Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

Vyriški žygių batai „Trek500“

Regular Price: 100,00 € -36%

64,00 €

SKU: S136485 / 2194426 / 8384362
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai -
 1. Patvarumas
  Batai pagaminti iš itin patvarių medžiagų ir dalių.
 2. Nepraleidžia vandens
  Dėl vandeniui atsparios ir orui laidžios membr. gaminys tinka naudoti įv. sąlyg.
 3. Neslysta
  CROSSCONTACT padas leidžia geriau sukibti su kietu ir šlapiu paviršiumi.
 4. Priglunda
  2 viršutinės kilpos, 1 užkertanti kilpa ‒ padas padeda tvirtai žengti ir judėti.
 5. Leidžia pėdoms judėti natūraliai
  Lankstus padas atkartoja pėdos judesius, todėl tinka lengviems maršrutams.
 6. Svoris
  42 dydžio batas sveria 646 g.
 7. Amortizacija
  Patvarus ir patikimas, paminkštintas PU tarpupadis.
Produkto paskirtis
 1. Avalynės atsparumo vandeniui testas.
  Šie laboratorijoje ir lauko sąlygomis išbandyti batai turi orui pralaidžią, atsparią vandeniui membraną, optimaliai saugančią nuo vandens ir pralaidžią orui. Pirmiausiai batai įmerkiami į vandenį, kuriame yra suslėgto oro, norint patikrinti, ar bato paviršiuje neatsiras burbuliukų. Tada batai uždedami ant mechaninės svirties, kuri imituoja vaikščiojimą, batą įmerkus į vandenį iki pusės, siekiant įsitikinti, kad jo vidus išliks visiškai sausas.
 2. 3 atsparumo vandeniui lygiai.
  Bandydami atsparumą vandeniui, išbandome 3 lygių atsparumą vandeniui: 2 000 sulenkimų (apie 4 km vaikščiojimo) 4 000 sulenkimų (apie 8 km vaikščiojimo) 8 000 sulenkimų (apie 16 km vaikščiojimo). Žinoma, po bandymo batams išdžiuvus jie atgauna savo pirmines atsparumo vandeniui savybes.
 3. Avalynės atsparumo vandeniui įvertinimas balais.
  Batai TREK 500 išbandyti ir patikrinti 8000 sulenkimų, kurie atitinka 16 km ėjimo pėsčiomis, įbridus į vandenį iki pusės bato.
 4. Laboratoriniai bandymai
  Bandymais laboratorijoje tikrinami šie parametrai: - kilpelių ir dirželių pritvirtinimas - pado komplektacija - toksiškumas - atsparumas UV spinduliams - pado ir viršutinės dalies nusitrynimas - pagreitintas susidėvėjimas.
 5. Priežiūros instrukcijos
  Nešvarumus ir purvo liekanas nuo bato nuvalykite šepečiu ir (arba) kempine. Tada natūraliai išdžiovinkite, laikydami atokiai nuo šilumos šaltinio. Galiausiai, kad oda išliktų lanksti, o batai ilgiau tarnautų, sutepkite juos maitinamuoju tepalu.
 6. Patarimai perkantiems
  Pasimatuokite abu batus, atsistoję ir su žygiams tinkamomis kojinėmis. Jei reikia, išbandykite kelis modelius ar dydžius. Patikrinkite du komfortą lemiančius dalykus: kulno ir priekinės pėdos dalies padėtį leidžiantis žemyn. Matuodamiesi atkreipkite dėmesį, ar batas niekur nespaudžia. Drąsiai pavaikščiokite po parduotuvę. Batai prisitaikys prie pėdos po pirmų kelių žygių.
 7. Gamybos procesas
  Batai „Trek 500“ pagaminti Europos Sąjungoje, Rumunijoje. Dauguma medžiagų yra pagamintos Europoje.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Išorinis padas : 60.0% Termoplastinis poliuretanas (TPU), Išorinis padas : 40.0% Poliuretanas (PU) Viršus : 100.0% Karvės oda Pamušalas ir kojinė : 80.0% Poliesteris (PES), Pamušalas ir kojinė : 20.0% Galvijo oda
 2. Patvirtinta
  mūsų vartotojų žygeivių, kurių atsiliepimai prisideda prie žygio batų kūrimo ir nuolatinio jų tobulinimo.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite tamsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje vietoje.
 4. Priežiūros patarimai
  Naudokite šepetį ir (arba) kempinę norėdami nuvalyti batą ir pašalinti nešvarumus ar purvo likučius. Norėdami, kad nubukas įgautų pirminę išvaizdą, visada valykite šepečiu ta pačia kryptimi. Zomšai valyti nenaudokite batų kremo ar vandeniui atsparaus tepa
 5. Produkto apribojimai
  Netinka alpinizmui.
 6. Informacija apie produktą
  TREK 500 batai pasižymi padu, leidžiančiu pėdai judėti laisviau, tačiau yra tvirtesni nei TREK 100. Natūralios šiauštos odos viršbatis gerai fiksuoja pėdą ir yra labai patvarus.
 7. Išbandyta laboratorijoje
  Visų mūsų batų dėvėjimo ir nešiojimo komfortą išbando tiksliniai vartotojai tokiomis sąlygomis, kokiomis batus nešiosite ir jūs. Quechua .