Photos
Loading

Žiūronai MH B560

41,00 €
SKU: S150476 / 2962322 / 8575853
Pasirinkti spalvą:

  Dydis : nėra dydžio
Dydžių vadovas
Parduotuvės
Tikrinti likutį parduotuvėje
Tikrinti

Užsakyti internetu
Pristatymas nuo 4 iki 5 darbo dienų
Produkto privalumai
 1. Priartinimas
  Vaizdo didinimas 12 kartų. Lęšio skersmuo 32 mm.
 2. Lengvumas
  345 g
 3. Galima pritaikyti
  Paprasta reguliuoti centriniu reguliavimo ratuku. Vaizdo ieškiklio dioptrijų reg
 4. Matymo laukas
  Skirtas dideliam plotui stebėti nuo 87 m iki 1 000 m atstumu
 5. Vaizdo kokybė
  Mineralinio stiklo prizmės ir lęšiai su danga, apsaugančia nuo atspindžių.
 6. Lightweight
  345 g
Produkto paskirtis
 1. OPTINIŲ DALIŲ KOKYBĖ
  K9 kokybės mineralinio stiklo prizmės ir lęšiai su MgF2 danga nuo atspindžių užtikrina puikų ryškumą. 32 mm objektyvo lęšiai, pro kuriuos patenka daug šviesos, todėl išlaikomos natūralios stebimo vaizdo spalvos.
 2. VAIZDO RYŠKUMAS
  ADJUST sistema: židinio reguliavimas centriniu ratuku ir dioptrijų reguliavimo ratukas. Puikiai tinka stebėti vaizdą iš mažo ir didelio nuotolio (nuo 20 m) ir panoraminius vaizdus.
 3. PRITAIKYMAS NEŠIOJANTIEMS AKINIUS
  Su nulenkiamais akių kaušeliais nešiojantiems akinius. Tokiu atveju tik nulenkite žemyn guminius akių kaušelius ir žiūrėkite pro lęšius su akiniais nesibaimindami, kad juos sugadinsite.
 4. PATOGUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS
  Su silikono danga, todėl itin patogu laikyti rankoje ir malonu liesti. Silikonas gerai apsaugo nuo smūgių ir yra itin stabilus.
 5. PRIEDAI
  Su kaklo dirželiu ir poliesterio dėklu, apsaugančiu žiūronus nuo pažeidimų ir dulkių, kuriame galėsite patogiai gabenti žiūronus.
 6. KAIP SUREGULIUOTI ŽIŪRONUS
  Regos skirtumams tarp akių koreguoti: užmerkite dešinę akį ir centriniu ratuku sufokusuokite apie 50 m atstumu esančio objekto vaizdą. Kai objektas sufokusuotas, užmerkite kitą akį ir pakartokite procedūrą, sukdami greta dešinės akies esantį žiedą. Regėjimo skirtumas sureguliuotas. Ateityje nebereikės reguliuoti.
Produkto testavimas
 1. Kompozicija
  Važiuoklė : 100.0% Polikarbonatas – akrilonitrilo butadieno stirenas (PC-ABS) Lęšiai : 100.0% Mineralinis stiklas Viršutinė danga : 100.0% Silikonas
 2. Saugojimo patarimai
  Laikykite švarioje ir sausoje vietoje. Dėl smūgių žiūronų vaizdo kokybė gali pablogėti. Venkite bet kokio poveikio ar stiprių smūgių, dėl kurių gali būti matomas dvigubas vaizdas
 3. Priežiūros patarimai
  nenumeskite.
 4. Produkto apribojimai
  pro žiūronus nežiūrėkite tiesiai į saulę.
 5. Informacija apie produktą
  Kompaktiški ir lengvi žiūronai su EASY ADJUSTMENT funkc. Puikiai tinka žygiams, per kuriuos atsiveria panoramos. Didelis objektyvo lęšis (32 mm) ir lęšio danga užtikrina itin ryškų vaizdą.
 6. Išbandyta laboratorijoje
  visi mūsų žygio žiūronai yra išbandyti DECATHLON laboratorijose ir realaus naudojimo sąlygomis, kuriomis naudoti jie yra skirti. Kūrėjų komandos, gaminio vadovas, inžinieriai ir dizaineriai užtikrina, kad mūsų žiūronai puikiai tinka naudoti pagal paskirtį