Photos
Loading

Vyriški dvipusiai berankoviai krepšinio marškinėliai T500R

14,00 €
SKU: S145197 / 2840039 / 8540419
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Universalumas
  Dvipusiai krepšinio marškinėliai: išsirinkite reikiamą ar norimą spalvą
 2. Drėgmės kontrolė
  Kvėpuojantis audinys neleidžia drėgmei kontaktuoti su oda.
 3. Nevaržo judesių
  Berankoviai marškinėliai: sumažina nepatogumą sukant pečius.
Produkto paskirtis
 1. Kodėl verta rinktis šiuos krepšinio marškinėlius?
  Atlikome keletą svarbių šio naujausio modelio patobulinimų: marškinėliai vis dar dvipusiai, tačiau kiekvienoje pusėje naudojama skirtinga medžiaga. Naudojame ne tik itin orui laidžią medžiagą, apsaugančią nuo drėgmės, bet sutvirtintus apsiuvus ties apykakle ir rankogaliais.
 2. Kas kuria „Tarmak“ krepšinio gaminius?
  „Tarmak“ yra aistringų krepšinio žaidėjų komanda, kurianti specialiai krepšiniui žaisti pritaikytus gaminius. Visi mūsų asortimento drabužiai sukurti taip, kad atitiktų net reikliausių krepšininkų reikmes ir padėtų maksimaliai mėgautis žaidimu per treniruotes.
 3. Ar žinojote, kad visi „Tarmak“ gaminiai išbandomi realiomis varžybų sąlygomis?
  TARMAK gaminių dizainerių komanda dirba Prancūzijos šiaurinėje dalyje, sporto komplekse „Kipstadium“. Ji nuolat stengiasi, kad krepšinis būtų dar malonesnis užsiėmimas. Visi mūsų gaminiai pagaminti iš medžiagų, kurių kokybę – gebėjimą išgarinti drėgmę, patvarumą ir kt. – atidžiai patikriname. Kiekvienas modelis kelias savaites realiomis sąlygomis bandomas krepšinio žaidėjų ir atnaujinamas atsižvelgiant į jūsų atsiliepimus.
 4. Peržiūrėkite patarimus, kaip treniruotis ir įsigyti tinkamą krepšinio įrangą!
  „Tarmak“ savo gaminius skiria visiems krepšinio žaidėjams, tiek pradedantiesiems, tiek žaidžiantiems reguliariai. Peržiūrėkite mūsų patarimus, kaip žaisti krepšinį ir kokią įrangą įsigyti, kad galėtumėte puikiai praleisti laiką žaisdami tiek vieni, tiek su draugais. https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332
 5. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas visam jo dėvėjimo laikui, atsižvelgiant į įvairius rodiklius. ABCDE vertinimo skalė leidžia lengvai nustatyti gaminius, darančius mažesnį poveikį aplinkai nei kiti to paties tipo gaminiai (marškinėliai, kelnės, kuprinės). „Decathlon“ savanoriškai ir aktyviai dalyvauja įgyvendinant šią aplinkosauginio ženklinimo iniciatyvą. Aiškinamasis vaizdo įrašas: https://youtu.be/8t63KkRwn_8 sustainability.decathlon.com
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Vidinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Įsiuvas : 97.0% Poliesteris (PES), Įsiuvas : 3.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  rekomenduojame laikyti šį gaminį sausoje vietoje. Pasportavę nepamirškite išimti iš sportinio krepšio ir išskalbti bei išdžiovinti.
 3. Informacija apie produktą
  Šie marškinėliai skirti krepšiniui žaisti. Šis orui laidus audinys užtikrina, kad liksite sausi per varžybas. Be to, šortai dvipusiai, todėl galite rinktis iš dviejų spalvų!
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Šis gaminys patikrintas atliekant skalbimo ir džiovinimo bandymus, norint įsitikinti, kad jis išlaiko savo formą bei spalvą. Tokie bandymai suteikia galimybę užtikrinti aukščiausią kokybę, kurios iš mūsų tikimasi.