QUECHUA Ref. 8396266 2349282

Vaikiškos jutikliniams ekranams tinkančios pirštinės „SH500“, 6–14 metų vaikams

9,00 €
Su mokesčiais
Spalva: JUODA
  • JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų komanda sukūrė šias pamušalines pirštines, kad vaikų rankutėms būtų dar šilčiau žygiuojant.Taip pat tinka jutikliniams ekranams.

PRIVALUMAI

Lengva naudoti

Šilkas glotnus, todėl ant šių pirštinių lengva apsimauti kitas.

Lietimo efektyvumas

Kondukciniu siūlu išmegzti nykštys ir smilius jutiklinių ekranų valdymui

Sulaiko šilumą

Komforto temperatūra: nuo 5 iki 10 °C Šildo, net sudrėkusios

Praleidžia orą

Megzti šilko siūlai leidžia drėgmei išgaruoti, todėl rankos išlieka sausos

Plastiška medžiaga

Natūralus šilkinio audinio tamprumas ir plonumas užtikrina judesių laisvę

TECHNINĖ INFORMACIJA

Kaip šios pamušalinės pirštinės apsaugo vaikų rankas nuo šalčio?

Temperatūros bandymus atliekame pagal piršto odos temperatūrą ir fiksuojame vaiko šiluminio komforto pojūtį, kuris skiriasi atsižvelgiant į dėvimą pirštinę ir lauko temperatūrą. Temperatūros intervalas apskaičiuojamas pagal 70% naudotojų patiriamą šiluminį komfortą.

Kaip tinkamai apsaugoti rankas nuo šalčio

Taikydami sluoksniavimo principą galite optimizuoti rankų juntamą šilumą. Todėl kartu su paprastomis pirštinėmis mūvint ir pamušalines, aplink jūsų plaštaką susidaro keli oro tarpai, kurie gerai apsaugo nuo šalčio. Norint, kad dvejų pirštinių dėvėjimas duotų rezultatų, pirštinės turi būti laisvesnės ir per daug plaštakos neaptempti. Stipriai suspaudus pirštuose sulėtėja kraujotaka.

Kaip pasirinkti tinkamą aprangą, kad rankoms būtų šilta

Fizinio krūvio metu kūnas išskiria šilumą, kuri išlaikoma gaminio šiluminės izoliacijos dėka. Pasirinkus netinkamą aprangą, kūnas atvėsta, o kraujotaka rankose ir pėdose sulėtėja, nes šiluma atiduodama viršutinei kūno daliai. Todėl norint, kad rankoms būtų šilta, svarbu, kokią aprangą pasirinksite.Jei nesate tikri dėl dydžio, visada geriau rinktis šiek tiek didesnes, o ne mažesnes žygių pirštines.

Naudojimo rekomendacijos

Šilkas – daug privalumų turintis natūralus, tačiau pažeidžiamas audinys. Todėl šias pirštines rekomenduojame dėvėti kaip pamušalines, po storesnėmis pirštinėmis.

Kad pirštinės ilgiau tarnautų, stenkitės kuo mažiau jas dėvėti vienas, ypač užsiimdami sportu, kur reikalingos lazdos, pvz., slidžių žygiais, lygumų slidinėjimu ar šiaurietišku ėjimu.

Ar jūsų pirštinės sušlapo iš vidaus?

Jei pirštinės sušlapo, išdžiovinkite jas sausoje vietoje, atokiai nuo karščio šaltinio. Antraip galite pažeisti jų medžiagas ir jos gali prarasti formą!

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Šilkas; Riešo juosta: 98.0% Poliamidas, 2.0% Guma; Papetė: 7.0% Elastanas, 93.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE. SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite švarioje, sausoje vietoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Visus metus mūsų dizaineriai kuria ir gamina patrauklius, paprastus ir technologiškai pažangius produktus. Tada jie visokeriopai išbandomi realiomis naudojimo sąlygomis, nes esame įsitikinę, kad vienintelis būdas nuolat tobulinti mūsų gaminius yra juos nuodugniai išbandyti tokiomis sąlygomis, kokiomis jie bus naudojami.

Garantija

2 Metai