Photos
Loading

VYRIŠKI KALNŲ SLIDINĖJIMO BATAI „HEAT 580“

220,00 €
SKU: S308598 / 2763896 / 8548890
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 8 iki 9 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Kietumas
  Vidutinis: 90 lankstumas. Puikus patogumo ir tikslumo derinys. Padeda tobulėti
 2. Priglunda
  104 mm: plačiai pėdai. Storas putplasčio įdėklas užtikrina komfortą.
 3. Anatominis dizainas
  Iš anksto suformuotas įdėklas, negalima formuoti termiškai.
 4. Sulaiko šilumą
  Šildomasis įdėklas pėdos priekyje, sukurtas kartu su THERM-IC.
 5. Galima pritaikyti
  4 mikrometrinės sagtys: 2 reguliuojami dirželiai. 35 mm dirželis.
 6. Lengva naudoti
  Dėl bato karkaso dizaino galima nesunkiai apsiauti.
 7. Patogu dėvėti
  Įdėklo viršus padengtas sintetiniu kailiu, kad būtų minkščiau.
Produkto paskirtis
 1. PATIRTIS
  Batai „Wedze Heat 580“ turi šildymo sistemą, tad net ir šalčiui jautriausi slidininkai jausis patogiai! Šių batų lankstumo įvertinimas yra 90, jis tinka siekiantiems patyrusių slidininkų lygio.
 2. SAGTIES REGULIAVIMAS
  Šie batai yra su 4 labai stipriais mikrometriniais aliuminio segikliais. Sagties ilgį galite reguliuoti užverždami arba atlaisvindami segiklį. Viršutinis segiklis turi 3 padėtis, kad tiktų bet kokio dydžio blauzdai. Platus reguliavimo dirželis batviršio viršutinėje dalyje skirtas batui lengvai ir patikimai suveržti .
 3. Kas yra lankstumas?
  Kad pateiktų informacijos apie batų standumo kategoriją, įrangos gamintojai nurodo kiekvienų batų lankstumo lygį. Šis skaičius nusako bato standumą: kuo didesnis skaičius, tuo standesnis karkasas. Batas, kurio lankstumas yra nuo 60 iki 70, skirtas pradedantiesiems slidininkams. Batas, kurio lankstumas yra nuo 70 iki 100, skirtas vidutinio lygio slidininkams. o didesnio lankstumo – pažengusiems. Tvirtesnio sudėjimo slidininkai gali rinktis vienu lygiu standesnius batus.
 4. Kaip žinoti, ar batas tinkamo dydžio?
  Įkišę koją į batą, užsekite sagtis iki vidurio. Ar galiu labiau suveržti? Jei taip, reiškia bato tūris jums netinkamas. Užsisegę batus turite 3 kartus pasilenkti stumdami blauzdas į priekį (padėkite rankas ant kelių), kad įstumtumėte kulną į batą. Atsistokite: pėda turėtų paliesti išorinio sluoksnio galą. Lenkiantis pėda turėtų pajudėti atgal tol, kol nebejausite galo.
 5. Kaip naudoti šildymo sistemą?
  Kad šildymo sistemos rezultatai būtų geriausi, rekomenduojame ją įjungti pradedant slidinėti. Tai padaryti galite nuspaudę ją 3 sekundes. Atlikus šį veiksmą automatiškai aktyvinamas 1 režimas. Tai būdas išvengti šalčio. Vos pajutę šaltuką perjunkite į 2 režimą, o vėliau – į 3 režimą.
 6. Kiek laiko veikia šildymo sistemos akumuliatorius?
  Šildomų batų akumuliatoriaus veikimo trukmė priklauso nuo naudojamo režimo: - 1 režimas: nuo 17 iki 18 val. - 2 režimas: nuo 8 iki 9 val. 3 režimas: nuo 4 iki 5 val. Įspėjimas: atkreipkite dėmesį, kad sistema nerodo likusios akumuliatoriaus naudojimo trukmės.
 7. Kaip įkrauti slidinėjimo batus?
  Norint įkrauti batus jums prireiks su jais parduodamo laido ir USB-AC adapterio, kad įkrautumėte iš elektros lizdo. Abu batus reikia įkrauti tuo pat metu. Įkrovimo metu deganti raudona lemputė nurodo, kad akumuliatoriaus nevisiškai įkrautas. Žalia lemputė nurodo, kad akumuliatorius įkrautas. Batams visiškai įkrauti prireiks 5 valandų.
 8. Ką daryti, jei skauda pėdas?
  1. Rinkitės technologiškai pažangias slidinėjimo kojines, kurios būtų plonos ir nespaustų kojų bei užtikrintų gerą pėdų kraujo cirkuliaciją. 2. Rinkitės padą, atitinkantį jūsų pėdos formą, kad kojų pirštai nebūtų suspausti ir įremti į viršutinį bato sluoksnį. Patarimų klauskite parduotuvės konsultanto.
 9. Kaip laikyti slidinėjimo batus?
  1. Išimkite įdėklą iš plastikinio gaubto ir išvėdinkite batus. 2. Užsekite segiklius ties pirmąja įranta, kad batai neprarastų savo formos ir, jei įmanoma, laikykite juos dėkle. 3. Jei įmanoma, laikykite juos sausoje vietoje, kurioje temperatūra nenukrenta žemiau kaip 10 °C. Jūsų plastikiniams batams tai bus naudinga!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 100.0% Polipropenas (PP) Išorinis padas : 100.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Poliesteris (PES) Šiltas pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami saugotis batus išdžiovinkite. Batus laikykite užsegtus, specialiame krepšyje ir šiltoje patalpoje.
 3. Produkto apribojimai
  Nedžiovinkite ant radiatoriaus.
 4. Informacija apie produktą
  Derinant su technologija „Therm-ic“, slidinėjimo batai nepertraukiamai šildo kojų pirštus (3 šilumos nustatymai).
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis produktas, puikiai tinka