FORCLAZ Ref. 8370601 2121843

Vyriška kalnų žygių striukė su sintetiniu užpildu „MT50“, iki 0°C

19,00 €
Su mokesčiais
Spalva: JUODA
  • JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų dizaineriai sukūrė šią pašiltintą striukę žygiams į kalnus geru oru.

PRIVALUMAI

Lengva priežiūra

Šią striukę su pašiltinimu paprasta skalbti skalbyklėje. Greitai džiūsta

Sulaiko šilumą

Patogi naudoti esant 10 – 0 °C temp. Purus poliesterio kamšalas (100 m2/kv. m).

Svoris

Pašiltinta L dydžio striukė sveria 400 g

Kišenės

2 užtraukiamos kišenės daiktams laikyti

Patogu naudoti

Apsauginė juostelė smakro lygyje ant stačios apykaklės užtrauktuko

TECHNINĖ INFORMACIJA

Šiluminė apsauga

Atlikus standartizuotą bandymą šiluminėje kameroje, patvirtinta, kad šios pašiltintos striukės, dėvimos kaip trečio sluoksnio, komforto temperatūra yra 0°C.

Manekenas aprengtas sintetiniais ilgarankoviais marškinėliais ir lengvu flisiniu džemperiu. Bandymas vyksta leidžiant 5 km/h simuliuotą vėją.Pagal mūsų lyginimo schemą striukės šiltumas įvertintas 1 žvaigždute.Šią striukę išbandėme ir nejudėdami; šiuo atveju komforto temperatūra yra +10 °C.

Informacija apie užpildą

Naudojame 100 % poliesterio kamšalą, kurio tankis centrinėje dalyje yra 100 g/kv. m, o rankovių ir gobtuvo srityse 60 g/kv. m.

Patarimai pradėjus lyti

Ši striukė su pašiltinimu pagaminta iš vandenį atstumiančio audinio. Tai reiškia, kad vandens lašai nuteka audinio paviršiumi neprasiskverbdami į striukės kamšalą, o jūs turite laiko rasti pastogę. Tačiau striukė su pašiltinimu nėra neperšlampama. Todėl, jei tektų ilgiau būtų lietuje, patariame ant pūkinės striukės dėvėti neperšlampamą striukę.

Vandens atstūmimo savybės (nepainioti su atsparumu vandeniui)

Medžiagos hidrofobiškumas – tai savybė, dėl kurios vanduo nuteka jos paviršiumi. Taip vanduo nesusigeria į medžiagą ir ji išlieka lengva bei šilta. Striukės audinys yra vandenį atstumiantis, tačiau lyjant ant viršaus rekomenduojame dėvėti neperšlampamą striukę. Audinys įgauna vandens atstūmimo savybių, kai impregnuojamas jo išorinis paviršius (be PFC), tačiau naudojant gaminį šios savybės gali blogėti.Rekomenduojame impregnuoti kaskart išskalbus.

Kaip atkurti atsparumą vandeniui?

Pūkinę striukę išskalbus rekomenduojame išpurkšti jos paviršių purškiama impregnavimo priemone, atkuriančia vandens atstūmimo savybes. Ji skirta drabužio vandens atstūmimo savybėms atnaujinti ir optimizuoja jo veiksmingumą per visą jo naudojimo laiką.

Sintetinio kamšalo privalumai

Sintetinis užpildas yra gera alternatyva plunksnoms:

- gerai sulaiko šilumą net sušlapęs

- gerai praleidžia orą, todėl rekomenduojamas užsiimant aktyvia veikla (plunksnų ir pūkų kamšalas rekomenduojamas užsiimant neaktyvia veikla)

- paprasta prižiūrėti: galima skalbti skalbyklėje (30°C) ir džiovinti būgninėje džiovyklėje

Drabužis įplyšo? Štai kaip jį sutaisyti

Žygiuojant striukė gali šiek tiek įplyšti! Gera žinia ta, kad ją galima užlopyti, kad ji toliau neirtų ir nepradėtų lįsti sintetinis užpildas. Nesijaučiate tvirtai taisydami striukę patys? Ne bėda! Kai kurios „Decathlon“ parduotuvės dirbtuvės siūlo pūkinių drabužių taisymo paslaugas, naudojant šiluma klijuojamus lopus.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Pagrindinis pamušalas: 100.0% Poliesteris; Užpildas: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C. GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite pakabintą ant pakabos arba sulankstytą švarioje ir sausoje vietoje.

Naudojimo apribojimai

Nenaudoti per lietų.

TESTAI IR GARANTIJA

Garantija

2 Metai