Photos
Loading

Vyriški neperšlampami žygių negrįstais takais batai „NH500 Mid WP“

51,00 €
SKU: S171978 / 2498467 / 8502460
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Amortizacija
  Dvigubo kietumo EVA išorinis padas, kad eiti negrįstais takais būtų patogiau
 2. Neslysta
  Pado konstrukcija optimizuoja sukibimą ir trintį | 4 mm ranteliai
 3. Nepraleidžia vandens
  Vandeniui atspari, orui laidi membrana, patikrinta 4 val. einant per lietų
 4. Patogu dėvėti
  „Derby“ stiliaus batai ir tinkl. aud., kad pėdai būtų laisviau | 5 mm vidpadis
 5. Priglunda
  Su auliuku | Suvarstomi naudojant 5 akutes arba kabliukus
 6. Apsauga nuo smūgių
  Su apsauga nuo akmenų pėdos priekyje
 7. Ekologiškas dizainas
  Ekologiški dizaino sprendimai užtikrina mažesnį išmetamo CO2 kiekį
 8. Trauka
  Pado struktūra ir 4 mm ranteliai apsaugo nuo purvo
Produkto paskirtis
 1. Neslystantys padai eiti negrįstais takais
  Pado konstrukcija – išsamių tyrimų laboratorijoje rezultatas. Specialios formulės guma optimizuoja sukibimą ir trintį. Kadangi reikalavimai skiriasi, ieškome kompromisinio sprendimo, tinkančio eiti tiek negrįstais purios žemės takais (pvz., miško takais), tiek akmenuotais takais (pvz., uolėta pakrante).
 2. Skirti eiti negrįstais takais
  Mūsų žygio batai skirti eiti už grįsto kelio ribų. Parenkame ir išbandome geriausiai purios žemės takams (pvz., žemėtiems miško takams) ar akmenuotiems takams (pvz., uolėtiems pakrantės takams) tinkančias pado ir batviršio medžiagas. Naudojant ant asfalto batai gali anksčiau laiko nusidėvėti ir būti nepatogūs. Netinka kalnų žygiams.
 3. Poveikio aplinkai mažinimas
  Batams pasirinkome gamtą labiau tausojančias medžiagas. - Batviršis (bato priekis, liežuvis ir bato viršus): iš 52% perdirbto poliesterio ir 48% poliamido, dažyto ekologišku būdu (naudojant mažiau vandens) - liežuvis ir auliuko apvadas iš 100% perdirbto poliesterio - Raišteliai ir kilpos iš 100% perdirbto poliesterio - vidpadis: iš 85% perdirbto poliuretano putplasčio ir 100% perdirbto poliesterio vidus - išorinis padas: iš 30% perdirbtos gumos
 4. Naudojamos odos kilmė
  Pagaminti iš nubuko odos. Ji pasižymi lygumu ir švelnumu. Šie batai siuvami iš karvių odos. Gyvuliai nėra skerdžiami dėl odos ‒ naudojama tik maisto pramonei auginamų karvių oda. Šie batai gaminami iš Prancūzijoje auginamų karvių odos, kuri apdirbama Ispanijoje.
 5. Kaip prižiūrėti odinius batus
  Grįžus iš žygio: - Leiskite batams natūraliai išdžiūti atokiau nuo karščio šaltinių - Odai išdžiūvus, energingais judesiais standžiu šepečiu nuvalykite nuo jos purvą ir žemes - Naudokite krepinį arba nubuko šepetį dėmėms išvalyti - Jei dėmės neišsivalo, pabandykite jas išimti šepečiu ir trupučiu drungno vandens - Palikite išdžiūti - Dar kartą nuvalykite standžiu šepečiu - Išpurkškite impregnavimo priemone – nuo jos oda žvilga, o batų spalva tampa ryškesnė
 6. Atsparumo vandeniui bandymas
  Avalynė su membrana išbandoma laboratorijoje ir realiomis sąlygomis, siekiant užtikrinti optimalų atsparumą vandeniui ir laidumą orui. Pirmiausiai batai įmerkiami į vandenį, kuriame yra suslėgto oro, norint patikrinti, ar bato paviršiuje neatsiras burbuliukų. Tada batai maunami ant mechaninių svirčių, kurios imituoja ėjimą iki pusės nardinant batą į vandenį, kad įsitikintume, jog vidus išlieka sausas.
 7. 3 atsparumo vandeniui lygiai
  Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 atsparumo vandeniui lygius: ‒ 2 000 sulenkimų (apie 2 val. ėjimo) ‒ 4 000 sulenkimų (apie 4 val. ėjimo) ‒ 8 000 sulenkimų (apie 8 val. ėjimo) Vyriški batai „NH500 Mid WP“ atlaikė net 8 000 sulenkimų laboratorijoje. Tai reiškia, kad jie išlieka atsparūs vandeniui žygiuojant 8 valandas. Žinoma, išdžiūvę jie vėl tampa neperšlampami.
 8. Bandymai laboratorijoje
  Bandymais laboratorijoje tikrinami šie parametrai: akučių ir dirželių tvirtumas, suklijavimo tvirtumas, toksiškumas, atsparumas UV spinduliams, pado ir batviršio atsparumas trinčiai, greito susidėvėjimo sąlygos. Bandymai atliekami siekiant pagerinti gaminių kokybę ir užtikrinti, kad batai anksčiau laiko nesusidėvės.
 9. Kad batai ilgiau išliktų atsparūs vandeniui
  Siekiant atkurti batų atsparumo vandeniui savybes ir apsaugoti juos nuo dėmių, keletą kartų per metus rekomenduojame juos išpurkšti impregnantu. Daugiau informacijos rasite čia: https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/comment-entretenir-et-reimpermeabiliser-des-chaussures-de-randonnee-tp_9774
 10. Kaip išsirinkti reikiamo dydžio batus?
  Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ir dydžius. Patikrinkite du patogumą lemiančius dalykus: - kulno padėtį; - priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn. Matuojantis batai neturėtų niekur spausti. Pavaikščiokite po parduotuvę. Batus per pirmuosius žygius pranešiokite pamažu.
 11. Svarbu pasirinkti tinkamą batų/kojinių derinį
  Pūslės gali atsirasti dėl kelių priežasčių: trinties, kojinės raukšlių, drėgmės, per mažų ar per didelių batų ir pan. Todėl svarbu išsirinkti tinkamo dydžio batus ir tinkamos sudėties audinio žygio kojines.
 12. Kaip išsirinkti reikiamo dydžio kojines?
  Kojinės turi būti tokio dydžio, kad jas dėvint nesusidarytų raukšlių: jei kojinės per didelės, audinys sukris klostėmis, jei per mažos – nuolat smuks.
 13. Tinkamo žygio kojinių audinio pasirinkimas
  Einant į žygį svarbu apsisaugoti nuo drėgmės faktoriaus, o tai padaryti sudėtinga, nes visi mes prakaituojame. Jei batai leidžia kojoms kvėpuoti, jie išgarins drėgmę, susidarančią prakaituojant. Todėl svarbu dėvėti lengvas ir orui laidžias kojines. Jei batai atsparūs vandeniui, kad apsaugotų jus nuo lietaus drėgmės, reikia rinktis kitokias kojines. Kojinės turėtų sugerti prakaitą ir pašalinti jį nuo odos.
 14. Kokias kojines reikėtų dėvėti su batais NH500 MID WP?
  Nors šių batų membrana ir yra laidi orui, ji neleidžia pašalinti tiek drėgmės iš batų, kiek pašalinama iš batų su vėdinimo sistema. Vertėtų rinktis ilgas kojines „NH500“ ‒ jų sudėtyje yra medvilnės, sugeriančios drėgmę, o jų minkštų kilpų struktūros padas apsaugo pėdą nuo drėgmės. Be to, jos pakankamai ilgos, kad apsaugotų čiurną nuo trinties su batu. Tai puikus derinys, mažinantis pūslių atsiradimo riziką.
 15. Garantija
  Mūsų žygio batams taikoma 2 metų garantija. Įsipareigojame pasiūlyti jums ilgai tarnausiančių produktų, tinkančių visiems jūsų lygumų žygiams ir pasivaikščiojimams gamtoje. Nes mums labiausiai patinka tie gaminiai, su kuriais jau buvo daug patirta ir kurių istorija vis dar tęsiasi!
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Viršus : 60.0% Oda, Viršus : 30.0% Perdirbtas poliesteris (PES), Viršus : 10.0% Poliuretanas (PU) Išorinis padas : 60.0% Sintetinis kaučiukas, Išorinis padas : 40.0% Etilenvinilacetatas (EVA) Pamušalas ir kojinė : 100.0% Perdirbtas poliesteris (PES)
 2. Saugojimo patarimai
  Rekomenduojame laikyti sausoje, tamsioje ir vėdinamoje vietoje.
 3. Produkto apribojimai
  Nesiūlome jų avėti kopiant į kalnus ar žygiuojant asfaltu
 4. Informacija apie produktą
  Kas mus motyvuoja? Stengėmės sukurti patogius odinius žygių batus, kurie nepraleistų vandens, būtų ekologiški, neslystų ir tiktų vaikščioti nekalvotomis vietovėmis. O dar ir stilingus!
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komandos visus „Quechua“ gaminius sumano, kuria ir modeliuoja Prancūzijoje, Monblano papėdėje. Gaminius bandome lauko sąlygomis su kitais žygeiviais, kad įsitikintume produktų patogumu ir patvarumu. Žygiuojame Fontenblo miškais, Bretanėje