Photos
Loading

Vyriška turistinė kuprinė „Trek 100 Easyfit“, 70 l

74,00 €
SKU: S309851 / 2899311 / 8559696
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : nėra dydžio
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Patvarumas
  Pagr. audinys – 600 denų poliesteris Poliamido dugnas 10 m. garantija
 2. Patogu nešti
  Forma pritaikyta vyro figūrai. „EASYFIT“ automatiškai prisitaiko prie nugaros.
 3. Daug skyrelių
  Vid. skyriai Apatinė viršutinio skyriaus prieiga 5 kišenės Gert.-maišo kišenė
 4. Universalumas
  Butelio laikiklis Lazdų laikiklis Gaubtas nuo lietaus
 5. Vėdinimas
  Nugaros sistema su aliuminio strypais mažina spaudimą ir geriau vėdina
 6. Ekologiškas dizainas
  Ekologiškai dažytas audinys ir perdirbto plastiko sagtys
 7. Padeda palaikyti skysčių balansą
  Skyrius vandens pūslei (perkama atskirai)
Produkto paskirtis
 1. Talpa
  Tūris: 70 litrų. Kiekvienos kuprinės talpa išmatuojama naudojant standartizuotą metodą: pagrindinis skyrius ir kiekviena kišenė pripildomi nedidelių kamuoliukų. Tada kamuoliukai išpilami į sugraduotą konteinerį ir nustatoma kuprinės talpa litrais, kurios paklaida tik keli procentai.
 2. Svoris
  1,9 kg Nurodytas tuščios kuprinės svoris yra naudoto orientacinio pavyzdžio svoris. Gali būti nežymių skirtumų.
 3. Matmenys
  Aukštis: 65 cm, Plotis: 30 cm, Gylis: 30 cm Galima naudoti su 2x15 l pusmėnulio formos pakavimo maišais
 4. Sistema „EASYFIT“
  Su mūsų patentuota „Easyfit“ sistema galite reguliuoti nugaros aukštį ir petnešas vieno petnešos dirželio patraukimu (po vieną kiekvienoje pusėje). 1. Užsidėkite kuprinę 2. Užsisekite ir suveržkite diržą 3. Patraukite petnešas (iš viršaus į apačią) Ir viskas!
 5. Kaip susikrauti kuprinę?
  Miegojimo reikmenis dėkite ant dugno. Sunkius daiktus (palapinę, viryklę, maistą) dėkite arčiau nugaros. Juos apdėkite drabužiais. Kilimėlį arba palapinės pagrindą, jei netelpa viduje, galite tvirtinti po kuprinės atvartu (naudokite dirželius). Neperšl. striukę ir džemperį laikykite lengvai pasiekiamoje vietoje. Į kišenes dėkite smulkmenas, kurių gali prireikti dieną (kremą nuo saulės, žemėlapį, akinius ir pan.). Gertuvę galima laikyti specialiame skyriuje.
 6. Kodėl mūsų gaubtai nuo lietaus pilkos spalvos, kai galėtų būti ryškiaspalviai?
  Pilka spalva neutrali, jai sunaudojama mažiau dažų. Medžiaga pagaminta iš „BITON“, taikant šį procesą, lyginant su kitų spalvų dažymu, išmetama mažiau anglies dvideginio ir mažinamas vandens sunaudojimas bei vandens tarša. Tokiais nedideliais žingsniais parodome, kad „Forclaz“ yra įsipareigojusi mažinti savo produktų poveikį aplinkai.
 7. 10 m. garantija
  Mūsų inžinieriai atliko bandymus, atkartojančius kuprinės dėvėjimo procesus. Šie bandymai atliekami su dalimis, siūlėmis ir visu gaminiu. Remdamiesi bandymų rezultatais, „Forclaz“ garantuoja, kad kuprinės tarnaus 10 metų nuo datos, nurodytos pirkimo čekyje
 8. Papildomi priedai
  Kuprinei „TREK 100“ tinkančius laikymo priedus rasite čia: https://www.decathlon.fr/browse/c0-tous-les-sports/c1-randonnee-trek/c3-accessoires-sacs/_/N-1qnudth
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES) Austinė juosta : 100.0% Polipropenas (PP) Krepšio uždangalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas (PU)
 2. Patvirtinta
  . .
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, atokiau nuo tiesioginės saulės šviesos.
 4. Informacija apie produktą
  Prancūzijos Alpėse bendradarbiaujant su žygeiviais sukurta kuprinė pasižymi paprastumu, patogumu, bet turi ir tech. detales. Aplinką tausojanti kuprinė – ekolog. dažytas aud. ir perd. plastiko sagtys.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visas mūsų kuprines realiomis naudojimo sąlygomis praktiškai išbando tikslinės grupės atstovai. Bandymų komandas sudaro mūsų produktų vadovai ir asmenys, nesusiję su „DECATHLON“ – taip mūsų produktai išbandomi, tobulinami ir tvirtinami. Šį modelį patvirti