Photos
Loading

Vyriški šortai pilateso ir gimnastikos treniruotėms "100"

4,60 €
SKU: S303215 / 2464371 / 8512720
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Nemokamai
Galima įsigyti per 2 val Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Minkštumas
  Audinys su dideliu kiekiu medvilnės yra minkštas ir patogus.
 2. Tampri medžiaga
  Audinys dėl mezgimo technikos yra natūraliai tamprus.
Produkto paskirtis
 1. Kaip pagaminame tinkamą gaminį už prieinamą kainą
  „Decathlon“ kuria, gamina ir parduoda gaminius visame pasaulyje.Tai reiškia, kad galime valdyti kiekvieną savo gaminių kūrimo ir pardavimo etapą – nuo pradinio brėžinio iki kūrimo, pakavimo, gabenimo ir pardavimo. Mūsų tikslas paprastas: siūlyti kokybiškus gaminius, skirtus pilateso ir lengvoms gimnastikos treniruotėms, už tinkamą kainą, prieinamus kiekvienam.
 2. Mūsų lengvoms gimnastikos ir pilateso treniruotėms skirtų gaminių dizainas:
  Šie drabužiai sukurti reguliarioms mažo ir didelio intensyvumo pilateso ir lengvoms gimnastikos treniruotėms (lengvoms gimnastikos, tempimo, raumenų tonuso didinimo, stiprinimo treniruotėms, pilatesui). Jie puikiai tinka formai ir sveikatingumui palaikyti, figūrai išryškinti. Gimnastikos ir pilateso dizainerių komandos tikslas – suderinti gaminių patogumą ir laidumą orui. Mūsų gaminiai išbandomi realiomis sąlygomis, juos reguliariai atnaujiname atsižvelgdami į klientų pastabas.
 3. Lengvos gimnastikos ir pilateso treniruotėms skirtų šortų privalumai
  Lengva priežiūra ir ilgaamžiškumas. Medžiaga ir spalvos išlieka nepakitę net ir po daugelio skalbimų skalbyklėje. Medžiaga džiūsta itin greitai ir jos nereikia lyginti. Jūsų geriausias draugas kasdienėse kūno rengybos treniruotėse!
 4. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo klasių sistema
  gaminio poveikis aplinkai jo naudojimo metu yra nustatomas remiantis įvairiais rodikliais. Bendras įvertinimas (ABCDE) padės jums lengvai rasti tuos gaminius, kurie turi geriausius ekologinius rodiklius, palyginant juos su kitais to paties tipo gaminiais (marškinėliai, kelnės, kuprinės). „Decathlon“ aktyviai skatina naudoti šią aiškią poveikio aplinkai įvertinimo politiką. Internetinė svetainė: sustainability.decathlon.com. Vaizdo įrašas:
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 60.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 40.0% Poliesteris (PES) Kišenė : 100.0% Medvilnė Išskyrus elastinę juostą : 100.0% Elastanas
 2. Informacija apie produktą
  Paprasti ir patogūs įprasto kirpimo šortai iki šlaunų vidurio.
 3. Išbandyta laboratorijoje
  Buvo atlikti šio gaminio skalbimo ir džiovinimo bandymai, norint įsitikinti, kad jis išsaugo savo formą ir spalvą. Siekdami užtikrinti nuolatinį kokybės standartų laikymąsi reguliariai atliekame šiuos bandymus nepriklausomoje laboratorijoje. Inžinierių ko