Photos
Loading

Vyriškos kalnų slidės „XLD500“

230,00 €
SKU: S142995 / 2424012 / 8505076
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Plūdrumas
  Plotis (78 mm) ir įlinkis suteikia daugiau malonumo slidinėjant ką tik pasnigus.
 2. Universalumas
  Trumpai ar ilgai slidinėjate, paruoštomis trasomis ar neprižiūrėtomis atkarpomis
 3. Lengva naudoti
  Kietos, bet ne pernelyg. Leidžia daryti įvairaus staigumo posūkius.
 4. Stabilumas
  Šios lengvos slidės išlieka stabilios ir smagios greitėjant.
 5. Trauka
  Tiesios briaunos po apkaustais leidžia tinkamai atlikti posūkius.
Produkto paskirtis
 1. Konstrukcija
  „Light Woodcore Tec“: apvalko konstrukcija ant lengvos medinės šerdies. Leidžia sukurti itin lengvas ir dar geriau valdomas slides. Šios slidės yra tarsi amortizatorius ir suteikia daugiau komforto, nes medis turi savybių amortizuoti paviršiaus pokyčius ir vibraciją... visa tai pirmiausia jūsų slidinėjimo malonumui.
 2. Apkaustai
  Apkaustai „Look“, modelis „Xpress 10“. Reguliuojamas DIN nuo 4 iki 10. Reguliuojamas ilgis nuo 261 mm iki 381 mm. Naudodami slidžių apkaustus galite koreguoti bato vietą ant slidės, kad sukurtumėte jūsų slidinėjimo stiliui tinkamiausią įrangą. Praktiškai tariant: kuo arčiau priekio bus koja, tuo greitesnės ir staigiau sukančios bus slidės, o judant link galo, slidės darosi stabilesnės ir atlaidesnės klaidoms.
 3. Patvarumas
  Sutvirtintas viršutinis sluoksnis.
 4. Paruošimas
  Išvaškuotos ir pagaląstos slidės – paruoštos naudoti. Briaunos pagaląstos 89° kampu.
 5. Kas yra išlinkis?
  Paguldžius slidę ant žemės jos sąlyčio taškai yra priekyje ir gale, o slidės vidurys (po apkaustais) yra šiek tiek pakilęs (tai vadinama išlinkiu). Kuo ilgesnis ir aukštesnis išlinkis, Tuo geresnis briaunos sukibimas ir staigesnė slidės reakcija. Mažesnio išlinkio slidės yra manevringesnės ir atlaidesnės klaidoms.
 6. Kas yra įlinkis?
  Slidžių su įlinkiu atveju slidės priekis ir kartais galas greičiau atsiplešia nuo žemės nei išlenktos slidės be įlinkių atveju. Dėl to sąlyčio taškai yra arčiau slidės centro. Slidės kontaktinis paviršius yra mažesnis: jos geriau valdomos ir plūdresnės ant puraus sniego. Darant posūkį briaunos ilgis užtikrina geresnį sukibimą su suplūktu sniegu. Kuo ilgesnis įlinkis, tuo lengviau valdyti slidę.
 7. Įlinkis savaiminiam slydimui
  Nedidelis įlinkis priekyje ir gale, išlinkis po pėda. Tokia forma užtikrina manevringumą ir prisitaikymą kintant sniego sąlygoms. Tokios slidės pasižymi trumpesnių slidžių manevringumu posūkiuose ir ilgesnių slidžiu stabilumu naudojant slidžių kraštus.
 8. Šoninė briauna
  122/78/111, kai 174 cm, spindulys = 17 m
 9. Universalumas
  50 % trasos, 50 % neparuoštas sniegas.
 10. Galimi dydžiai
  Parduotuvėse parduodami dydžiai: 166 cm, 174 cm. Tik internetu ir parduotuvės terminaluose užsakomi dydžiai: 158 cm.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Lenta : 45.0% Medis, Lenta : 20.0% Poliamidas (PA), Lenta : 20.0% Stiklo pluoštas (FG), Lenta : 10.0% Plienas, Lenta : 5.0% Polietilenas (PE)
 2. Saugojimo patarimai
  Pasibaigus slidinėjimo sezonui padenkite slides vašku, kad apsaugotumėte pagrindą nuo purvo, o briaunas – nuo drėgmės.
 3. Informacija apie produktą
  „XLD500“ slidės yra itin universalios ir leidžia smagiai slidinėti bet kokiu sniegu, paruoštomis ir neparuoštomis trasomis. Patogios skriejant didžiausiu greičiu ir suteikia didžiausią malonumą.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Visi „Wed'ze“ gaminiai sumodeliuoti ir sukurti Monblano slėnyje. Tuomet jie išbandomi tomis pačiomis sąlygomis, kokiomis gaminį naudosite Jūs (sniegas, šaltis, purus sniegas). Kurdamos ir tobulindamos šiuos gaminius dizainerių komandos rūpinasi, kad jie p