Rodyti filtrus
136 Produktai
Aktyvūs filtrai 0
Pagal spalvą
 • JUODA
 • PURPURINĖ
 • BALTA
 • MĖLYNA
 • GELTONA
 • ŽALIA
 • TURKIO
 • PILKA
 • SMĖLIO
 • RUSVAI ŽALSVA
 • RAUDONA
 • ROŽINĖ
 • RUDA
 • ORANŽINĖ
 • BESPALVIS

Riedlentė - visame pasaulyje populiari transporto priemonė, kuri užtikrina gerą laiką bei nuotykių kupiną laisvalaikį. Riedlente galima ne tik smagiai riedėti miesto gatvėmis, bet ir atlikti įvairiausius triukus specialiai tam skirtuose parkuose. Todėl šia transporto priemone žavisi toli gražu ne tik maži vaikai ar paaugliai. Riedlentes labai mėgsta ir aštresnių pojūčių bei avantiūrų ištroškę suaugusieji. Decathlon parduotuvėje galima rasti įvairių tipų riedlentes, kurios puikiai pateisina tiek suaugusio žmogaus, tiek nutrūktgalvio paauglio įnorius. Triukinės riedlentės profesionalams, lentos su ratukais pradedantiesiems, mini riedlentės mažiausiems ir dar daug skirtingų variantų, tam, kad riedėjimo malonumu galėtų džiaugtis visi. Mūsų internetinėje parduotuvėje Jus pasitiks ne tik platus riedėjimui skirtų transporto priemonių pasirinkimas, bet ir patrauklus kainos ir kokybės santykis. Todėl net jeigu nenorite investuoti į itin brangią riedlentę, galite būti tikri, jog riedėti galėsite ilgai ir kokybiškai.

Jeigu su riedlentėmis niekada neturėjote nieko bendro, tuomet riedlenčių pasirinkimas gali pasirodyti pakankamai sudėtingas procesas. Tačiau įvertinus tam tikras riedlentės savybes, tikrai nesudėtingai padarysite tinkamą sprendimą. Svarbiausia, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis riedlentes:

 • Riedlentės medžiaga. Dažniausiai riedlentės būna pagamintos iš medienos. Klevas - bene populiariausias medis, kuris ypač tinka šių lentų gaminimo procesams. Todėl tikrai dažnai prie riedlentės aprašymo pastebėsite, jog ji pagaminta būtent iš klevo (angl. made of maple). Klevas lankstus, tačiau patvarus. O šios savybės - itin svarbios kiekvienai lentai su ratukais. Riedlentės patvarumą taip pat įtakoja medienos sluoksnių kiekis. Optimaliausias variantas - 7 sluoksnių lenta. Tačiau sluoksniai gali būti ir 5, ar 8. Prekių su ratukais gamintojai pasirenka mažesnį sluoksnių kiekį norėdami sumažinti riedlentės svorį. O didesnį - norėdami padidinti riedlentės tvarumo rodiklį. Labai mažiems vaikams rekomenduojama pirkti plastikines riedlentes. Žinoma, plastikinė riedlentė nėra tokia kokybiška, tačiau ji pakankamai lengva, todėl neleidžia susižeisti ir suteikia mažyliams saugumo pojūtį.
 • Ratukai. Ratukai gali būti skirtingų formų, kietumo bei įvairių medžiagų. Ratukai atlieka bene pačią svarbiausią - riedėjimo funkciją, todėl juos reikia rinktis atsakingai. Optimaliausias ratukų dydis yra 50 - 55 mm. Tačiau tikslesnį ratų dydį reikėtų rinktis atsižvelgiant į riedėjimo stilių. Didelius ratukus turinti riedlentė ilgai įsibėgėja, bet puikai išlaiko pagreitį. O lenta su mažesniais ratukais - manevringesnė, greičiau įsibėgėja. Taip pat reikia pasirinkti optimalų ratukų kietumą. Labai kietų riedlentės ratų visada nori profesionalūs riedlentininkai. Tokie ratukai puikūs triukams, tokiems kaip „Pop up", „Ollie" ir daugiau. Tačiau jeigu neplanuojate atlikti triukų, reikėtų rinktis šiek tiek minkštesnius ratukus, nes jie užtikrins didesnį komfortą riedėjimo metu. 78A - ratukai, kuriuos galima priskirti minkštųjų ratukų kategorijai. O 90A rodiklį viršijantys ratukai labiau pritaikyti riedėti specialiuose parkuose ar ant ypač lygaus betono.
 • Riedlentės aukštis. Riedlentės aukštis gali būti labai žemas, vidutinis arba aukštas. Žemas aukštis tinka mažiems ratams. Jis pasižymi ypatingu stabilumu ir pasitarnauja atliekant įvairius triukus. Vidutinis aukštis tiks vidutinio dydžio ratukams. Toks aukštis idealus važinėjimui parkuose bei gatvėse. O didelį aukštį dažniausiai turi kruizerių bei longboardų kategorijai priskiriamos transporto priemonės su dideliais ratais.
 • Guoliai. Guoliai reitinguojami ABEC rodikliu. Jis nurodo guolių kokybę, ilgaamžiškumą. Sakykim, jeigu guolius lydi rodmuo ABEC 1 - tai reiškia, kad jie prastos kokybės, mažiausiai patvarūs. ABEC5 guoliai laikomi standartu. O ABEC7 guolius turinčios lentos - skirtos profesionalams, kurie daug važinėja ir nuolat mėgaujasi triukais.

Riedlenčių pasaulyje vyrauja trys pagrindiniai lentų tipai - klasikinės, dar kitaip vadinamos triukų riedlentės, kruizeriai ir longboardo pavadinimą įgavusios ilgosios lentos (angl. long board).
Klasikinė - labiausiai paplitusi lentų su ratukais rūšis. Tokio tipo riedlentės dažniausiai būna įgaubtos formos ir šiek tiek trumpesnės. Jos puikios važinėti miesto gatvėmis, atlikti įvairius triukus bei apvertimus (angl. kick flip). Šiai kategorijai galima priskirti ir vadinamus penny boardus, kurie taip pat pasižymi manevringumu bei kompaktišku dydžiu.
Kruizeriai - didesnė ir platesnė riedėjimo priemonė. Jeigu planuojate mokytis važiuoti lenta - kruizeriai geras pasirinkimas. Jie turi platesnį stovėjimo plotą ir didesnius, minkštesniu ratus. Todėl tokio tipo riedlentė lengviau manevruoja lėtesniu greičiu ir pasižymi itin dideliu stabilumu. Todėl naujokams - jas tikrai verta išbandyti.
Longboardai - didžiausią ilgį turinti lentų su ratukais rūšis, suteikianti nevaržomą judėjimo laisvę. Ši riedlentė tinka aktyviai ir daug judantiems riedlentininkams, kurie mėgsta raižyti, važiuoti nuokalne bei riedėti didelius atstumus. Kitaip tariant tokios riedėjimo priemonės sukurtos dideliam greičio išvystymui (angl. built for the speed).

Tinkamos riedlentės išrinkimas vaikui - tikras galvos skausmas visiems tėveliams, kurie neišmano jokių riedlentės pasirinkimo taisyklių. Tačiau iš tikrųjų - viskas ne taip jau ir sudėtinga. Perkant riedlentę vaikui svarbiausia pasirinkti optimalų dydį. Dauguma rinkoje esančių lentų su ratukais būna pritaikytos paaugliams arba suaugusiems. Per didelis riedlentės dydis nekliudo 5 ar 7 metų vaikui stovėti ant lentos ar net riedėti ja. Tačiau didesnis nei rekomenduojamas riedlentės dydis gali tapti pagrindine priežastimi, dėl kurios vaikas išmoks netaisyklingo važiavimo riedlente stiliaus ir manieros.
Mažo vaiko pėdos ir batų dydis gerokai mažesnis nei suaugusio. Todėl važiuodamas didele riedlente vaikas dažnai netaisyklingai turi keisti savo poziciją, o tokiu būdu jis pratinasi prie klaidingų judesių. Mažesnės riedlentės yra lengvos. Jų plotis ir ilgis labiau pritaikytas mažiau sveriančiam žmogui. Taigi tokių lentų pagalba mažasis riedlentininkas greičiau išmoks pagrindines riedėjimo subtilybes. Tam, kad vaikiškos riedlentės pasirinkimo procesai būtų kuo lengvesni galima vadovautis tokiu riedlentės colių ir vaiko amžiaus santykiu:

 • 7 in (17.8 cm) and 28 in (71.1 cm) - 4-7 amžiaus vaikas (25 - 30 kg);
 • 7.25 (18.4) x 29 (73.6) - 8-10 amžiaus vaikas ( 27 - 37 kg);
 • 7.4 (18.7) x 30 (76.2) - 11-12 amžiaus vaikas (38 - 48 kg).

Plastikinių lentų su ratukais asortimente, kurių pagrindinė paskirtis - išmokyti mažus vaikus taisyklingai stovėti ant lentos ir saugiai ja naudotis, galima rasti ir mažesnių riedėjimo priemonių. Tokių prekių kaina bus ženkliai mažesnė nei medinių riedlenčių. O jūsų vaikas galės saugiai ją naudoti namuose, nebūtinai lauko erdvėse. Plastikinės riedlentės dažnai būna įvairiausių spalvų ar net su LED apšvietimu, kuris padeda sukurti įdomiai blyksinčios (angl. flash) lentos efektą.

Mūsų asortimente - spalvingos, kokybiškos ir be galo mažiesiems riedlentininkams patinkančios riedlentės pagrįstos tikrai patrauklia kaina. Taip pat įvairūs priedai bei saugumą garantuojantys riedlentės aksesuarai. Turime ką pasiūlyti tiek vaikams, tiek riedlenčių sportą dievinantiems jų tėveliams. Taigi, jeigu atėjo metas atsinaujinti ar įsigyti pirmąją savo gyvenimo riedlentę - tikrai nereikėtų praleisti progos! Perkant internetu galėsite džiaugtis ne tik racionaliomis kainomis, bet ir greitu pristatymu tiesiai į namus. O kas gali būti geriau su didžiausiu nekantrumu riedėjimo nuotykių laukiančiam riedlentininkui?