CAPERLAN Ref. 8294992 1772966

„TANKER PANORAMAX“ PALAPINĖ KARPIŲ ŽVEJYBAI

400,00 €
349,00 €
-12%
Su mokesčiais
Spalva: PURPURINĖ
  • PURPURINĖ
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

sukurta karpių žvejams, norintiems patogios palapinės, leidžiančios netrukdomai žvejoti karpius kelias dienas.

PRIVALUMAI

Lengva atidaryti ir uždaryti

Durys su magnetiniu užsegimu, todėl greitai pro jas įeisite ir išeisite kimbant.

Talpa

Ant 8,3 kv. m. ploto grindų lengvai telpa 2 kėdės-gultai.

Matomumas

Tonuoti langeliai užtikrina privatumą, tačiau pro juos gerai matysite išorę.

Patvarumas

Ši palapinė atlaiko 80 km/h vėją. 16 mm aliuminio strypai.

Nepraleidžia vandens

Vandeniui atsparus audinys –200 denų . Galima įsigyti 150 denų uždangalą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

PALAPINĖS MATMENYS

Išlankstytos palapinės matmenys: Aukštis: 170 cm, plotis: 240 cm, ilgis: 3,85 cm. Palapinės viduje telpa 2 žvejai ir jų kėdės-gultai.19,3 kg palapinę lengva nešiotis dėl palapinės krepšio petnešų.Pridedamas patiesalas. Su užtrauktuku, todėl galite pasirinkti, ar norite jį naudoti.

VISIŠKAI ATSPARI VANDENIUI

Patikimas 200 denų audinys atlaiko bet kokias oro sąlygas. Visiškai vandeniui atsparus audinys saugos jus nuo drėgmės bet kokiu oru. Durys su magnetiniu užsegimu, o pro langus matysite tik viena kryptimi, todėl jūs matysite, kas vyksta lauke, o patys liksite nepastebimi. Jį atsegę galite greitai patekti į lauką.Grindų kilimėlis tvirtinamas prie brezento, todėl į vidų nepateks ropojančių gyvių.

PAPILDOMI PRIEDAI

1. Palapinės priekyje esantis tamprus dirželis prilaikys jūsų meškerykotį, kai norėsite pakeisti sistemėlę ar masalą. Jis neleidžia meškerykočiui nuslysti ant žemės ir sulūžti.2. Uždangalą taip pat galima įsigyti „Decathlon“ parduotuvėse, tinkamą naudoti su „Tanker“.Palapinės uždangalai ypatingai padeda esant ekstremalioms sąlygoms (žiema, stiprus lietus...) ir apsaugo palapinę nuo kondensato.

APSAUGA NUO VĖJO

Palapinės konstrukciją sudarantys 16 mm aliuminio strypai apsaugo palapinę nuo stiprių vėjų – iki 80 km/h. 8 tvirtinimo mechanizmai laiko palapinę prie žemės. Kreipiamųjų su lenkimu rinkinys taip pat įtrauktas.

Norint sutvirtinti visą palapinę, pridedami 4 reguliuojami lankai.

STEBĖJIMAS

Per 8 langus galima stebėti žvejybos procesą tiesiai iš savo kėdės-gulto ir mėgautis žvejybos vietos atmosfera. Priekinėse duryse yra 3 langai. Yra po vieną kiekvienoje pusėje, viršuje ir gale. Galite juos uždaryti, kad nebūtų šviesu. Galinis langas turi tinklelį nuo uodų – per jį palapinė vėdinasi ir apsaugo nuo uodų.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Patiesalas: 100.0% Polivinilchloridas (PVC); Stulpelis: 100.0% Aliuminis; Rankinis krepšys: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

NESKALBTI. NESKALBTI.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite palapinę sausoje vietoje. Kad apsaugotumėte nuo pelėsio, prieš padėdami palapinę į lentyną įsitikinkite, kad ji visiškai sausa.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Nepriekaištingai patikimos žvejybos palapinės „Rapid Tanker“ atsparumas vandeniui yra kontroliuojamas ir tikrinamas laboratorijoje pagal griežtus protokolus. Joje atkuriamos katastrofinės orų sąlygos – tai yra 200 l/m2/h. Meteorologai laiko, kad stiprus lietus yra tas, kuris viršija 8 l/m2/h, o išskirtinės audros pasiekia 100 l/m2/h.

Garantija

2 Metai

Vaizdo įrašai