Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

Vyriški bėgimo batai „KIPRUN KD PLUS“

Regular Price: 83,00 € -41%

49,00 €

SKU: S301507 / 2422408 / 8505777
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Amortizacija
  „K-Ring“ technologija kulne ir „Kalensole“ padas 1000 km užtikrina amortizaciją.
 2. Grąžinama energija
  Dėl pado reljefo ir „Kalensole“ technologijos bėgdami jausite didesnį postūmį
 3. Lengvumas
  42 dydžio sveria 256 g
 4. Neslysta
  Padų tekstūra ir raštas suteikia geresnį sukibimą su šlapia kelio danga.
 5. Anatominis dizainas
  Dėl „K-Only“ tinka ir neutraliai bėgsenai, ir su pronacija ar supronacija
 6. Nenusitrina
  Besiūlė technologija priekinėje pėdos dalyje ‒ mažiau trinties
 7. Patogu dėvėti
  Dėl ypatingos konstrukcijos liežuvio šie bateliai yra itin patogūs.
Produkto paskirtis
 1. 8 mm nuolydis
  Aukščio skirtumas tarp batelių priekio ir kulno – 8 cm.
 2. Amortizacijos svarba
  Siekdami užtikrinti optimalų komfortą ir efektyvumą bėgant, dėmesį skyrėme 2 pado technologijoms: - „K-Ring“: kulne esantis žiedas gerina amortizaciją ir išsklaido smūgio bangą, kad apsaugotų sąnarius, nugarą, kelius ir pan. - „Kalensole“: lyginant su standartine puta gerina amortizaciją 34%, o atsispyrimą – 25% ir tarnauja iki 1 000 km.
 3. „KD Plus“ komfortas
  Norint reguliariai bėgioti ilgus atstumus, labai svarbu, kad pėdoms būtų patogu. Todėl nusprendėme pasirūpinti jų patogumu. Tai įgyvendinti padėjo: - itin patogi, minkšta batviršio „half-slipper“ struktūra; - geresnis paminkštinimas pėdos priekyje dėl storesnio pado; - patobulintos struktūros batelio priekis; - besiūlis, vientisas audinys siekiant sumažinti trintį.
 4. Postūmis su kiekvienu žingsniu
  Dėl ypatingo pado reljefo ir Kalensole“ putplasčio „Kiprun KD Plus“ bateliai kiekvienam žingsniui suteikia postūmį (pagreitį), kad galėtumėte daryti pažangą ir gerinti savo asmeninius rezultatus bėgdami atstumus nuo 10 km iki maratono.
 5. Kodėl verta rinktis lengvesnius batelius?
  Tyrimų ir plėtros rezultatai rodo, kad su lengvesniais bateliais bėgate greičiau, nes sunaudojate mažiau energijos. Kurdami „KD Plus“ naudojome lengvesnes medžiagas ir optimizuotą pado dizainą, tačiau taip pat dėjome pastangų, kad nenukentėtų batelių patogumas ar patvarumas. Todėl „Kiprun KD Plus“ batelis yra 4% lengvesnis negu „Kiprun Fast“. Svoris: 45 dydžio batelis sveria 267 g.
 6. Prisitaiko prie visų eisenos tipų
  Dėl išskirtinės „K-Only“ technologijos ir tankesnio putplasčio po padikauliu bateliai tinka bet kokio tipo bėgsenai – tiek su pronacija ar supinacija, tiek neutraliai! Kartu su Liuksemburgo sveikatos institutu atliktas, 6 mėnesius trukęs tyrimas parodė, kad „K-Only“ technologija tinka visų tipų bėgsenai. Pagrindiniai tyrimo skaičiai: - 372 bėgikai; - daugiau kaip 12 558 treniruotės; - 12 094 treniruočių valandos; - nubėgta 116 723 km.
 7. Puikus sukibimas su danga, bėgant šlapiais keliais ir posūkiuose
  Batelių padus mes gaminame kaip automobilių padangas, kad galėtumėte efektyviai bėgioti, išlaikydami kontrolę net kai lyja. Dėl naujos pado geometrijos ir guminės medžiagos „Kiprun KD Plus“ gerai sukimba su šlapiu paviršiumi, net bėgant dideliu greičiu.
 8. Sporto entuziastų komanda užtikrina unikalią patirtį bėgiojant
  „Kiprun KD Plus“ – tai daugiau nei 10 metų „Decathlon“ patirties kuriant avalynę rezultatas. Caroline ir Pierre-Emmanuel (produkto vadovai), Stéphane (projekto inžinierius) ir Nicolas (dizaineris), kurie patys yra bėgimo entuziastai, sukūrė šiuos „Kiprun“ batelius, bendradarbiaudami su tinko ambasadoriais – „Decathlon“ bėgikais, treneriais ir jumis! Taip mes renkamės medžiagas, kuriame prototipus ir išbandome produktus, atlikdami bandymus laboratorijoje ir lauke.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 63.0% Etilenvinilacetatas (EVA), Išorinis padas : 37.0% Sintetinis kaučiukas Viršus : 81.0% Poliesteris (PES), Viršus : 19.0% Poliuretanas (PU) Pamušalas ir kojinė : 89.0% Poliuretanas (PU), Pamušalas ir kojinė : 11.0% Poliesteris (PES)
 2. Patvirtinta
  „Kiprun“ komandą sudaro įvairaus pajėgumo bėgikai. Kasdien atliekame savo gaminių bandymus, kad galėtume juos praktiškai išmėginti ir patobulinti. Vartotojų komanda gaminius išbando realiomis sąlygomis, kurioms jie yra sukurti. Prieš jums juos pirmą kartą
 3. Informacija apie produktą
  Reikia atsispyrimo ir amortizacijos? Pado struktūra užtikrina, kad bateliai leidžia tvirtai atsispirti bėgant.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visų mūsų batelių dėvėjimąsi ir patogumą praktiškai išbando bėgikai, nesusiję su „Decathlon“. Bandymais siekiame patobulinti ir išmėginti gaminius kaip galima objektyviau, kad jūs galėtumėte patogiai bėgioti.