Photos
Loading

Vyriškos apatinės slidinėjimo kelnės „900“

Regular Price: 37,00 € -51%

18,00 €

SKU: S306183 / 2772442 / 8551226
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  AUKŠTAS: išmanus prisitaik. prie kūno geresniam prakaito pašalinimui („DryYarn“)
 2. Sulaiko šilumą
  AUKŠTAS: išmanusis trimatis mezgimas užtikrina gerą prisitaikymą pie kūno.
 3. Kvapų kontrolė
  AUKŠTAS: poliamido ir „Dry Yarn“ pluoštas – gera nemalonaus kvapo kontrolė.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: kuo mažiau siūlių, kad nedirgintų odos.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra apatinių drabužių „900“ kirpimas?
  Apatinių drabužių „900“ kirpimas yra PRIGLUDĘS. Kelnių ilgis yra žemiau kelių, kad nepersidengtų keli sluoksniai (kojinių ir apatinių kelnių) ir batuose nesusidarytų klostės – tai gali kelti diskomfortą. Kadangi šių drabužių kirpimas prigludęs, jie yra tarsi antra oda, neleidžianti atsirasti trinčiai.
 2. Kokie yra „Dry Yarn“ privalumai?
  Polipropilenas arba „Dry-Yarn“ yra sausas pluoštas. Tai yra labai veiksmingas hidrofilinis audinys, pašalinantis prakaitą. Tai pats tinkamiausias audinys intensyviai sportuojantiems ir daug prakaituojantiems. Jūsų apatiniai drabužiai ilgiau išliks sausi ir jus šildys.
 3. Techninė gaminio struktūra
  Išmanus trimatis mezgimo būdas leidžia susidaryti „Deep Insulation“ ertmėms. Šios izoliuojančios ertmės sulaiko nuo kūno sklindančią šilumą ir sudaro apsauginį sluoksnį nuo šalčio.
 4. Gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą jo naudojimo ciklą pagal skirtingus rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginant juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 78.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 19.0% Polipropenas (PP), Pagrindinė medžiaga : 3.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Tobulas šilumos ir laidumo orui balansas. „Dry Yarn“ pluoštas yra labiau koncentruotas stipriau prakaituojančiose srityse, kad pagreitintų prakaito pašalinimą ir džiūvimą.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai yra sumanyti, sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, kuriomis ir slidinėsite (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai y