Photos
Loading

Vyriškos slidinėjimo kelnės "FR500"

74,00 €
SKU: S305082 / 2653632 / 8527140
Pasirinkti spalvą:
  Pasirinkti dydį :
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Atsiėmimas parduotuvėje
Rezervuoti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 5 iki 6 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Nepraleidžia vandens
  8 000 mm reitingo membrana, sandarios siūlės ir užtrauktukas neleidžia sušlapti
 2. Praleidžia orą
  RET12 orui laidus komponentas ir vėdinimo angos padeda išgarinti prakaitą.
 3. Nevaržo judesių
  Laisvo kirpimo ir tamprus audinys, atitinkantis visus jūsų judesius.
 4. Sulaiko šilumą
  60 g/m² pašiltinimas saugo nuo šalčio, o vėdinimo angomis reguliuoj. temperatūra
 5. Patvarumas
  Patvarūs komponentai ir sutvirtinimai ties kulkšnimis pailgina naudojimo trukmę.
 6. Kišenės
  2 kišenės priekyje ir 1 kišenė ties šlaunimi, sandariai užsegamos užtrauktukais
 7. Lengva surasti
  „Recco®“ sistema palengvina paiešką sniego griūties atveju.
 8. Galima pritaikyti
  Reguliuojamas elastinis juosmuo su kontaktine juostele.
Produkto paskirtis
 1. Papildomos savybės
  Reguliuojamas juosmuo suveržiamas kontaktine juostele.Diržo kilpa, jei reikia papildomo diržo. Antbačiai su elastine juostele. 2 didelės vėdinimo angos su užtrauktukais. Visi užtrauktukai atsparūs vandeniui. 3 kišenės, įskaitant užraukiamą kišenę ties šlaunimi su vidine kišenėle telefonui.
 2. Koks yra apdorojimo hidrofobine medžiaga tikslas?
  Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka nuo paviršiaus ir nesusigeria. Tai neleidžia audiniui absorbuoti vandens, todėl jis išlieka lengvas, laidus orui ir šiltas. Hidrofobinė savybė gaunama impregnavus išorinį audinio paviršių. Šią dangą drabužio dėvėjimo laikotarpiu reikia atnaujinti (kas 3 skalbimus). Visos „Wedze“ kelnės apdorotos hidrofobine medžiaga.
 3. Kas yra komponento laidumas orui?
  Norėdami sužinoti, ar audinys praleidžia orą, matuojame jo garavimo varžą RET (remiantis ISO 11092 standartu). Kuo mažesnė audinio varža, tuo daugiau vandens garų gali išgaruoti fizinės veiklos metu ir tuo geriau audinys praleidžia orą. Pavyzdžiui: RET<9 = itin orui pralaidus audinys / 920 = mažas arba beveik jokio pralaidumo orui.
 4. Kaip matuojame komponento atsparumą vandeniui?
  Audinio atsparumas vandens slėgiui išreiškiamas kaip audinio išlaikomo vandens stulpelio aukštis mm (testas atliekamas remiantis ISO 811 standartu). Kuo didesnį vandens slėgį audinys išlaiko (nepraleidžia vandens), tuo jis atsparesnis vandeniui. Komponentas, kurio atsparumas vandeniui yra 8 000 mm, gali atlaikyti 8 000 mm vandens stulpo slėgį
 5. Kas yra membrana arba padengtas komponentas?
  Ši danga yra tarsi dažų sluoksnis, kuriuo padengta vidinė audinio pusė, kad audinys būtų atsparus vandeniui, bet praleistų orą. Paprastai šis sluoksnis kainuoja pigiau nei membrana, bet jam apsaugoti reikalingas pamušalas. Membrana yra labai plona plastiko plėvelė (poliuretanas), suteikianti audiniui atsparumo vandeniui, bet praleidžianti orą. Ji yra lankstesnė, lengvesnė, patvaresnė ir, dažniausiai, laidesnė orui nei danga.
 6. Atsparumo vandeniui / liūties bandymas
  Šis drabužis išbandytas veikiant 60 litrų vandens/kv. m/val. lietui 2 val. Šis bandymas atkartoja liūties kalnuose sąlygas.
 7. Kaip užtikriname drabužių atsparumą vandeniui?
  Drabužio atsparumą vandeniui užtikrina medžiaga, siūlių sandarinimas ir siuvimo konstrukcija. Tuomet drabužius išbandome liūties bandymu
 8. Kaip žinoti, ar mano drabužis laidus orui?
  Mes naudojame ne tik orui laidžius audinius, bet ir techninius sprendimus (užtrauktukus, vėdinimo angas, tinklelius ir t. t.), kurie pagerina bendrą oro aušinimą striukių ir kelnių, skirtų slidinėjimui laisvuoju stiliumi ar naudoti kalnuose. Šios vėdinimo sistemos reguliuoja temperatūrą drabužyje, taip pat padeda pašalinti fizinio aktyvumo metu kūno išskirtą prakaitą.
 9. Gaminio poveikio aplinkai palyginimo balas
  Gaminio poveikis aplinkai skaičiuojamas visam jo naudojimo laikotarpiui, remiantis skirtingais rodikliais. Bendras įvertinimas nuo A iki E suteikiamas tam, kad jums būtų lengviau rasti ekologiškiausius produktus lyginant panašaus tipo gaminius (marškinėlius, kelnes, kuprines ir pan.). „Decathlon“ yra įsipareigojusi ant savo gaminių nurodyti aplinkosaugos informaciją. Daugiau informacijos: http://sustainability.decathlon.com/
 10. Kas yra RECCO® sistema?
  Visuose mūsų laisvojo stiliaus slidinėjimo ir kalnų striukėse bei kelnėse yra RECCO® sistema. Naudojant RECCO® technologiją, jus galima rasti sniego griūties atveju. Avarinės tarnybos, naudodamos RECCO® sekimo prietaisą, gali greitai ir tiksliai nustatyti žmogaus su RECCO® reflektoriais, kurį užgriuvo sniegas, buvimo vietą. RECCO reflektoriai nėra švyturėlio griūties atveju pakaitalas. RECCO technologija veikia kaip papildoma priemonė, didinanti galimybes būti surastam laiku.
 11. Lankstumas
  3 kišenės, įskaitant 1 kišenę ties šlaunimi su kišene telefonui
 12. Vandeniui atsparaus drabužio skalbimo vadovas
  Kiekviena kartą skalbiant rekomenduojame laikytis nustatyto protokolo, kad išsaugotumėte visas drabužio technines savybes. Nuoroda: https://youtu.be/rh4GLwALgBM Po trijų skalbimų atkurkite hidrofobinės medžiagos savybes, naudodami vandeniui atsparų purškalą arba skalbimo produktą.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Pagrindinė medžiaga : 100.0% Poliesteris (PES) Kamšalas : 100.0% Poliesteris (PES) Pagrindinis pamušalas : 100.0% Poliesteris (PES) Danga : 100.0% Poliuretanas - Danga Kišenė : 76.0% Poliamidas (PA), Kišenė : 24.0% Elastanas
 2. Saugojimo patarimai
  Prieš padėdami saugoti visada įsitikinkite, kad šis vandens nepraleidžiantis drabužis yra sausas.
 3. Informacija apie produktą
  Ieškote patogių kelnių, kurias galima dėvėti bet kokiomis oro sąlygomis? Dėl šių kelnių atsparumo vandeniui ir vėdinimo tikrai smagiai leisite laiką ant šlaitų.
 4. Išbandyta laboratorijoje
  Mūsų dizaino komanda dirba Monblano papėdėje, šalia daugelio slidinėjimo kurortų Aukštutinėje Savojoje (Prancūzijoje). Visus metus kuriame ir tobuliname gaminius, kurie yra paprasti ir technologiškai pažangūs. Tuomet jie intensyviai bandomi realiomis naud