Vyriški apatiniai slidinėjimo marškiniai „TOP 900“

37,00 €
SKU: S306092 / 2772287 / 8551199
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  DIDELIS: išmanus kūno atkartojimas garina prakaitą ir sausina su „Dry Yarn“
 2. Sulaiko šilumą
  DIDELIS: išmanus trimatis prisitaikymo prie kūno dizainas.
 3. Kvapų kontrolė
  DIDELIS: poliamido pluoštas ir „DryYarn“ gerai neutralizuoja kvapus.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: mažiau siūlių – mažiau dirginimo.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra apatinių drabužių „900“ kirpimas?
  Apatiniai drabužiai „900“ yra prigludusio kirpimo, ribojančio trynimąsi. Kadangi šių drabužių kirpimas prigludęs, jie yra tarsi antra oda, neleidžianti atsirasti trinčiai.
 2. Kokie poliamido ir „Dry Yarn“ pluošto privalumai?
  Poliamidas pasižymi didžiausiu tvirtumu iš visų tekstilės žaliavos medžiagų (net šlapias) ir yra labai tamprus. Jis laidus orui ir itin gerai kontroliuoja drėgmę, dėl natūralių savybių mažina nemalonaus kvapo atsiradimą ir gerai reguliuoja temperatūrą. Šių hidrofobinių siūlų mišinys su polipropilenu arba „Dry Yarn“ itin gerai pašalina prakaitą.
 3. Gaminio techninė struktūra
  Išmanus trimatis mezgimo būdas leidžia susidaryti „Deep Insulation“ ertmėms. Šių izoliacinių ertmių funkcija yra sulaikyti nuo kūno sklindančią šilumą ir taip apsisaugoti nuo šalčio.
 4. Kaip rengtis, kad kalnuose nesušaltumėte?
  Norint nesušalti slidinėjant kalnuose, jums tereikia 3 rūbų sluoksnių. 1-asis sluoksnis arba apatiniai drabužiai, kad išliktumėte sausi. 2-asis, arba izoliuojantis sluoksnis, skirtas sulaikyti šilumai. 3-iasis arba apsauginis sluoksnis saugo nuo blogo oro.
 5. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal įvairius rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginant juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 80.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 17.0% Polipropenas (PP), Pagrindinė medžiaga : 3.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Tobulas šilumos ir laidumo orui balansas. „Dry Yarn“ pluoštas yra labiau koncentruotas stipriau prakaituojančiose srityse, kad pagreitintų prakaito pašalinimą ir džiūvimą.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai yra sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite Jūs (sniegas, šaltis, purus sniegas). Kurdamos ir tobulindamos šiuos gaminius dizainerių komandos rūpina