Photos
Loading

Vyriška slidinėjimo striukė Wedze "580"

Regular Price: 92,00 € -51%

45,00 €

SKU: S142015 / 2686274 / 8545703
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  Geras: 10 000 mm membrana ir klijuotos siūlės nepraleidžia drėgmės.
 2. Praleidžia orą
  Orui pralaidus audinys, 2 užtrauktukai vėdinimui krūtinės srityje.
 3. Sulaiko šilumą
  Perdirbto kamšalo pašiltinimas.
 4. Atsparumas vandeniui
  Vandeniui atsparus išorinis audinys neleidžia vandeniui įsigerti.
 5. Galima pritaikyti
  Gobtuvo, palanko, rankogalių ir apsauginio gaubto nuo sniego reguliavimas.
 6. Kišenės
  6 kišenės: 2 rankų, 1 slid. bilietui, 1 vid., 1 krūtinės ir 1 tinkl. akiniams.
 7. Patogu naudoti
  Minkšta ir šilta apykaklė apsaugo ir suteikia komforto.
Produkto paskirtis
 1. Kokį kamšalą rinktis, kad striukė būtų tikrai šilta?
  Pašiltinimui naudojame perdirbtą kamšalą (60 g/kv. m. rankoms ir 100 g/kv. m. kūnui), kad nesušaltumėte. Ši sintetinė medžiaga, kurioje yra poliesterio, sulaiko daugiau ar mažiau oro, atsižvelgiant į pluošto storį, ir saugo jus nuo šalčio.
 2. Kokie kiti komponentai be kamšalo sukuria šilumą?
  Striukės kamšalas, vandens nepraleidžiantys užtrauktukai, apsauginė juosta nuo sniego, apykaklė ir reguliuojamas gobtuvas bei rankogaliai puikiai apsaugo nuo šalčio ir šildo.
 3. Kas yra membrana ir kokia jos funkcija?
  Tai labai plonas apsauginis sluoksnis, dengiantis vidinę išorinio audinio pusę. Šis hidrofilinis komponentas neleidžia vandeniui prasiskverbti į vidų, tuo pačiu metu garindamas prakaitą. Ji nepakeičiama gaminant drabužius, kurie sulaiko šilumą ir padeda nesušlapti.
 4. Kaip matuojamas drabužio atsparumas vandeniui?
  Matuojame audinio atsparumą vandens stulpelio slėgiui mm (remiantis ISO 811 standartu). Kuo vandens slėgis didesnis, tuo didesnis audinio atsparumas vandeniui. Jei medžiagos atsparumas vandeniui yra 10 000 mm, tai reiškia, kad ji atspari 10 000 mm vandens stulpelio sukuriamam slėgiui.
 5. Kokie drabužio elementai apsaugo nuo blogo oro?
  Striukė „580“ kruopščiai sukurta ir pasiūta, kad drėgmė neprasiskverbtų į vidų ir jos nepersmelktų vėjas, tad galėsite slidinėti prastu oru (lyjant, sningant, pučiant vėjui ir t. t.). Siekiant patikrinti, ar striukė yra neperšlampama, ji buvo patalpinta specialiame duše, atkuriančiame sąlygas, su kuriomis susiduria slidininkas. Mes patvirtinome, kad šis produktas yra neperšlampamas, slidinėdami įvairiomis oro sąlygomis keletą dienų.
 6. Kodėl ši striukė yra atstumianti vandenį?
  Hidrofobinis audinys neleidžia vandeniui susigerti, todėl vanduo nuo jo nuteka. Striukė yra pagaminta iš vandenį atstumiančių medžiagų, prailginančių jos atsparumą prastam orui. Hidrofobinių savybių audinys įgauna padengus jo išorinį paviršių specialia medžiaga. Tačiau ilgai naudojant ši savybė gali pablogėti.
 7. Kaip galiu atnaujinti hidrofobines drabužio savybes?
  Ar žinojote, kad atsparumo vandeniui savybes galima atkurti? Jei norite tą padaryti, įdėkite striukę į džiovyklę 10–15 minučių ir įjunkite sintetiniams audiniams skirtą programą. Taip pat galite naudoti ir purškiamą impregnantą (parduodamą mūsų parduotuvėse): tolygiai apipurškite drabužį impregnantu ir palikite džiūti 10–12 valandų).
 8. Kas yra orui laidi striukė?
  Tai gaminys, kuris leidžia pasišalinti dėl aktyvios veiklos susidariusiai drėgmei. Norėdami patikrinti, ar medžiaga yra laidi orui, mes išmatuojame jos atsparumą išgaruojančiai šilumai (RET) atlikdami standartinį ISO 11092 bandymą. Kuo mažesnis RET rodmuo, tuo labiau medžiaga „kvėpuoja“. Striukės „580“ RET yra 11. Tačiau kiti technologiškai pažangūs „Wed'ze“ sprendimai (užtrauktukai, vėdinimo angos, tinkleliai) riboja kondensato susidarymą drabužio viduje ir pralaidumas orui optimizuojamas.
 9. Koks yra striukės „580“ kirpimas?
  Standartinio sukirpimo. Striukės šonai tiesūs ir neįliemenuoti. Po striuke yra pakankamai vietos dėvėti techninius pirmo ir antro sluoksnio drabužius.
 10. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušaltumėte?
  Jei norite jaustis šiltai ir sausai, vadovaukitės 3 sluoksnių taisykle: 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2 arba izoliacinis sluoksnis šilumai sulaikyti. 3 sluoksnis arba apsauginis sluoksnis apsisaugoti nuo blogo oro.
 11. Kaip apsisaugoti nuo sniego, jei pargriūsiu?
  Apsauginis gaubtas nuo sniego yra apsaugos sistema juosmens lygyje, kuri užspaudžiamomis sąsagomis prisegama slidinėjimo striukės apačioje. Apsauginis gaubtas nuo sniego ir reguliuojami rankogaliai slidinėjant neleidžia į vidų patekti sniegui ir orui, ypač jei nukrentate.
 12. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą jo naudojimo ciklą pagal skirtingus rodiklius. Taikomas bendrasis A–E vertinimas, padedantis lengvai nustatyti mažiausią poveikį aplinkai turinčius gaminius lyginant tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ aktyviai skatina šią gaminių poveikio aplinkai vertinimo sistemą. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Papildomas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Išorinė medžiaga : 100.0% Poliamidas (PA) Plėvelė : 100.0% Poliuretanas (PU
 2. Patvirtinta
  12 „Decathlon“ klientų dalyvavo gaminio patvirtinimo procese lauko bandymų metu, kurie buvo atliekami Tin kurorte; tai yra galutinis gaminio kūrimo etapas. Ar norėtumėte tapti testuotoju? Susisiekite su mumis svetainėje wedze.com!
 3. Saugojimo patarimai
  laikykite ant pakabo ir nelankstykite, nes taip galite sugadinti medžiagos dangą. Gerai išdžiovinkite ir laikykite sausoje bei gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  Ši striukė 100% sandari, be to, šilumą galėsite reguliuoti užbraukiamomis angomis. Galėsite ramiai mėgautis slidinėjimu kalnuose bet kokiu oru.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie yra išbandomi realiomis dėvėjimo sąlygomis (sningant, šąlant, snyguriuojant ir t. t.). Dizaino komandos užtikrina, kad programa, kuriai produktas yra sukurtas ir pagamintas, puiki