Photos
Loading

Vyriškos apatinės tamprės „900 X-Warm“, juodos

46,00 €
SKU: S306227 / 2772437 / 8551225
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Drėgmės kontrolė
  DIDELIS: išmanus kūno atkartojimas garina prakaitą ir sausina su „Dry Yarn“
 2. Sulaiko šilumą
  LABAI AUKŠTAS: išmanusis kūno formas atkartojantis 3D mezgimas su Merino vilna.
 3. Kvapų kontrolė
  LABAI AUKŠTAS: dėl savo antibakterinių savybių vilna neutralizuoja kvapus.
 4. Nenusitrina
  Besiūlė technologija: mažiau siūlių – mažiau dirginimo.
Produkto paskirtis
 1. Kaip priglunda „900 X-Warm“ sluoksnis?
  „900 X-Warm“ apatinis sluoksnis yra SLIM kirpimo. Baigiasi žemiau kelio, kad nepersidengtų sluoksniai (kojinių ir apatinis sluoksniai) ir slidinėjimo bate nesusidarytų sulenkimų, dėl kurių gali sumažėti komfortas. Užtikrina „antrosios odos“ efektą, gerai priglunda, todėl mažiau trinasi.
 2. Kokie yra Merino vilnos ir „Dry Yarn“ pluošto pranašumai?
  Merino vilna puikiai kontroliuoja temperatūrą tiek karštu, tiek šaltu oru. Tai hidrofilinis pluoštas, galintis sugerti iki 30 % savo svorio vandens ir neatrodyti drėgnas. Jis lėtai išgarina sugertą drėgmę. Norėdami neutralizuoti šį efektą, naudodami „Dry Yarn“ pluoštą, sukūrėme „Hybrid-Fibre“ derinį – labai galingą hidrofilinį polipropileną, kuris pagreitina džiūvimą ir drėgmės šalinimą.
 3. Gaminio techninė struktūra
  Dėl išmaniojo trimačio Merino vilnos mezgimo, suformuojamos giliojo izoliavimo kameros. Šiose izoliavimo kamerose sulaikoma nuo kūno sklindanti šiluma ir sukuriamas nuo šalčio saugantis buferis.
 4. GYVŪNŲ GEROVĖ IR KILMĖ
  Apatiniuose sluoksniuose naudojama vilna vežama iš Pietų Afrikos. Pasirinkome ją dėl kokybės ir gyvūnų gerovės paisymo garantijos (be skausmingų odos operacijų).
 5. Gaminio poveikio aplinkai vertinimas
  Gaminio poveikis aplinkai vertinamas per visą gaminio naudojimo laiką pagal skirtingus rodiklius. Bendras įvertinimas raidėmis A–E suteikiamas siekiant pažymėti ekologiškiausius gaminius, lyginant to paties tipo prekes (marškinėlius, kelnes, kuprines ir kt.).
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 54.0% Vilna, Pagrindinė medžiaga : 24.0% Poliesteris (PES), Pagrindinė medžiaga : 15.0% Poliamidas (PA), Pagrindinė medžiaga : 5.0% Polipropenas (PP), Pagrindinė medžiaga : 2.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami į lentyną gerai išdžiovinkite.
 3. Informacija apie produktą
  Ar esate tas, kuriam nuolat šalta, ir jums padėtų apatinis sluoksnis? „High Tech Dry Yarn“ ir natūralaus Merino pluošto derinys bus tai, ko reikia, kad nesušaltumėte ir išliktumėte sausi.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wedze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Vėliau jie išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis (sningant, šąlant ar šviežiai pasnigus ir t. t.). Dizainerių komanda užtikrina, kad linija, kuriai yra sukurtas šis drabužis, puikiai tinkam