Photos
Loading

Vyriškas / moteriškas juosmens įtvaras „Soft 100“

13,00 €
SKU: S115628 / 2037013 / 8358391
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Prilaiko sąnarius
  Įtvaras apgaubia jūsų nugarą ir ją sutvirtina.
 2. Patogu naudoti
  Lanksti elastinė medžiaga.
 3. Drėgmės kontrolė
  Orui laidi ir prakaitą sugerianti medžiaga išlaikys jūsų nugarą sausą.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl derėtų dėvėti šį nugaros įtvarą?
  Šis nugaros įtvaras skirtas naudoti prevenciškai​. Jis suspaudžia apatinę nugaros dalį ir padeda išlaikyti tinkamą kūno padėtį. Šis nugaros įtvaras pagamintas iš plono, orui laidaus audinio, todėl dėvint yra beveik nepastebimas po drabužiais ir išlaiko jūsų nugarą sausą.
 2. Kodėl gera laikysena svarbi?
  Geriau suvokdami savo klubų ir stuburo padėtį pagerinsite laikyseną ir sumažinsite nugaros skausmų pavojų. Naudodami šį nugaros įtvarą, pacientai geriau suvokia savo kūno būklę ir gali sportuoti (pvz., žaisti krepšinį, futbolą, rankinį, tenisą arba badmintoną, bėgioti takeliu arba miške, užsiimti gimnastika arba dziudo) geriausiomis sąlygomis.
 3. Juosmens įtvaro dydžio pasirinkimas
  Išmatuokite savo liemens apimtį 5 cm aukštyje virš klubų. Tuomet išmatuotą dydį nustatykite pagal šią dydžių lentelę: 1 dydžio: 65–85 cm 2 dydžio: 85–115 cm 3 dydžio: 115–140 cm
 4. Ar žinojote, kad visi TARMAK gaminiai yra išbandomi realiomis sąlygomis?
  „Tarmak" gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje. Ji nuolat siekia tobulinti savo gaminius, kad jie kuo geriau atitiktų žaidėjų poreikius. Visi mūsų modeliai kelias savaites realiomis sąlygomis bandomi reiklių žaidėjų ir atnaujinami atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 5. Kokios įrangos prireiks ir kaip sportuoti: perskaitykite mūsų krepšinio žaidimo patarimus!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Žvilgtelėkite į mūsų patarimus, kaip mankštintis, kokią įrangą naudoti ir kaip pasirengti: https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 72.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 28.0% Guminis pluoštas
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite švarioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Pritvirtinkite lipnias dalis prie elastinės juostos, kad apsaugotumėte audinį nuo dėvėjimosi.
 3. Produkto apribojimai
  Medicinos priemonė. Žr. instrukcijas. Sudėtyje yra latekso.
 4. Informacija apie produktą
  Šis nugaros įtvaras tvirtai apgaubia nugarą jums sportuojant ir netrukdo judėti. Judėkite ant bet kokio paviršiaus nesirūpindami dėl nugaros.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  siekiant užtikrinti, kad šis gaminys atitiktų mūsų kokybės reikalavimus, su juo buvo atlikti laboratoriniai bandymai (plovimo, blukimo, dėvėjimosi).