Photos
Loading

Vyriškos apatinės slidinėjimo kelnės „I-Soft“

23,00 €
SKU: S306204 / 2694142 / 8548384
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  VIDUTINIS: išmanus prisitaikymas prie kūno – geresnis prakaito pašalinimas.
 2. Sulaiko šilumą
  VIDUTINIS: prisitaik. prie kūno technolog. ir šukuotas audinys suteikia šilumos.
 3. Kvapų kontrolė
  VIDUTINIS: poliamidas vidutiniškai gerai reguliuoja nemalonų kvapą.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: kuo mažiau siūlių, kad nedirgintų odos.
Produkto paskirtis
 1. Koks yra apatinių drabužių „i-Soft“ kirpimas?
  „I-Soft“ apatiniai drabužiai yra prigludusio kirpimo. Kelnių ilgis yra žemiau kelių, kad nepersidengtų keli sluoksniai (kojinių ir apatinių kelnių) ir batuose nesusidarytų klostės – tai gali kelti diskomfortą. Kadangi šių drabužių kirpimas prigludęs, jie yra tarsi antra oda, neleidžianti atsirasti trinčiai.
 2. Kokie yra poliamido privalumai?
  Poliamidas yra tvirčiausias iš visų tekstilės žaliavų (net kuomet šlapias) ir yra itin tamprus. Jis yra laidus orui, gerai kontroliuoja drėgmę, neleidžia atsirasti nemaloniam kvapui, dėl natūralių savo savybių gerai kontroliuoja temperatūrą. Šie specialios tekstūros itin minkšti verpalai suteikia audiniui šilkinį, natūralų pojūtį. Tobulai tinka besiūliams prigludusiems drabužiams.
 3. Techninė gaminio struktūra
  Dėl išmanaus prie kūno prisitaikančio dizaino ir šukuoto poliamido audinio, išgaunamo I-SOFT technologija, šios apatinės kelnės užtikrins po visą kūną tolygiai pasiskirsčiusią šilumą.
 4. Kas yra „I-soft“ technologija?
  „I-soft“ technologija pagerina šias audinio savybes: minkštumą, šilumos pojūtį, komfortą odai. Taip pat gaminys tampa funkcionalesniu, nes pagerinamos jo šilumos reguliavimo savybės, gebėjimas sugerti drėgmę ir šilumos izoliacija. Tam, kad audinys taptų minkštesnis, jis yra šukuojamas.
 5. Kas yra „i-Band“ technologija?
  Inovacija juosmens srityje, kad drabužis visuomet būtų savo vietoje ir užsiimant aktyvia veikla neliptų į viršų. Be to, viršutinė ir apatinė „I-soft“ audinio dalis taip pat turi šią technologiją, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis, išskyrus atostogas.
 6. Gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Vertinimas A–E balais padės lengviau atskirti mažiausiai aplinkai kenksmingus gaminius, palyginti juos su kitais tos pačios kategorijos gaminiais (marškinėliais, kelnėmis, kuprinėmis ir t. t.)
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 97.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 3.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Mėgaukitės šių itin minkštų apatinių kelnių suteikiamu neprilygstamu komfortu, kurį užtikrina „I-Soft“ technologija (šukuotas audinys).
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komandos, produkto vadovai, inžinieriai ir modelių kūrėjai užtikrina, kad lini