Photos
Loading

Vyriški apatiniai slidinėjimo marškiniai „i-Soft“

23,00 €
SKU: S306226 / 2694119 / 8548379
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  VIDUTINIS: išmanus prisitaikymas prie kūno, tad drabužis išdžiūsta greičiau.
 2. Sulaiko šilumą
  VIDUTINIS: šilumos suteikia šukuotas audinys ir išmanus prisitaikymas prie kūno
 3. Kvapų kontrolė
  VIDUTINIS: poliamido pluoštas vidutiniškai gerai kontroliuoja nemalonų kvapą.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: kuo mažiau siūlių, kad nedirgintų odos.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra „I-Soft“ apatinių marškinių kirpimas?
  Apatiniai marškiniai „I-Soft“ yra PRIGLUDUSIO kirpimo. Jie yra tarsi kūną apgaubianti antroji oda, neleidžianti atsirasti trinčiai.
 2. Kokie yra poliamido privalumai?
  Poliamidas yra tvirčiausias iš visų tekstilės žaliavų (net kuomet šlapias) ir yra itin tamprus. Jis yra laidus orui, tad gerai kontroliuoja drėgmę, taip pat neleidžia atsirasti nemaloniam kvapui, nes dėl natūralių savo savybių gerai kontroliuoja temperatūrą. Šie specialios tekstūros itin minkšti verpalai suteikia audiniui šilkinį, natūralų pojūtį. Tobulai tinka besiūliams prigludusiems drabužiams.
 3. Techninė gaminio struktūra
  Dėl išmanaus prie kūno prisitaikančio dizaino ir šukuoto poliamido audinio, išgaunamo I-SOFT technologija, šie apatiniai marškinėliai užtikrins po visą kūną tolygiai pasiskirsčiusią šilumą.
 4. Kas yra „I-soft“ technologija?
  „I-soft“ technologija pagerina šias audinio savybes: minkštumą, šilumos pojūtį, komfortą odai. Taip pat gaminys tampa funkcionalesniu, nes pagerinamos jo šilumos reguliavimo savybės, gebėjimas sugerti drėgmę ir šilumos izoliacija. Tam, kad audinys taptų minkštesnis, jis yra šukuojamas.
 5. Kas yra „i-Band“ technologija?
  Inovacija juosmens srityje, kad drabužis visuomet būtų savo vietoje ir užsiimant aktyvia veikla neliptų į viršų. Be to, viršutinė ir apatinė „I-soft“ audinio dalis taip pat turi šią technologiją, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis, išskyrus atostogas.
 6. Kaip apsirengti, kad slidinėjant nesušaltumėte?
  Slidinėjant reikėtų apsirengti 3 technologiškai pažangių drabužių sluoksniais. 1-asis sluoksnis, arba „antroji oda“ – apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-asis, arba apsauginis sluoksnis, skirtas apsisaugoti nuo įvairių oro sąlygų.
 7. Gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą jo naudojimo laiką pagal įvairius rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginti juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 97.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 3.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Mėgaukitės šių itin minkštų apatinių marškinių suteikiamu neprilygstamu komfortu, kurį užtikrina „I-Soft“ technologija (šukuotas audinys).
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puikiai tinka