Vyriška slidinėjimo striukė Wedze "180"

Regular Price: 41,00 € -54%

19,00 €

SKU: S306359 / 2707405 / 8542807
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  TAIP: 3 000 mm danga, iš dalies klijuotos siūlės.
 2. Praleidžia orą
  Orui laidus audinys.
 3. Sulaiko šilumą
  Perdirbto kamšalo pašiltinimas.
 4. Atsparumas vandeniui
  Hidrofobinis išorinis audinys nesugeria vandens.
 5. Galima pritaikyti
  Reguliuojama striukės apačia.
 6. Kišenės
  6 kišenės: 2 rankoms, 1 slid. bilietui, 1 išorinė, 1 vidinė ir 1 kišenė akiniams
 7. Lengva naudoti
  Rankogaliai su gumele apsaugo, kad į vidų nepatektų sniego.
 8. Lengva naudoti
  Tamprus rankogalio užsegimas neleidžia į vidų patekti sniegui.
Produkto paskirtis
 1. Koks kamšalas naudojamas šilumai sukurti?
  Kad būtų šilta, striukėje naudojame perdirbto kamšalo izoliaciją (60 g/m² rankovėse ir 100 g/m² ties krūtine). Kad būtumėte apsaugotos nuo šalčio, šis sintetinis kamšalas, kuriame yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį.
 2. Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
  Sušlapti ir sušalti neleis ne tik striukės pašiltinimas ir iš dalies sandarintos siūlės, bet ir reguliuojami rankogaliai bei apykaklė, tad jausitės daug šilčiau.
 3. Striukė padengta specialiu sluoksniu: kokie yra šios dangos privalumai?
  Šis sluoksnis – tai vandens nepraleidžianti medžiaga, kuria padengtas vidinis audinio paviršius. Per jį vanduo neįsigeria į drabužį, tačiau aktyviai sportuojančio žmogaus prakaitas gali išgaruoti. Tad sportuodami jūs išliekate sausos ir jaučiatės patogiau.
 4. Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
  Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui išmatuodami audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnis slėgis, tuo labiau vandeniui atsparus yra audinys. Medžiaga, kurios nepralaidumas vandeniui yra 3000 mm, atlaiko 3000 mm vandens stulpelio sukeliamą slėgį.
 5. Kokios striukės savybės užtikrina apsaugą nuo blogo oro?
  Striukė „180“ sukurta ir pasiūta taip, kad neleistų patekti į vidų vandeniui ir apsaugotų jus nuo vėjo, tad prastas oras (lietus, sniegas, vėjas ir pan.) jums nesukels problemų. Šio gaminio atsparumą vandeniui patikrinome kelias dienas slidinėdami įvairiu oru.
 6. Kodėl reikia, kad striukė būtų impregnuota?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo teka paviršiumi ir nesusigeria. Ši striukė yra su hidrofobiniais komponentais, didinančiais jos atsparumą blogam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
 7. Kaip atnaujinti striukės hidrofobiškumą?
  Atminkite, kad hidrofobines gaminio savybes galima atnaujinti. Įdėkite striukę į elektrinę džiovyklę, pasirinkite sintetinių audinių džiovinimo programą ir nustatykite 10–15 min. džiovinimo trukmę. Taip pat galite naudoti impregnantus (parduodami mūsų parduotuvėse): tolygiai užpurkškite ant viso drabužio ir leiskite išdžiūti 10–12 valandų.
 8. Ką reiškia „kvėpuojanti‟ striukė?
  Šis gaminys gali praleisti vandens garus, kuriuos jūsų kūnas išskiria sportuojant. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, matuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET), atlikdami standartizuotą ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET, tuo audinys yra laidesnis orui. Striukės „180“ RET yra 9. Tačiau „Wedze“ pritaiko ir kitus techninius sprendimus (užtrauktukus, angas, tinklelius), kad būtų galima sumažinti kondensaciją drabužio viduje ir maksimaliai padidinti jo laidumą orui.
 9. Koks yra striukės „180“ kirpimas?
  Įprastas kirpimas. Šios striukės šonai tiesūs ir lygiagretūs, o ne atkartojantys jūsų kūno linijas. Pakankamai vietos po striuke dėvėti pirmą ir antrą techninius sluoksnius.
 10. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušaltumėte?
  Kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi, rekomenduojame vadovautis 3 sluoksnių taisykle. 1-asis sluoksnis, arba apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
 11. Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei pargriūsiu?
  Reguliuojama striukės apačia ir tamprūs rankogaliai slidinėjant neleidžia į vidų patekti sniegui ir orui, ypač jei nukrentate.
 12. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą jo naudojimo ciklą pagal skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis A–E vertinimas, padedantis lengvai nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ aktyviai skatina šią gaminių poveikio aplinkai vertinimo sistemą. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pažasties medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite pakabintą ant pakabos ir nelankstykite ‒ galite pažeisti audinio dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šios striukės atsparumą vandeniui padidina sandarintos pagrindinės siūlės, todėl nesušlapsite net jei oras blogas.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai yra sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis,