Photos
Loading

Vyriški berankoviai krepšinio marškinėliai T500

9,00 €
SKU: S196137 / 2840141 / 8540429
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  Audinys sugeria drėgmę ir ją išgarina.
 2. Lengvumas
  Pasiūti iš lengvos medžiagos, kuri užtikrins patogumą žaidimo metu.
 3. Nevaržo judesių
  Specialus kirpimas užtikrina didesnį patogumą ir judėjimo laisvę.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl verta rinktis šiuos berankovius marškinėlius krepšiniui žaisti?
  Su šiais berankoviais marškinėliais jums bus itin patogu žaisti krepšinį, nes marškinėliai pagaminti iš lengvo ir orui laidaus audinio. Marškinėlių apykaklė apvali, o juostos dar siauresnės nei 2018 m. modelio, todėl jie atrodo dar geriau. Sintetinis audinys (100 % poliesterio) užtikrina, kad prakaitas būtų nukreipiamas į išorinį audinio paviršių (pagal mūsų laboratorijos standartą tai vertinama 4 žvaigždutėmis iš 5), kad jo neliktų ant odos paviršiaus.
 2. Judėjimo laisvė: nepaprastai patogūs vilkėti per treniruotes!
  Šių krepšinio marškinėlių rankovės sukurtos taip, kad žaidžiant pečiai judėtų nevaržomai. Tai leidžia žaidėjui lengvai judėti ir atlikti metimus.
 3. Kas kuria „Tarmak“ krepšinio gaminius?
  „Tarmak“ yra aistringų krepšinio žaidėjų komanda, kurianti specialiai krepšiniui žaisti pritaikytus gaminius. Visi mūsų asortimento drabužiai sukurti taip, kad atitiktų net reikliausių krepšininkų reikmes ir padėtų maksimaliai mėgautis žaidimu per treniruotes.
 4. Ar žinojote, kad visi „Tarmak“ gaminiai išbandomi realiomis varžybų sąlygomis?
  TARMAK gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje, sporto komplekse „Kipstadium“. Ji nuolat stengiasi, kad krepšinis būtų dar malonesnis užsiėmimas. Visi mūsų gaminiai pagaminti iš medžiagų, kurių kokybę – gebėjimą išgarinti drėgmę, patvarumą ir kt. – atidžiai patikriname. Kiekvienas modelis kelias savaites realiomis sąlygomis bandomas krepšinio žaidėjų ir atnaujinamas atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 5. Peržiūrėkite patarimus, kaip treniruotis ir įsigyti tinkamą krepšinio įrangą!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip žaisti krepšinį ir kokią įrangą įsigyti, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką žaisdami tiek vieni, tiek su draugais. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  rekomenduojame laikyti šį gaminį sausoje vietoje. Pasportavę nepamirškite išimti iš sportinio krepšio ir išskalbti bei išdžiovinti.
 3. Informacija apie produktą
  Šie marškinėliai skirti krepšiniui žaisti. Jie yra lengvi ir laidūs orui, todėl gerai išgarina prakaitą. Gaminio dizainas leidžia laisvai judėti.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šis gaminys patikrintas atliekant skalbimo ir džiovinimo bandymus, norint įsitikinti, kad jis išlaiko savo formą bei spalvą. Toks bandymas leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę, kurios iš mūsų tikimasi.