Photos
Loading

Vyriški apatiniai slidinėjimo marškiniai „900 X-Warm“

46,00 €
SKU: S306067 / 2776997 / 8550563
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  DIDELIS: išmanus kūno atkartojimas garina prakaitą ir sausina su „Dry Yarn“
 2. Sulaiko šilumą
  LABAI AUKŠTAS: išmanusis kūno formas atkartojantis 3D mezgimas su merinosų vilna
 3. Kvapų kontrolė
  LABAI AUKŠTAS: vilna yra antibakterinis pluoštas, todėl mažina nemalonų kvapą.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: kuo mažiau siūlių, kad nedirgintų odos.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra apatinių drabužių „900 X-Warm“ kirpimas?
  Apatinių drabužių „900 X-Warm“ kirpimas yra PRIGLUDĘS. Jie tarsi antra oda, apgaubianti kūną ir sumažinanti trintį.
 2. Kokie yra merinosų vilnos ir „Dry Yarn“ pluošto privalumai?
  Merinosų vilna puikiai kontroliuoja temperatūrą tiek šiltu, tiek šaltu oru. Tai yra hidrofilinis audinys, kuris sugeria vandens kiekį, lygų iki 30 % savo svorio, ir neatrodo šlapias. Jis itin lėtai išgarina sugertą drėgmę. Tam, kad neutralizuotume šį poveikį, sukūrėme „Hybrid-Fibre“ audinį su „Dry Yarn“ pluoštu, kuris yra itin veiksmingas hidrofilinis polipropilenas, pagreitinantis džiūvimą ir drėgmės pašalinimą.
 3. Gaminio techninė struktūra
  Dėl išmanaus trimačio merinosų vilnos mezgimo būdo suformuojamos „Deep Insulation“ („didelės izoliacijos“) ertmės. Šių izoliacinių ertmių funkcija yra sulaikyti nuo kūno sklindančią šilumą ir taip apsisaugoti nuo šalčio.
 4. GYVŪNŲ GEROVĖ IR KILMĖ
  Mūsų apatiniams drabužiams naudojama vilna yra iš Pietų Afrikos. Ją pasirinkome dėl kokybės ir dėl to, kad atsižvelgiama į gyvūnų gerovę (nepraktikuojamas odos plotų išpjovimas, angl. „mulesing“).
 5. Kaip rengtis, kad nesušaltumėte kalnuose?
  Slidinėjant reikėtų apsirengti 3 technologiškai pažangių drabužių sluoksniais. 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis arba izoliacinis sluoksnis sulaiko šilumą. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis apsaugo esant blogam orui.
 6. Gaminiui būdingo poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, lyginant juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.).
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 54.0% Vilna, Pagrindinė medžiaga : 24.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 15.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 5.0% Polipropenas (PP), Pagrindinė medžiaga : 2.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Ar esate jautrus šalčiui ir manote, kad tam padėtų apatiniai drabužiai? Technologiškai pažangus „Dry Yarn“ pluoštas ir merinosų vilna yra būtent tai, ko jums reikia, kad nešaltumėte ir nesukaistumėte.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite jūs (sniego, šalčio, puraus sniego). Kūrėjų komandos, produktų vadovai, inžinieriai ir dizaino kūrėjai užtikrina, kad