Photos
Loading

Vyriški apatiniai slidinėjimo marškiniai „900 XBreath“

37,00 €
SKU: S306091 / 2772314 / 8548005
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  YPAČ išmanus kūno atkartojimas gerina prakaito garinimą / džiuvimą („DryYarn“)
 2. Nenusitrina
  0 siūlių technologija: tik 2 siūlės užtikrina aukščiausią komforto lygį.
 3. Kvapų kontrolė
  VIDUTINIS: poliamido pluoštas ir „Dry Yarn“ gerai neutralizuoja kvapus.
 4. Sulaiko šilumą
  LABAI MAŽAS: gerai vėdinamos kūno formos užtikrina puikų reguliavimą.
Produkto paskirtis
 1. Kaip priglunda „900 X-Breath“ sluoksnis?
  „900 X-Breath“ apatinis sluoksnis yra SKINNY kirpimo. Tai gerai prie kūno priglundanti „antroji oda“, užtikrinanti maksimalų prakaito išgarinimą.
 2. Kokie yra „Dry Yarn“ ir „Nylon 6.6“ pranašumai?
  Polipropilenas arba „Dry-Yarn“ yra sausas pluoštas. Ypač hidrofiliški verpalai, kurie išgarina prakaitą. Geriausiai tinka ypač intensyviai veiklai, kai daug prakaituojate. Apatinis sluoksnis ilgiau išliks sausas. Dėl derinio su „Nylon 6.6“ pluoštu medžiaga yra labai atspari ir patvari. Todėl idealiai tinka dažnai trinamiems drabužiams.
 3. Gaminio techninė struktūra
  Besiūlė technologija SEAM 0 optimizuoja judėjimą, o kūno formų atkartojimas leidžia palaikyti stabilią kūno temperatūrą. Šioje sistemoje nėra dirginimo sričių ir užtikrinama visiška judesių laisvė. Dėl aukštos kokybės verpalų ir grandininio mezgimų šis apatinis sluoksnis yra ypač patvarus.
 4. Kaip rengtis, kad nesušaltumėte ant šlaito?
  Norint nesušalti ant šlaito, jums tereikia 3 techninio pluošto rūbų sluoksnių. 1 sluoksnis arba „antroji oda“, kad išliktumėte sausi. 2 arba izoliacinis sluoksnis, kad sulaikytumėte šilumą. 3 sluoksnis arba apsauginis sluoksnis, kad apsisaugotumėte nuo blogo oro.
 5. Gaminiui būdingos aplinkos vertinimas
  Šio gaminio poveikis aplinkai apskaičiuotas per visą jo tarnavimo laiką atsižvelgiant į skirtingus rodiklius. Įvertinimas nuo A iki E padeda lengviau surasti gaminius, kurie mažiausiai kenkia aplinkai, lyginant to paties tipo gaminius (marškinėlius, kelnes kuprines).
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 52.0% Polipropenas (PP), Pagrindinė medžiaga : 37.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 11.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gaminį gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Nusibodo jausti permirkusį apatinį slidinėjimo aprangos sluoksnį? „High Tech Dry Yarn“ pluošto koncentracija paspartina garinimo ir džiovinimo procesą, kad išliktumėte sausi.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puik