenys: Krūtinės apimtis: 96 cm Juosmuo: 83 cm Rankovės ilgis: 61 cm
 2. Kaip veikia mano produkto garantija?
  Šiam produktui suteikiama 5 metų garantija nuo pardavimo datos, nurodytos pardavimo kvite. Produktas, kuriam taikoma garantija, bus taisomas arba pakeičiamas nemokamai. Garantija taikoma produkto defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto nusidėvėjimo ir netinkamo naudojimo.
 3. Ar tikrai striukė yra tvirta ir ilgaamžė?
  Savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją, jei juos netyčia sugadinsite, juos sutaisysime naudodamiesi vietinių tiekėjų paslaugomis. Daugiau informacijos apie gaminių taisymą ieškokite mūsų interneto svetainėje. Savo gaminiams itin kruopščiai atrenkame visas medžiagas ir jų sujungimo būdus, kad jie būtų kuo ilgaamžiškesni čiuožinėjant snieglente .
 4. Kaip galiu palyginti produktų poveikį aplinkai?
  Produkto poveikis aplinkai apskaičiuojamas atsižvelgiant į visą jo naudojimo laiką ir įvairius veiksnius. Suteikiamas įvertinimas nuo A iki E padeda lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius, tarpusavyje lyginant to paties tipo gaminius. „Decathlon“ įsipareigoja atskleisti šią informaciją apie savo gaminius: Daugiau informacijos apie mūsų tvarios plėtros iniciatyvą rasite adresu http://developpement-durable.decathlon.com/
 5. Ar galiu būti tikras, kad mano striukė gerai mane apsaugos esant prastam orui?
  Gaminant šią striukę buvo itin kruopščiai atrinktos visos medžiagos ir jų sujungimo būdai, kad ji nepraleistų vandens ir sumažintų vėjo sukeliamą šalčio pojūtį bei padėtų ištverti blogas oro sąlygas (lietų, sniegą, vėją, kt.). Atsparumas vandeniui matuojamas patalpinus gaminį specialioje lietaus kameroje, kurioje atkuriamos realios sąlygos. Tuomet gaminio atsparumas vandeniui patikrinamas striukę išbandant realiomis naudojimo sąlygomis, kelias dienas čiuožinėjant snieglente visokiu oru.
 6. Vanduo dažnai prasiskverbia pro siūles. Ar mano striukės siūlės yra klijuotos?
  Be vandeniu atsparios medžiagos, striukės atsparumą vandeniui didina ir klijuotos siūlės. Tai yra neperšlampamos lipnios juostos, priklijuotos prie rūbo vidinių siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas. Šio gaminio visos siūlės (100 %) nepraleidžia vandens.
 7. Kuo svarbus gaminio gebėjimas atstumti vandenį?
  Vandenį atstumiančios medžiagos išorė yra impregnuota, tad ji leidžia vandeniui nubėgti jos paviršiumi į ją neįsigeriant. Audinys nesugeria vandens ir išlieka lengvas ir šiltas. Hidrofobines gaminio savybes reikia nuolatos atnaujinti (vidutiniškai po 2 ar 3 skalbimų), naudojant priemones, kurių galima įsigyti mūsų parduotuvėje. Visos mūsų vandeniui atsparios snieglentininkų striukės yra apdorotos impregnantu.
 8. Kas yra membrana ir kam ji skirta?
  Membrana yra itin plonas (5–25 mikrometrų) sluoksnis, kuriuo padengiamas vidinis audinio paviršius, kad nepraleistų vandens, bet puikiai praleistų orą. Membranos komponentai neleidžia vandeniui įsigerti, tačiau netrukdo pašalinti kūno išskiriamus vandens garus čiuožiant snieglente.
 9. Kaip mano striukė mane sušildys?
  Norėdami, kad jums būtų šilta, izoliacijai naudojame kamšalą. Kamšalas yra sintetinis, iš poliesterio pagamintas komponentas, sulaikantis daugiau arba mažiau oro, priklausomai nuo pluošto ilgio. Kamšalas gali būti standartinis, modernių technologijų arba silikonizuotas, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis (šiluma, lengvumas, lankstumas ir pan.). Naudojame 100 % perdirbtą kamšalą, kad sumažėtų poveikis aplinkai.
 10. Kaip turėčiau apsirengti, kad kalnuose nesušalčiau?
  Tam, kad būtų šilta ir nesušlaptumėte, rekomenduojame remtis 3 sluoksnių taisykle. Ji yra paprasta: reikia dėvėti tris drabužių sluoksnius, kurių kiekvienas atlieka skirtingas funkcijas. Apatinis sluoksnis turi sukurti ir sulaikyti šilumą. Jūsų džemperis arba medvilninis sportinis nertinis suteikia jums šilumos, o striukė apsaugo nuo prasto oro. Visi šie sluoksniai turi būti laidūs orui, kad leistų pasišalinti drėgmei.
 11. Kaip prižiūrėti šį gaminį?
  Norint optimizuoti produkto veikimą ir patvarumą, mes patariame: skalbti skalbyklėje atskirai, 30 °C temperatūroje. Naudoti sintetiniams rūbams skirtą ciklą. Išversti. Naudoti nedidelį kiekį skalbimo priemonės. Nenaudoti minkštiklio. Gręžti rankomis. Džiovinti ant pakabo šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti sauso valymo. Nedėti ant radiatoriaus. Išorinę medžiagą galite pakartotinai impregnuoti naudodami impregnuojantį purškiklį. Perskaitykite priežiūros etiketę
 12. Why is the water-resistance value on the website different from the one printed inside the jacket?
  We designed our jacket by choosing a technical membrane that ensures waterproofness of 10000 mm when you buy it. After each wash the membrane becomes less efficient, which is why we also test the product to guarantee optimal waterproofing even after 5 washes. This value of 5000 mm after 5 washes is printed inside the jacket, so that the information remains true even in a few years when you sell your product.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Plėvelė : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Patvirtinta
  Aistringi snieglentininkai ir slidininkai. Norėtumėte tapti testuotoju? Susisiekite su mumis interneto svetainėje!
 3. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, kad nepažeistumėte audinio membranos. Prieš saugodami sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje įsitikinkite, kad rūbas yra visiškai sausas.
 4. Informacija apie produktą
  SNB JKT 500 striukė atspari, šilta, nepraleidžia vandens, laidi orui ir nevaržo judesių: puikiai tinka tobulinant čiuožimo snieglente įgūdžius
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Decathlon“ pagaminti „Snowboard“ produktai yra išbandomi realiomis sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti: sniege, šaltyje ir visomis kitomis oro sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami snieglente (ir slidėmis). Dizaino komandos, produkto v