Slėpti filtrus
Rodyti filtrus
418 Produktai
Aktyvūs filtrai 0
Pagal spalvą
 • RUSVAI ŽALSVA
 • RUDA
 • ORANŽINĖ
 • ŽALIA
 • PILKA
 • PURPURINĖ
 • ĮVAIRIŲ SPALVŲ
 • JUODA
 • MĖLYNA
 • SMĖLIO
 • BALTA

Medžioklė - itin vyriškas hobis, kurį retkarčiais propaguoja ir ekstremalesnius pojūčius mėgstančios damos. Nors šis procesas dažniausiai vyksta miškingoje aplinkoje, kurioje nėra daug žmonių, tačiau vykstant į medžioklę labai svarbu pasirūpinti tinkamais drabužiais. Specialiai medžioklei pritaikyta apranga ir avalynė - tai, ką privalo turėti kiekvienas, į medžioklę išsiruošęs žmogus. Apranga medžioklei, kurią rasite Decathlon parduotuvėje, padės pasiruošti aktyviam laisvalaikiui gamtoje ir patikimai apsaugos nuo įvairių gamtos išdaigų. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti rūbai pateisins visus medžiotojų poreikius, užtikrins visišką judėjimo laisvę ir, žinoma, ženkliai padidins sėkmingos medžioklės tikimybę.

Medžioklei skirta apranga yra labai svarbi viso medžiojimo proceso dalis, todėl jos pasirinkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Medžiojimo metu medžiotojai valandų valandas tyko grobio ir jį persekioja, o tai įtakoja pakankamai intensyvią fizinę veiklą. Dėl šios priežasties medžiotojas privalo jaustis itin patogiai ir komfortabiliai. Renkantis tokią aprangą svarbu atsižvelgti ne tik į jos patvarumą ar medžiagiškumą, bet ir į estetines savybes. Medžiojimo lauke rekomenduojama vilkėti praktiškus, žemės spalvų drabužius, tačiau turėti ir ryškių, oranžinės spalvų akcentų, tam, kad kiti kiti medžiotojai nesumaišytų Jūsų su medžiojamu grobiu. Medžiotojams skirtą aprangos liniją, kurią rasite mūsų parduotuvėje, sudaro tik kruopščiai atrinktos prekės, kurios apsaugo nuo intensyvaus vėjo, prastų oro sąlygų ir neleidžia medžioklės lauke patirti jokių pavojų. Trumpai aptarkime, kokią aprangą su savimi į gamtą turėtų pasiimti kiekvienas medžiotojas:

 • Viršutinės kūno dalies drabužiai. Kamufliažiniai marškiniai, šilumą užtikrinantys termo marškinėliai ilgomis rankovėmis ir tylia bei šilta medžiaga išsiskiriantys fliso džemperiai - pagrindiniai viršutinės kūno dalies drabužiai, kurie puikiai pasitarnauja kiekvienoje medžioklėje.
 • Apatinės kūno dalies drabužiai. Medžiokliniai šortai (bermudai), vandeniui atsparios kelnės ir itin atšiaurioms oro sąlygoms pritaikytos antkelnės - apatinei kūno daliai subalansuoti drabužiai, kurie užtikrins komfortabilią medžioklę visais metų laikais.
 • Ryškūs medžioklės drabužiai. Medžioklėje su varovais labai svarbu turėti ir ryškiaspalvius drabužius. Oranžinės spalvos liemenė, vandens nepraleidžianti ryški striukė ar neoniniai marškinėliai - apranga, skirta tam, kad kiti medžiotojai nesudėtingai pastebėtų medžiojantį kolegą.
 • Viršutiniai drabužiai. Minkštos ir patogios medžioklinės liemenės, tylios medžiagos pūkinės striukės, pašiltinti marškiniai ar vandeniui nepralaidūs viršutiniai drabužiai - didelį komfortą bei patogumą bet kokiomis oro sąlygomis garantuojanti apranga, kuria rekomenduojama pasirūpinti visiems medžiotojams.

Puikiai suprantame, kad grobio tykantis medžiotojas, privalo ypatingai susikoncentruoti į kiekvieną atliekamą judesį ir jaustis maksimaliai gerai. Todėl šį hobį turintiems Decathlon klientams pateikiame geriausius pasiūlymus, kurie puikiai tinka pačiais įvairiausiais medžiojimo atvejais. Ypač gerai šilumą išlaikančios, tačiau efektyviai prakaitą išgarinančios striukės - medžiotojams subalansuoti drabužiai, kurie leidžia komfortabiliai medžioti net ir vyraujant itin atšiauriam klimatui. Kamufliažinių drabužių linija - būtinas sprendimas visiems medžiotojams, kurie nenori patraukti savo grobio dėmesio. Šiltos, neperšlampamos kepurės - aksesuarai, kurie neleidžia sušalti ir suteikia galimybę daugiau laiko praleisti pasaloje. Kiekvienas, medžioklei skirtas drabužis, kurį siūlome savo klientams, turi vienų ar kitų privalumų, praverčiančių bene kiekvienoje medžioklėje. Kviečiame apsižvalgyti patiems ir į medžioklę išvykti su apranga, kurią renkasi medžiotojai iš viso pasaulio.