ARTENGO Ref. 8529722 2666944

RS 900 kojinės, 3 poros

12,00 €
Su mokesčiais
Spalva: BALTA
  • BALTA
  • 8584594
  • JUODA
  • PURPURINĖ
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Patyrusiems teniso žaidėjams, ieškantiems kojinių, kurios užtikrintų prilaikymą, tvirtumą ir didžiausią patogumą.

PRIVALUMAI

Nenusitrina

Kilpinis audinys ir švelni šukuota medvilnė yra itin patogūs. Vėdinimo zonos.

Atsparumas trinčiai

Storas mezgimas užtikrina atsparumą dėvėjimui.

Stabilumas

Labiau prigludusios pėdos viduryje.Elastinis siūlas per visą kojinės ilgį.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Prilaikymas

„Artengo“ teniso kojinės su storais pliušiniais padais po pėda, kad sumažintų nuospaudų riziką.Du elastiniai siūlai per visą kojinės ilgį suteikia gerą prilaikymą pėdai, o ilguose modeliuose – prilaikymą kulnui.

Anatominis dizainas.

Dešinė ir kairė „Artengo“ teniso kojinės specialiai sukurtos taip, kad tiktų atitinkamai pėdai.Ventiliacijos zonos megztoje dalyje leidžia pėdai geriau kvėpuoti avint batelius.

Patogumas

Pirštų siūlė yra pėdos apačioje – tai didina patogumą žaidžiant.Pliušinio pado zona yra storesnė ir minkštesnė, taip kojinė mažiau dėvisi, o pėdai yra patogiau.

Patvarumas

Taikome griežtą metodą, pagrįstą laboratoriniais bandymais ir ilgalaikiais bandymais aikštelėje, kad palygintume tos pačios rūšies gaminius, skirtus tam pačiam naudojimui, ir nustatytume tarnavimo laiką. Nustatydami silpnąsias vietas, galime patobulinti gaminių konstrukciją ir pailginti jų tarnavimo laiką.Tai leido padvigubinti šio modelio patvarumą, palyginti su vidutiniu šios gaminių grupės patvarumu.

sudėtis

sudėtis

Kojinės: 62.0% Medvilnė, 6.0% Elastanas, 32.0% Poliamidas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C. GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Prieš naudojant teniso aikštyne, mūsų „Artengo“ kojinės išlaiko keletą bandymų:Laboratorijoje ir pačioje aikštelėje.Laboratoriniai bandymai atliekami norint nustatyti šias savybes:toksikologija, atsparumas UV spinduliuotei, dėvėjimuisi, pagreitintam senėjimui ir pakartotiniam skalbimui.Praktiniai bandymai atliekami siekiant patikrinti gaminius realiomis žaidimo sąlygomis.

Garantija

1 Metai

Sutikti iki

Gaël Monfils.