VAN RYSEL Ref. 8517063 2605201

Itin lengva supakuojama neperpučiama striukė RCR, geltona

35,00 €
Su mokesčiais
Spalva: GELTONA / JUODA
  • GELTONA / JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

šią vėjui nepralaidžią striukę sukūrė ir išbandė mūsų inžinieriai vėsioms temperatūroms. Ji apsaugos nuo šalčio leidžiantis nuo kalno arba pučiant šaltam vėjui.

PRIVALUMAI

Kompaktiškumas

Susilanksto į atskirą kišenę ir lengvai telpa marškinėlių galinėje kišenėje.

Atsparumas vandeniui

Saugo nuo dulksnos.

Lengvumas

Itin lengvas modelis: 91 g (L dydis)

Apsauga nuo vėjo

Geriausia apsauga važinėjimui vėsiu oru ir leidžiantis nuo kalno.

Praleidžia orą

Angos nugaros ir pažastų srityje, padedančios išsklaidyti prakaitą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Tobula apsauga vėsiu oru!

Žema temperatūra, žvarbokas vėjas, o gal leidžiatės nuo kalno? Važiuojant dviračiu kartais gali neužtekti marškinėlių. Mūsų ypač lengva neperpučiama striukė sukurta ir išbandyta atsižvelgiant į šias problemas. Ši itin lengva neperpučiama striukė sukurta užtikrinti komfortą esant skirtingoms sąlygoms, su kuriomis susiduriate važiuodami dviračiu. Ji susisuka į ypač kompaktišką sulankstomą kapšelį, kuris lengvai telpa į marškinėlių kišenę.

Neperpučiama ir atstumianti vandenį!

DEGREE komponentas yra neperpučiamas, todėl ši itin lengva neperpučiama liemenė suteikia optimalią apsaugą nuo vėjo ir šalčio.

Mūsų inžinieriai pasirinko DEGREE komponentą, nes jį galima impregnuoti pagerinant vandenį atstumiančias savybes. Taigi be apsaugos nuo vėjo, ši itin lengva liemenė apsaugo liemenį nuo nedidelės drėgmės.

Itin lengva!

DEGREE komponentas buvo pasirinktas ne tik dėl savo vėjo nepraleidžiančių ir vandenį atstumiančių savybių, bet ir dėl to, kad tai yra viena iš lengviausių rinkoje medžiagų. Šie techniniai sprendimai ir kompaktiškas sulankstomas kapšelis reikmenims laikyti lemia, jog ši itin lengva liemenė yra viena iš kompaktiškiausių ir lengviausių striukių, šiuo metu esančių rinkoje.

Standartinis sukirpimas

Šios neperpučiamos liemenės, kuri yra ir prigludusi, ir patogi, dydis išlaiko puikią pusiausvyrą tarp aerodinamikos ir komforto.

Veiksmingi dizaino sprendimai

- Vėdinimas: nugaros sritis yra iš tinklinės medžiagos, todėl puikiai praleidžiamas oras

- Lengvai pasiekiama kišenė: su atvartu, kad lengvai pasiektumėte kišenės turinį.

- Reikmenų laikymas: yra kompaktiška kišenė

- Komfortas: užtrauktuko viršuje yra kaklo apsauga, kad užtrauktukas neprignybtų odos

- Apsauga: išilgai užtrauktuko yra vidinis antsiuvas, neleidžiantis orui patekti pro užtrauktuką.

- Prilaikymas: juosmens ir riešų srityje medžiaga tampri, todėl užtikrinamas puikus prilaikymas.

Techninės savybės

4 mm YKK spiralinis užtrauktukas, atbulinis elastinės virtuvės fiksatorius atviru galu.

Priežiūros patarimai

Skalbkite skalbyklėje 30 °C temperatūroje. Naudokite sintetiniams skalbiniams skirtą programą. Gaminį skalbkite išvirkščią. Nenaudokite daug skalbiklio. Nepilkite minkštiklio. Pakabinkite džiūti šiltoje, vėdinamoje vietoje. Nedžiovinkite būgninėje džiovyklėje. Nevalykite sausuoju būdu. Nenaudokite baliklio. Džiovindami nedėkite ant šildytuvo.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Nugaros audinys: 25.0% Elastanas, 75.0% Poliamidas; Pamušalas: 16.0% Elastanas, 84.0% Poliesteris; Papetė: 16.0% Elastanas, 84.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

mūsų gaminių dizainerių komanda yra įsikūrusi Lilio mieste esančiame „B'Twin Village“, Flandrijoje (Prancūzija). Visus metus planuojame ir kuriame naujus gaminius, kuriuos būtų lengva naudoti, kurie puikiai atrodytų ir pasižymėtų važinėjimui dviračiu tinkamomis techninėmis savybėmis. Mūsų entuziastingos dizainerių komandos testuoja visus prototipus, kol produktas visiškai paruoštas naudoti.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Plento dviračiai taip pat reiškia poreikį varžytis. Kurdami visus savo „Road Racing“ gaminius taip, kad jie patenkintų varžybų keliamus lūkesčius, bendradarbiaujame su BTWIN AG2R LA MONDIALE U19 sistemos lenktynininkais! Jų lūkesčiai ir važiavimo intensyvumas mums leidžia plėsti savo produktų galimybes ir užtikrinti, kad jų kokybė galėtų priimti visus jūsų iššūkius.