PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

Visos mūsų prekių pristatymo sąlygos

Pristatymas į Omniva paštomatus

1.

Perkate prekes decathlon.lt

2.

Pasirenkate pristatymą į Omniva paštomatus
Pristatymo laikas 5-6 darbo dienos

3.

Gaukite savo prekes tiesiai į paštomatą

Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje per 5-6 darbo dienas. Kai tik paruoštas užsakymas iškeliaus iš mūsų sandėlio Lenkijoje, atsiųsime Jums elektroninį patvirtinimo laišką. Tolesnius siuntimo etapus sekite savo paskyroje arba mūsų logistikos partnerio Omniva svetainėje. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad dėl šventinių dienų pristatymo laikas gali būti kiek ilgesnis, nei nurodyta. Maksimalūs siuntos išmatavimai ir svoris: 62cm x 36cm x 37cm, 25 kg.

Kaina

Krepšelio suma didesnė nei 50 EUR 0.00 Eur
Krepšelio suma iki 50 Eur 3.00 Eur

Pristatymas į namus

1.

Perkate prekes decathlon.lt

2.

Pasirenkate pristatymą į namus

3.

Gaukite savo prekes tiesiai į namus

Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje per 5-6 darbo dienas. Kai tik paruoštas užsakymas iškeliaus iš mūsų sandėlio Lenkijoje, atsiųsime Jums elektroninį patvirtinimo laišką. Tolesnius siuntimo etapus sekite savo paskyroje arba mūsų logistikos partnerio DPD svetainėje. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad dėl šventinių dienų pristatymo laikas gali būti kiek ilgesnis, nei nurodyta.

Kaina

iki 3 kg 5.00 Eur
iki 10 kg 7.00 Eur
iki 31.5 kg 12.00 Eur
iki 50 kg 18.00 Eur
iki 100 kg 25.00 Eur
virš 100 kg 60.00 Eur

DIDELĖS APIMTIES SIUNTINIŲ PRISTATYMAS

Mūsų vežėjas DPD užtikrina didelės apimties siuntinių atvežimą, pristatydamas juos prie gyvenamosios vietos pirmojo aukšto lauko durų.

DVIRAČIŲ SIUNTIMAS

Visi mūsų dviračiai pristatomi surinkti ir sureguliuoti kartu su instrukcija ir priemonėmis, reikalingomis rankenai ir pedalams pritvirtinti. Susidūrę su menkiausia problema, nedvejodami susisiekite su mumis.

Click & Collect / Click & Collect 1h

1.

Perkate prekes decathlon.lt

2.

Pasirenkate Decathlon parduotuvę

3.

Atsiimkite siuntą pasirinktoje parduotuvėje

Rinkitės Click & Collect 1h - nemokamą pristatymą į parduotuvę. Jeigu prekės bus prieinamos jūsų pasirinktoje parduotuvėje, galėsite jas atsiimti per 1h valandą be jokio papildomo mokesčio! Kai prekės bus surinktos informuosime jus el. paštu.
Jeigu prekės nebus prieinamos pasirinktoje parduotuvėje, jos keliaus iš mūsų sandėlio Lenkijoje ir bus nemokamai pristatytos į jūsų pasirinktą Decathlon parduotuvę Lietuvoje per 4-5 darbo dienas. Kai prekės bus pristatytos į parduotuvę informuosime jus el. paštu.

Kaina

Visada 0.00 Eur