Photos
Loading

Vyriški neperšlampami žygio batai „SH MH100“

46,00 €
SKU: S133705 / 2191181 / 8383613
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Jeigu bus sandėlyje, bus paruošta už 2 val. Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Trauka
  Guminis padas užtikrina puikų sukibimą su sausu ir minkštu, drėgnu paviršiumi.
 2. Apsauga nuo smūgių
  Sutvirt. bato priekis apsaugo pirštus, o vid. aukščio aulas stabilizuoja čiurną.
 3. Amortizacija
  PU tarpupadžio paminkštinimas per visą pėdą.
 4. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atsp. plėvelė išbandyta einant 8 km per vandenį įbridus iki pusės bato
 5. Lengvumas
  42 dydžio pora sveria 440 g.
Produkto paskirtis
 1. Sukimbantis padas
  Mūsų padų sukibimas yra sertifikuotas. Kad būtų sertifikuotas, batas turi būti ištirtas laboratorijoje, atliekant sukibimo su įvairiais paviršiais (lygiu, kietu, sausu, šlapiu) bandymus. Norint patvirtinti šiuos bandymus, padų kokybė patikrinama praktiškai ‒ batus apsiavę bandytojai kalnuose žygiuoja daugiau nei 500 km
 2. Atsparumo vandeniui bandymas
  Laboratorijoje batas užmaunamas ant mechaninės rankos, imituojančios žingsnių judesius, ir iki pusės panardinamas į vandenį. Taip sužinome, kiek kilometrų (žingsnių) galima nueiti apsiavus šiuos batus ir nesušlapus kojų. Tuomet batus patikriname praktiškai ‒ realiomis sąlygomis, lyjant lietui.
 3. Atsparumo vandeniui užtikrinimas
  Net jei batas atsparus vandeniui, vanduo gali patekti į bato vidų per jo viršų. Tam, kad kojos ilgiau išliktų sausos, rekomenduojame dėvėti neperšlampamus antbačius arba miniantbačius, kad būtų apsaugotas bato aulo viršus, o vanduo, akmenukai, smėlis ir kt. nepatektų į vidų. Norėdami atkurti pirmines bato atsparumo vandeniui savybes ir užkirsti kelią dėmių susidarymui ant paviršiaus, batus keletą kartų per metus nupurkškite impregnantu.
 4. *** *** ***
  *** *** ***
 5. Kokio dydžio batus rinktis?
  Rinkdamiesi batus žygiams, pasimatuokite vienu dydžiu didesnius nei įprastai dėvite, kad leisdamiesi žemyn jaustumėtės patogiai, o pirštai nesiremtų į bato priekį. Patarimas: Prieš leidžiantis žemyn, kojų nagai turėtų būti trumpai nukirpti, o batų raišteliai suveržti taip, kad pėda bate neslystų į priekį.
 6. Patarimai perkantiems / Kaip matuotis batus?
  Kaip išsirinkti tinkamus batus: 1. Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. 2. Tinkamai susiveržkite batraiščius 3. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus: kulno ir priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn. 4. Atsistokite ir pavaikščiokite su batais. 5. Pasimatuokite skirtingų dydžių ir modelių batus. 6. Batus pranešiokite pamažu per pirmuosius žygius, kad jie prisitaikytų prie jūsų pėdų.
 7. Bandymas realiomis sąlygomis
  Visus mūsų batus realiomis sąlygomis išbando tikslinė vartotojų grupė, kad įsitikintume, jog batai gerai tinka pėdai ir yra patogūs avėti. Be to, per mūsų bandymus realiomis naudojimo sąlygomis gaminio vadovas susitinka su asmenimis, kurie nėra susiję su „Quechua“, ir išbando, tobulina ir patvirtina mūsų produktus.
 8. Bandymai laboratorijoje
  Kiti laboratorijos testai atliekami siekiant patikrinti šias savybes: dirželių ir skylučių atsparumas įplyšimui, lipukų atsparumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, išorinio pado ir aulo sudedamųjų dalių atsparumas nusitrynimui, paspartintas susidėvėjimas.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 50.0% Poliuretanas (PU), Išorinis padas : 50.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU) Viršus : 70.0% Poliesteris (PES), Viršus : 30.0% Poliuretanas (PU) Pamušalas ir kojinė : 70.0% Poliuretanas (PU), Pamušalas ir kojinė : 30.0% Poliesteris (P
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite gerai vėdinamoje, nuo saulės spindulių ir drėgmės apsaugotoje vietoje.
 3. Informacija apie produktą
  Šie kalnų žygių batai turi viską, ko jums reikia patogiam žygiui – paminkštinimas per visą padą, sutvirtintas bato priekis, gera atrama pėdai ir neperšlampama membrana!
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visus mūsų modelius išbando tikslinę pirkėjų dalį atitinkantys vartotojai tokiomis pat sąlygomis, kokiomis gaminius naudosite ir jūs. Esame įsitikinę, kad bandymai realiomis sąlygomis yra vienintelis būdas kurti ir nuolat tobulinti technines „Quechua“ gam