Decathlon lojalumo programa

Kodėl verta prie jos prisijungti?

365 dienos persigalvoti

NEPANAUDOJOTE PIRKINIO, NETIKO DYDIS, BET PAMIRŠOTE PER DVI SAVAITES GRĄŽINTI? PAS MUS GRĄŽINKITE PER 365 DIENAS!

Taip, tikrai perskaitėte teisingai. Turėdami Decathlon paskyrą, nepanaudotus pirkinius galite grąžinti net per 365 dienas! Jei vis dar nepanaudojote nusipirktos „DECATHLON” prekės ir ji yra originalioje pakuotėje, ateikite pas mus, o mes grąžinsime sumokėtą sumą arba pakeisime prekę kita. Ši nuostata nėra taikoma tokiems jūsų pirkiniams kaip maistas ir gėrimai, įvairios gendančios prekės, personalizuotos bei saugumo prekės (šalmai, virvės ir pan.). P.S. Mūsų šokoladukai ir gėrimai tokie skanūs, kad jų tikrai nenorėsite grąžinti :)

Nuolaidos ir kuponai!

Gaukite savo nuolaidas, kuponus, specialius pasiūlymus, naujienas ir patarimus apie produktus ir paslaugas.

Elektroniniai čekiai

PAMIRŠKITE POPIERINIUS ČEKIUS IR JŲ SAUGOJIMĄ DĖL GARANTIJOS AR GRĄŽINIMO.

Visi turbūt žino, kad net ir saugiai pasidėjus pirkinio čekį, jis, laikui bėgant, išblunka arba pasimeta. Turbūt ne vieną kartą susidūrėte su situacija, kai reikėjo grąžinti pirkinį, bet neturėjote čekio. Tai gali būti praeitis! Susikurkite Decathlon paskyrą šiandien ir kiekvieną kartą pirkdami, nuskenuokite savo paskyros brūkšninį kodą kasose ir visi jūsų čekiai taps - elektroniniais čekiais. Jų niekada nepamesite, jie niekada nesuplyš, nesušlaps. Taip pat, nepamirškite, kad jūsų čekis = jūsų pirkinio garantija.

Nemokamas servisas dviračiams

NEMOKAMAS SERVISAS DVIRAČIAMS! PIRKITE DVIRATĮ PAS MUS IR GAUKITE NEMOKAMĄ SERVISĄ!

Net 6 mėnesius po dviračio pirkimo naudokitės mūsų paskyros teikiamais privalumais - nemokamu servisu! Tik pirkdami su paskyra gausite šią paslaugą, todėl nesnauskite, susikurkite paskyrą prieš pirkdami jau šiandien!

Mes pratęsime jums garantiją!

Papildoma garantija!
Gaukite papildomą garantiją nemokamai. Kai kuriems produktams gausite papildomą garantiją net iki 10 metų. Daugiau informacijos ieškokite prie produkto aprašymo arba klauskite mūsų konsultantų.

Mūsų tikslas - patenkintas arba patenkintasMŪSŲ TIKSLAS - PATENKINTAS ARBA PATENKINTAS! TOKS TURI BŪTI MŪSŲ PIRKĖJAS.

Turėdami daugiau nei 1400 parduotuvių visame pasaulyje, įskaitant 315 parduotuvių Prancūzijoje (šalis, kurioje gimė Decathlon!), ir daugiau nei 50 internetinių parduotuvių visame pasaulyje, mes darome viską, ką galime, kad jūs liktumėte patenkinti. Visos šios parduotuvės, visi mūsų darbuotojai ir visi mūsų klientai padeda mums augti ir mūsų produktams tobulėti. Jūsų atsiliepimai apie mūsų gaminius, mūsų teikiamas paslaugas ir patirtis parduotuvėse perduodamos visoms susijusioms komandoms: produktų vadybininkams, sporto vadovams, parduotuvėms, kurios įsipareigoja atsakyti į 100 proc. neigiamų atsiliepimų. Šie atsiliepimai taip pat leidžia mums nuolat tobulinti savo produktus.