Photos
Loading
Paskutiniai vienetai

Vyriški žygių šortai NH500 Fresh

Regular Price: 17,00 € -24%

13,00 €

SKU: S308273 / 2757595 / 8553403
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nevaržo judesių
  Pritaikytas kirpimas | Pagrindinis audinys tamprus: 2% elastano
 2. Lengva transportuoti
  9 kišenės | įsk. telef. kišen., 2 kišen. šlaunų srityje (1 užtrauk.), rankų kiš.
 3. Ekologiškas dizainas
  Pagrindinio audinio sudėtyje 79% ekologiškai užaugintos medvilnės
 4. Patogu naudoti
  Juosmuo su plačiomis diržo kilpomis | Spaustukai patogiai, patikimai prispaudžia
 5. Anatominis dizainas
  Lipuku reguliuojamas liemuo su tampriu įsiuvu | Tampri medžiaga
 6. Minkštumas
  Sudėtyje daug medvilnės, kad audinys būtų švelnesnis odai
 7. Greitai džiūsta
  Audinys: 19% poliesterio | Greičiau džiūsta ir geriau praleidžia orą
 8. Lengvumas
  Lengvas ir lengvai suspaudžiamas audinys | Šortų svoris: 44 dydžio sveria 230 g
Produkto paskirtis
 1. Patarimai renkantis dydį
  Šortai tiesaus, nei per daug prigludusio, nei per daug laisvo kirpimo. Jų ilgis – aukščiau kelių. Audinio sudėtyje yra elastano. Jei jūsų dydis tarpinis, rekomenduojame rinktis mažesnį dydį. Ką tik įsigijus šortus arba juos išskalbus, jie gali atrodyti ankštoki, tačiau pranešiojus, jie vėl prasitemps (kaip ir elastano sudėtyje turintys džinsai).
 2. Ką darome, kad sumažintume poveikį aplinkai?
  Pagrindinio audinio sudėtyje 79% ekologiškai užaugintos medvilnės. Nuo 2006 m. naudojame ekologiškai auginamą medvilnę, kurios dalis pasaulio rinkoje sudaro vos 0,4% visos medvilnės produkcijos. Ši medvilnė auginama be cheminių trąšų ir pesticidų. Taip saugoma biologinė įvairovė, žemės derlingumas ir sumažinama giluminių vandens telkinių taršos rizika.
 3. Gaminių poveikio aplinkai palyginimo vertinimas
  Pagal vertinimo skalę nuo A iki E šiam gaminiui suteiktas įvertinimas B. Gaminio poveikis aplinkai apskaičiuojamas per visą jo būvio ciklą. Kiekvienam gaminiui suteikiamas įvertinimas, kad galėtumėte atskirti aplinką labiausiai tausojančius gaminius, lygindami tos pačios rūšies prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.) Daugiau informacijos šiame aiškinamajame vaizdo klipe: https://youtu.be/ixcjQJ_rNcs/ Svetainėje: sustainability.decathlon.com
 4. Garantija
  Mūsų ėjimo žygių šortams ir šortams-sijonams suteikiama 2 metų garantija. Įsipareigojame Pasiūlyti jums ilgai tarnausiančių produktų, tinkančių visiems jūsų lygumų žygiams ir pasivaikščiojimams gamtoje. Nes mums labiausiai patinka tie gaminiai, kurių istorija vis dar tęsiasi!
 5. Jūsų nuomonė mums svarbi!
  Atsižvelgdami į jūsų atsiliepimus, patobulinome šortų „NH500“ koncepciją ir dizainą. Pakeitėme naujojo modelio sudėtį ir pridėjome elastano (2%), kad būtų patogiau judėti. Audinys taip pat lengvesnis. Taip pat pakeitėme šortų formą ir pagilinome kišenes, kad iš jų neiškristų daiktai. Galiausiai pakeitėme šortų pasiuvimą tarpukojo srityje.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 79.0% Medvilnė, Pagrindinė medžiaga : 19.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 2.0% Elastanas Pamušalas : 65.0% Poliesteris (PES), Pamušalas : 35.0% Medvilnė
 2. Patvirtinta
  2019 m. balandį šortus „NH500 Fresh“ išbandė ir patvirtino grupė testuotojų per žygį Reunjono saloje.
 3. Saugojimo patarimai
  Laikykite sulankstytus arba pakabintus ant pakabos sausoje vietoje.
 4. Informacija apie produktą
  Kas mus motyvuoja? Pasiūlyti jums šortus iš ekologiškos medvilnės su 9 kišenėmis, kad nereikėtų neštis kuprinės. Jų juosmuo reguliuojamas ir tinka įvairiam kūno sudėjimui.
 5. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizainerių komandos sumano, kuria ir modeliuoja „Quechua“ gaminius Monblano papėdėje, Prancūzijoje. Šiuos gaminius išbandome lauko sąlygomis su kitais žygeiviais, kad įsitikintume jų patogumu ir patvarumu. Pavyzdžiui, Fontenblo miške, Bretanėje ar Ko