Photos
Loading

Vyriška slidinėjimo striukė "SNB JKT 900". Slidininkams ir snieglentininkams

165,00 €
SKU: S184951 / 2570941 / 8494275
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Patvarumas
  Komponentai atsparūs nutrynimui, įplėšimui ir tempimui
 2. Nepraleidžia vandens
  15 000 mm membrana, 100 % klijuotos siūlės.
 3. Nevaržo judesių
  Įprastas kirpimas, didesnė judėjimo laisvė net ir dėvint nugaros apsaugą.
 4. Sulaiko šilumą
  Plunksnų tipo perdirbto PES kamšalas 80 g/kv. m.
 5. Praleidžia orą
  Orui laidi medžiaga ir mechaninis vėdinimas (RET = 4,94)
 6. Galima pritaikyti
  3D gobtuvas, automatinis rankogalių užveržimas
 7. Kišenės
  7 kišenės: 2 rankoms, 2 ant krūtinės, 1 telefonui, 1 slidinėjimo bilietui
 8. Riboja sniego patekimą į vidų
  Ergonominės rankovės ir automatiškai suveržiami rankogaliai
Produkto paskirtis
 1. kaip išsirinkti tinkamą dydį
  Nuotraukoje modelis dėvi XL dydžio striukę ir yra 188 cm ūgio. Matmenys: liemens apimtis: 95 cm Krūtinės apimtis: 106 cm Rankovės ilgis: 64 cm
 2. Nerizikuokite savo saugumu
  Su RECCO sistema, palengvinančia paiešką sniego nuošliaužos atveju bazėse, kuriose naudojama ši sistema. http://fr.recco.com/le-systeme-recco
 3. Kaip veikia mano produkto garantija?
  Šiam produktui suteikiama 5 metų garantija nuo pardavimo datos, nurodytos pardavimo kvite. Produktas, kuriam taikoma garantija, bus taisomas arba pakeičiamas nemokamai. Garantija taikoma produkto defektams, išskyrus tuos, kurie atsirado dėl įprasto nusidėvėjimo ir netinkamo naudojimo. Ši išskirtinė 5 metų garantija taikoma tik pateikus gaminį ir jo įsigijimo kvitą.
 4. Kaip galiu būti tikras, kad mano striukė bus tvirta ir patvari?
  Savo produktams garantiją teikiame 5 metus, jei juos netyčia sugadinsite, juos sutaisysime naudodamiesi vietinių tiekėjų paslaugomis. Susisiekite su mumis mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie tai, ką turite daryti, kad būtų sutaisytas jūsų produktas. Itin atidžiai parenkame visas mūsų gaminių dalis ir taikome specialius jų surinkimo metodus, kad galėtume garantuoti didžiausią įmanomą snieglentininkams skirtų priemonių patvarumą.
 5. Ar galiu palyginti produktų poveikį aplinkai?
  Produkto poveikis aplinkai apskaičiuojamas atsižvelgiant į visą jo naudojimo laiką ir įvairius veiksnius. Suteikiamas įvertinimas nuo A iki E padeda lengvai atskirti aplinkai mažiausiai kenksmingus gaminius, tarpusavyje lyginant to paties tipo gaminius. „Decathlon“ įsipareigoja atskleisti šią informaciją apie savo gaminius: Daugiau informacijos apie mūsų tvarios plėtros iniciatyvą rasite adresu http://developpement-durable.decathlon.com/
 6. WAXÉ medžiaga suteikia išskirtinio stiliaus
  Pagrindinė striukės medžiaga vadinama WAXÉ. Kaip džinsinis audinys, ši medžiaga bėgant laikui nusitrina labiausiai naudojamose vietose. Striukė atspindės jūsų stilių ir bus išskirtinė. Ši nauja medžiaga gali atrodyti ir nusitrinti kitaip nei pavaizduota nuotraukoje.
 7. Universalus ir daugiafunkcis drabužis.
  Šią striukę sukūrė ir pagamino snieglenčių sporto entuziastai kitiems snieglentininkams. Siekdami sukurti patvaresnį produktą, naudojome linijas ir kuprinių medžiagas, taip pat pridėjome automatinę pirštinių ir kumštinių pirštinių reguliavimo sistemą. Nebereikės gaišti laiko užveržiant rankogalius, o sušalęs sniegas nebetrukdys užsegti kibiųjų juostelių. Striukės viduje, kuris itin patogus, yra orui laidus 3D tinklelis.
 8. Ar galiu būti tikras, kad mano striukė gerai mane apsaugos esant prastam orui?
  Ši striukė pagaminta iš tokių medžiagų ir tokiu būdu, kad nepraleistų vandens ir apsaugotų nuo vėjo esant blogoms oro sąlygoms (lietui, sniegui, vėjui, t. t.). Siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui, šis gaminys buvo patalpintas specialiai sukurtoje lietų imituojančioje kameroje, kurioje atkuriamos slidinėjimo snieglente lauke sąlygos. Taip pat kelias dienas praleidome slidinėdami snieglente visokiomis sąlygomis, kad galėtume užtikrinti gaminio atsparumą vandeniui.
 9. Vanduo dažnai prasiskverbia pro šias siūles. Ar mano striukės siūlės yra klijuotos?
  Kelnės su petnešomis geriau apsaugo nuo vandens, nes neperšlampama medžiaga naudojama kartu su užklijuotomis siūlėmis. Tai yra neperšlampamos lipnios juostos, priklijuotos prie rūbo vidinių siūlių, kad šis būtų visiškai neperšlampamas. Visos gaminio siūlės yra klijuotos.
 10. Kodėl ši striukė yra atstumianti vandenį?
  Audinio hidrofobiškumas yra gebėjimas atstumti vandenį, todėl vanduo nuslysta audinio paviršiumi į jį nesusigerdamas, nes išorinis audinio paviršius yra apdorotas tam tikra medžiaga. Vanduo nesusigeria į audinį, todėl jis lieka lengvas ir šiltas. Hidrofobines gaminio savybes reikia nuolatos atnaujinti (vidutiniškai po 2 ar 3 skalbimų) naudojant priemones, kurių galima įsigyti mūsų parduotuvėje. Visos neperšlampamos striukės, kurias kuriame snieglentininkams, yra atstumiančios vandenį
 11. Kas yra membrana ir kam ji skirta?
  Membrana yra itin plonas (5–25 mikrometrų) sluoksnis, kuriuo padengiamas vidinis medžiagos paviršius, kad nepraleistų vandens, bet puikiai praleistų orą. Mūsų sukurta membrana šliuožiant snieglente nepraleidžia vandens į vidų, bet išleidžia kūno sukuriamus vandens garus į išorę.
 12. Kaip mano striukė mane sušildys?
  Norėdami, kad jums būtų šilta, izoliacijai naudojame plunksnų tipo kamšalą. Kamšalas yra sintetinis, iš poliesterio pagamintas komponentas, sulaikantis daugiau arba mažiau oro, priklausomai nuo pluošto ilgio. Yra standartinių, techninių ir silikonu dengtų kamšalų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis (šilti, lengvi, tamprūs, t. t.). Naudojame 100 % perdirbtą kamšalą, kad sumažėtų poveikis aplinkai.
 13. Kaip turėčiau apsirengti, kad kalnuose nesušalčiau?
  Tam, kad būtų šilta ir nesušlaptumėte, rekomenduojame remtis 3 sluoksnių taisykle. Ji yra paprasta: dėvėkite 3 drabužių sluoksnius, pasižyminčius skirtingomis savybėmis. Apatinis sluoksnis turi šildyti ir sulaikyti šilumą. Džemperis su gobtuvu ar be jo šildo, o striukė apsaugo nuo blogo oro. Visi šie sluoksniai turi būti laidūs orui, kad leistų pasišalinti drėgmei.
 14. Kaip apsisaugoti, kad sniego nepatektų į striukės vidų?
  Mūsų gaminamos striukės yra su tampria nuo sniego apsaugančia juosta, kurią galima reguliuoti ties juosmeniu. pargriuvus arba slidinėjant ant puraus sniego, ši juosta apsaugo nuo sniego patekimo į vidų.
 15. Kaip prižiūrėti šį gaminį?
  Norint optimizuoti produkto veikimą ir patvarumą, mes patariame: skalbti skalbyklėje atskirai, 30 °C temperatūroje. Naudoti sintetiniams rūbams skirtą ciklą. Drabužį išverskite. Naudoti nedidelį kiekį skalbimo priemonės. Nenaudoti minkštiklio. Rekomenduojame gręžti rankomis. Džiovinti ant pakabos šiltoje, gerai vėdinamoje vietoje. Nenaudoti sauso valymo. Nedėti ant radiatoriaus. Išorinę medžiagą galite pakartotinai impregnuoti naudodami impregnuojantį purškiklį. Perskaitykite priežiūros etiketę.
 16. Why is the water-resistance value on the website different from the one printed inside the jacket?
  We designed our jacket by choosing a technical membrane that ensures waterproofness of 15000 mm when you buy it. After each wash the membrane becomes less efficient, which is why we also test the product to guarantee optimal waterproofing even after 5 washes. This value of 8000 mm after 5 washes is printed inside the jacket, so that the information remains true even in a few years when you sell your product.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Išorinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliamidas (PA) Papildomas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  „Freeride World Qualifier“ gaminio vadovas (https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier) ir snieglenčių bei slidinėjimo entuziastai. Norėtumėte tapti testuotoju? Susisiekite su mumis decathlon.com!
 3. Saugojimo patarimai
  laikykite pakabintą ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite sugadinti medžiagos dangą. Prieš padėdami į lentyną kruopščiai išdžiovinkite sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  SNB JKT 900 snieglentininkų striukė skirta atlaikyti dėvėjimąsi, su automatiniu rankogalių užveržimu, gobtuvas tinkamas dėvėti su šalmu ir daug kitų funkcijų.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Decathlon“ pagaminti snieglentininkams skirti produktai yra išbandomi realiomis sąlygomis, kurioms jie buvo sukurti: sniege, šaltyje ir visomis kitomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti slidinėdami snieglente (ir slidėmis). Dizainerių komandos