Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

VYRIŠKI KALNŲ SLIDINĖJIMO BATAI „EVOFIT FIT 900“

Regular Price: 185,00 € -19%

150,00 €

SKU: S173298 / 2422114 / 8494006
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Kietumas
  Didelis: 110 balų lankstumas. Geras standumas labai geriems slidininkams.
 2. Priglunda
  100 mm: siaura pėda. Batas apgaubia pėdą, užtikrina gerą prilaikymą bei tikslumą
 3. Anatominis dizainas
  Suformuotas, 100% termiškai formuojamas įdėklas.
 4. Galima pritaikyti
  4 mikrometrinės aliuminio sagtys: 2 reguliuojamos sagtys. 55 mm dirželis.
 5. Lengva naudoti
  Minkšta medžiaga ties keltimi, kad lengvai apsiautumėte.
 6. Sulaiko šilumą
  Izoliacinis vidpadis ir šilumą sulaikantis įdėklas.
Produkto paskirtis
 1. PATIRTIS
  Šie batai tobulai tiks patyrusiems slidininkams, ieškantiems gero rezultatyvumo, komforto ir tolerancijos derinio. Batai „900 Evofit“ turi PU karkasą, užtikrinantį progresinį ir nuolatinį 110 balų lankstumą bet kokioje temperatūroje. Persidengianti įdėklo sistema suteikia labai gerą prilaikymą, o batus lengva apsiauti. Įdėklas „Evofit“ užtikrina optimalų komfortą, kurį dar labiau pagerina terminis įdėklo formavimas!
 2. SAGTIES REGULIAVIMAS
  Šie batai yra su 4 mikrometriniais aliuminio segikliais. Sagties ilgį galima reguliuoti priveržus arba atlaisvinus segiklį. Viršutinis segiklis turi 3 padėtis (reguliuojamas be įrankių), kad atitiktų bet kokios apimties blauzdas. Platus dirželis skirtas tvirtai užsegti bato viršų.
 3. Kas yra lankstumas?
  Kad pateiktų informacijos apie standumo kategoriją, įrangos gamintojai nurodo kiekvienų batų lankstumo lygį. Šis skaičius nusako bato tvirtumą: kuo didesnis skaičius, tuo tvirtesnis karkasas. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis 60–70 lankstumo lygį. Batas, kurio lankstumas yra nuo 70 iki 100, skirtas vidutinio lygio slidininkams. o didesnio lankstumo – pažengusiems. Tvirtesnio sudėjimo slidininkai gali rinktis vienu lygiu standesnius batus.
 4. Kaip išsirinkti tinkamo dydžio batus?
  Įkišę koją į batą, užsekite sagtis iki vidurio. Ar galiu labiau suveržti? Jei taip, reiškia bato tūris jums netinkamas. Užsisegę batus, turite 3 kartus pasilenkti stumdami blauzdas į priekį (padėkite rankas ant kelių), kad įstumtumėte kulną į batą. Atsistokite: pėda turėtų paliesti išorinio sluoksnio galą. Lenkiantis pėda turėtų pajudėti atgal tol, kol nebejausite galo.
 5. Ką daryti, jeigu skauda pėdas?
  1. Rinkitės technologiškai pažangias slidinėjimo kojines, kurios būtų plonos ir nespaustų kojų bei užtikrintų gerą pėdų kraujo cirkuliaciją. 2. Rinkitės vidpadį, atitinkantį jūsų pėdos formą, kad kojų pirštai nebūtų suspausti ir įremti į viršutinį bato sluoksnį. Patarimų klausite parduotuvėje. 3. Jei po dviejų dienų slidinėdami vis dar jausite diskomfortą, termiškai suformuokite įdėklą.
 6. Ar mano įdėklą galima formuoti termiškai? Kodėl turėčiau tai daryti?
  EVOFIT batą sudaro 100 % termiškai formuojamas putplastis, kurį pakaitinus galima suformuoti taip, kad jis atitiktų pėdos ir bato išorinio sluoksnio formą. Taip pagerinamas pėdos, įdėklo ir bato suderinamumas sumažinant diskomfortą keliančių vietų skaičių.
 7. Kaip termiškai suformuoti įdėklą namuose?
  1. Įkaitinkite konvekcinę orkaitę iki 80 °C. 2. Išimkite įdėklus iš batų. 3. Išimkite įdėklų vidpadžius. 4. Įdėkite tik įdėklą į orkaitę 10-čiai minučių. 5. Išimkite įdėklus iš orkaitės. 6. Įdėkite vidpadžius į įdėklus. 7. Įdėkite įdėklus į batus. 8. Apsiaukite batus ir užtvirtinkite kiekvieną sagtį ties vidurine įranta. 9. Prieš nusiaudami batus palaukite 15 min. kambario temperatūroje. Dabar esate pasiruošę slidinėti!
 8. Kaip laikyti slidinėjimo batus?
  1. Išimkite įdėklą iš plastikinio gaubto ir išvėdinkite batus. 2. Užsekite segiklius ties pirmąja įranta, kad batai neprarastų savo formos ir, jei įmanoma, laikykite juos dėkle. 3. Jei įmanoma, laikykite juos sausoje vietoje, kurioje temperatūra nenukrenta žemiau kaip 10 °C. Jūsų plastikiniams batams tai bus naudinga!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 100.0% Polipropenas (PP) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES) Išorinis padas : 100.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami batus į lentyną, visiškai juos išdžiovinkite. Batus laikykite užsegtus, specialiame krepšyje ir šiltoje patalpoje.
 3. Produkto apribojimai
  Nedžiovinkite ant radiatoriaus.
 4. Informacija apie produktą
  Tvirti batai (110 balų lankstumas) didesniam krypties tikslumui ir su 100 % termiškai formuojamais įdėklais didesniam komfortui. Persidengianti konstrukcija padidina komfortą ties liežuvėliu.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie yra išbandomi realiomis dėvėjimo sąlygomis (sningant, šąlant, snyguriuojant ir t. t.). Dizaino komandos užtikrina, kad programa, kuriai produktas yra sukurtas ir pagamintas, puiki