Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
Hide filters
Filters 0
Sort by :
Filters 0

Slidinėjimas - abejingų nepaliekantis žiemos sportas, kurį mielai renkasi tiek vaikai, tiek suaugę. Savaime suprantama, jog norint mėgautis komfortabiliu ir saugiu slidinėjimu, reikia turėti kokybiškas kalnų slides ir kitą, šiam žiemos sportui subalansuotą inventorių. Žiemos sporto įrangos nuoma šiais laikais reikalauja nemenkų finansinių išlaidų, todėl visiems slidinėjimo entuziastams pravartu turėti nuosavas kalnų slides ir slidinėjimo įrangą, idealiai pritaikytą individualiems poreikiams bei slidinėjimo įgūdžiams. Decathlon parduotuvėse - įvairių tipų kalnų slidės, slidininkams skirti batai, lazdos, apkaustai ir kitas slidinėjimo inventorius, pagrįstas optimalia kaina ir beprecedente kokybe. Kviečiame užsukti, išsirinkti aukščiausios kokybės standartus atitinkančią slidinėjimo įrangą ir tinkamai pasiruošti smagioms žiemos pramogoms!

Slidės yra skirstomos į keletą skirtingų tipų. Tipą reikėtų pasirinkti individualiai, atsižvelgiant į slidinėjimo trasas, sąlygas, įgūdžius bei slidinėjimo stilių. Pagrindiniai slidžių tipai yra:

  • Universalios slidės (angl. All Mountain). Šio tipo slidės yra pritaikytos įvairioms slidinėjimo trasoms ar net bekelei. Su šiomis slidėmis galima sėkmingai slidinėti vyraujant kardinaliai skirtingoms slidinėjimo sąlygoms. Dėl plačių pritaikymo galimybių, būtent tokio tipo įrangą renkasi didžioji dauguma slidžių sporto gerbėjų. Universalus slidžių tipas puikiai tinka tiek mėgėjui slidininkui, tiek pradedantiesiems. Tačiau taip pat jos tikrai gali pateisinti ir profesionalų slidininkų poreikius.
  • Freestyle slidės. Tokios slidės skirtos triukams ir manevringam čiuožinėjimui trasose. Tokio tipo slidė yra riesta iš abiejų pusių. Todėl su šiomis slidėmis galima patogiai judėti į priekį tiek nugara, tiek veidu. Taip pat šis slidžių modelis pasižymi itin gerais stabilumo rodikliais. Kaip tik todėl šiomis slidėmis patogu atlikti įvairius triukus ore ar slysti šonu. Nors šios slidės turi daug savybių, aktualių profesionaliems slidininkams, kurie yra įpratę slidinėti itin įmantriai, tačiau dėl savo stabilumo, jos tinka ir stiprių slidinėjimo įgūdžių neturintiems žmonėms.
  • Greitojo nusileidimo slidės (angl. Race skis). Šio tipo slides renkasi labiau patyrę, didelį čiuožimo greitį norintys išvystyti slidininkai. Tokios slidės pasižymi ypatingai lengva konstrukcija. Tokių slidžių slystamasis paviršius yra pakankami siauras ir kietas, tam, kad būtų užtikrintas maksimalus čiuožimo tikslumas. Mažą svorį turinčios slidės sniego paviršiumi slysta itin grakščiai ir greitai, tačiau tokios konstrukcijos slidės nėra geriausias pasirinkimas slydimo meno dar tik besimokantiems žmonėms. 

Kontrastingoje slidžių rinkoje galima rasti ir kitų rūšių slidžių, tokių kaip alpių, lygumų ir pan. Specialus slidžių tipas yra pritaikytas konkrečiam slidinėjimo stiliui bei sąlygoms. Taip pat skirtingiems tipams atstovaujančios slidės gali būti platesnės arba siauresnės, lengvesnės arba sunkesnės. Kai kurios slidės pritaikytos keliauti į aukščiausius kalnus, o kitos - labiau tinka snieguotoms lygumoms. Jeigu nesate tikri kokio modelio slidės Jums reikalingos, visada galite pasikonsultuoti su mūsų parduotuvės specialistais, kurie nesudėtingai padės išsirinkti tinkamą variantą. 

Slidžių pirkimas - pakankamai atsakingas procesas, kuris reikalauja tam tikrų žinių. Plačios slidžių pasirinkimo galimybės pateisina itin skirtingus slidininkų poreikius, tačiau didelis asortimentas ženkliai apsunkina slidžių pasirinkimo procesą. Svarbiausi kriterijai, kurie padės išsirinkti konkrečiai Jums skirtas slides yra:

  • Slidžių plotis. Siauresnės slidės dažniausiai yra manevringesnės, jos greičiau gali praslysti per lygų, snieguotą paviršių. Platesnėms slidėms ne tokios baisios nestandartinės čiuožimo sąlygos. Plataus slystamojo paviršiaus savybė ypatingai praverčia tais atvejais, kai čiuožiama ant puraus ar grublėto sniego pagrindo. 
  • Slidžių ilgis. Skirtingo stiliaus čiuožimui pritaikytos slidės dažniausiai yra kardinaliai skirtingo dydžio. Jeigu esate pradedantysis, rekomenduojama rinktis kuo mažesnio ilgio slidžių pagrindą. Atsižvelgiant į slidininko ūgį, manoma, kad standartiškai slidės turėtų būti bent 10 cm trumpesnės. 
  • Slidžių kietumo rodikliai. Slidės gaminamos iš itin skirtingų medžiagų, kurios įtakoja jų kietumo rodiklius. Itin kietu pagrindu pasižyminčią įrangą dažniausiai renkasi slidininkai, turintys ilgametę slidinėjimo patirtį. Kietas slidžių paviršius yra sukurtas tam, kad būtų užtikrintas maksimalus čiuožimo tikslumas. Kietos slidės leidžia atlikti įvairius triukus, čiuožti ypatingai sudėtinga technologija bei išvystyti didelį čiuožimo greitį. Didžiausias šių slidžių trūkumas - jos geriau čiuožia standartinėmis sąlygomis, tradicinėse slidinėjimo trasose. Pradedantiesiems reikėtų rinktis minkštesnes slides. Minkštos slidės suteikia galimybę čiuožti lėčiau ir komfortabiliau. Minkštesnės slidės užtikrina didesnį stabilumo pojūtį, neleidžia greitai prarasti balanso. 

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų slidinėjimui skirtų prekių asortimentą, pritaikytą moterims, vyrams ir mažiausiems slidinėjimo entuziastams. Vaikiškai auditorijai siūlome itin spalvingą bei žaismingą slidžių kolekciją, kuri leidžia sniegu čiuožti ne tik saugiai, bet ir labai žavingai. Mažą spindulį turinčios vaikiškos slidės suteikia galimybę vaikams saugiai išmokti atlikti posūkius bei kitus slidinėjimo manevrus, o 3D briaunų struktūra užtikrina geresnį sukibimą. Aukštos kokybės slidės siūlomos ne tik mažiesiems, bet ir slidinėjimo pomėgį turintiems jų tėveliams.

Taip pat mūsų parduotuvėje puikuojasi platus greitojo nusileidimo slidžių asortimentas, pritaikytas profesionalams, kurie mėgsta nuo kalniukų leistis itin dideliu greičiu. Platų slidžių asortimenta vainikuoja nepriekaištingas kainos ir ilgaamžiškumo santykis, kuris suteikia galimybę slidinėjimui skirtas prekes įsigyti ženkliai pigiau. Kviečiame užsukti, pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir įteikti sau vieną geriausių dovanų - nepamirštamas žiemos pramogas su kokybiška slidinėjimo įranga.