Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“

PONGORI

8557144

Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“

600,00 EUR
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
 • Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
Amerikietiškojo biliardo stalas „BT 700“
Size :
Išparduota

Tikrinti likutį parduotuvėse

Mūsų komanda suteikia jums galimybę žaisti amerikietiškąjį biliardą namuose.Žaiskite su šeima ir draugais.

PRIVALUMAI

Kompaktiškumas

Iš tiesų kompaktiškas 213,36 cm stalas namuose.

Lengva naudoti

Paprasta žaisti namie, kai tik to norite.Visi priedai pridedami.

Tikslumas

Šio stalo privalumas – išskirtinis lygumas, kurį suteikia 2 išilginės sijos.

Lengva surinkti ir išardyti

2 asmenys biliardo stalą gali surinkti ir paruošti žaisti per 30 min.

SUDĖTIS / PATARIMAI

Pakuotės matmenys:

Jūsų biliardo stalas „BT 700“ pristatomas išmontuotas, pakuotė yra 126 cm aukščio, 222 cm ilgio, 19 cm gylio, įstrižainės ilgis 255 cm.Viso „BT 700“ komplekto svoris yra 105 kg.

Kaip surinkti biliardo stalą „BT 700“?


Kaip surinkti stalą*
Tam reikės 2 asmenų ir 30 minučių :)1.Pirmiausia surinkite ir sumontuokite keturias stalo kojas su pridėtu veržliarakčiu.
2.Prisukite keturias reguliuojamas kojas.3.Tuomet pridėkite priedus (trikampio laikiklį, tinklinį krepšį).4.Atsargiai pasukite stalą ir neprisispauskite kojų.
5.Sureguliuokite hidraulines kojeles taip, kad stalas būtų visiškai plokščias.
Kas dabar?Jūsų eilė žaisti.
*Naudotojo instrukcija pakuotėje.

Visi žaidimo priedai yra vienoje pakuotėje.

Šiame rinkinyje yra viskas, ko jums reikia:
- dvi 145 cm (57 colių) lazdos (vienos lazdos svoris 540 g (19 uncijų) su priklijuotais 13 mm skersmens antgaliais;- 15 sunumeruotų biliardo rutulių, kurių skersmuo 57,2 mm (162 g), ir 1 rutulys mušimui;
- 1 trikampis ir 1 šepetėlis medžiaginiam paviršiui valyti;- 1 kreidos gabalėlis jūsų biliardo lazdoms (antgaliams) žymėti;- 1 juodas tinklinis krepšys ir 1 taškų skaičiuoklė;- 1 gaubtas, saugantis nuo tiesioginių saulės spindulių ir dulkių.

Daugiau informacijos apie dydį, svorį ir formą.

Bendras rinkinio „BT 700“ svoris yra 105 kg, stalo svoris 90 kg.O vien tik stalas?Jis yra 80 cm aukščio, 214 cm ilgio, 118 cm pločio. Žaidimo paviršiaus matmenys yra 96 x 192 cm.Atramos yra 37 mm aukščio, o pagrindo storis yra 18 mm. Stalo kišenių angos yra 11 cm pločio, jose telpa iki 7 rutulių.

Pagrindo dizainas.

Stalviršis pagamintas iš vidutinio tankumo medienos plaušų plokštės (MDF).Šis dizainas užtikrina stalo lengvumą, lygumą ir patvarumą.Mūsų sporto entuziastų komanda sėmėsi įkvėpimo iš aeronautikos (žr. „Unikalios savybės“). Ji pritvirtino išilgines sijas po pagrindu ir tokiu būdu sustiprino stalą, kad būtų mažiau jautrus temperatūros ir drėgmės pokyčiams. Sijos padeda išlaikyti pagrindo svorį žaidimo metu.

Unikalios savybės –išilginės sijos.

Išilginės sijos, jungiančios lėktuvo sparnus, išilgines konstrukcijas, sujungtas su fiuzeliažu ir rėmu, sutvirtina atsparią spaudimui ir deformacijai struktūrą.Remdamiesi šiuo principu mes pridėjome metalo išilgines sijas ir išilginius elementus po pagrindu.Sutvirtintas rėmas apsaugo stalą nuo kritimo, kai stalui trūksta geros struktūros, įskaitant sulankstomus stalus.

Jūsų stalo privalumai.

Ant jūsų biliardo stalo rėmo yra ženklai (vadinamieji „deimantai“) geresniam tikslumui.Stalo tinklinės kišenės yra tylios.Fetras yra patvarus.Kojos yra reguliuojamos ir pagamintos iš metalo.Nerūdijančiojo plieno kampai sutvirtinti ir suapvalinti geresniam saugumui užtikrinti.Be to, jūsų biliardo stalą patvirtino FSC (Miškų valdymo taryba), kuri garantuoja, kad jūsų stalas pagamintas atsakingai ir tvariai.

Reikalinga žaidimo erdvė patogiam žaidimui.

Žaidžiant biliardą turite jaustis patogiai, o tam ypač svarbi žaidimo erdvė.Geriausias būdas išmatuoti erdvę: ištieskite biliardo lazdą ir pažiūrėkite, ar jos ilgis (1,45 m) atitinka kiekvienos stalo pusės ilgį. Be to, reikia palikti papildomus 5 cm erdvės smūgiavimui (judesiui pirmyn ir atgal smūgiuojant lazda).Apibendrinant...Jums reikia 21,5 m² biliardo stalui „BT 700“ (arba 514 x 418 cm).

Kamuoliai ar rutuliai?Skylės ar kišenės?Susipažinkite su pulo žodynu.

Jei kalbant apie pulą išgirsite žodį „skylės“, atsiminkite, kad tai nevartotinas terminas.Teisingai.Amerikietiškajame biliarde rutuliai mušami į kišenes, o ne skyles.Tačiau kaip?Turėsite mušti baltą rutulį lazda.Mes kalbame apie lazdą, o ne pagalį.

Mokotės žaisti amerikietiškąjį biliardą?Mūsų komanda turi keletą patarimų pradedantiesiems.

Kitaip nei mano daugelis, biliardas tikrai yra sportas.Tikslusis sportas.Skirkite laiko rasti stabilią padėtį, kad jaustumėtės patogiau ir galėtumėte sėkmingai pakartoti tikslų judesį.
Galiausiai, nesikliaukite vien atsitiktinumu ar aplinkybėmis, remkitės strategija, tikslumu ir sėkme.Ar aišku?Įsivaizduokite savo smūgius, nebijokite mušti į krūvą ir pažiūrėkite, kaip pavyks :)

Tips for storage and maintenance

Storage tips

We recommend covering your BT 700 table with the tarp included in the pack and keeping it in a dry area away from dust and sunlight.

Restrictions on use

The felt cannot be replaced!

TESTS AND WARRANTY

Test product

Our practising partners have completed more than 2,000 billiards games to ensure the table stands up to intense use.This corresponds to several hours of play each day over 6 months.

Warranty

2 Years

Agree by

"I tested the BT 700 Billiards table and I was impressed by its playing quality which is comparable to that offered by a competition table. If you are looking for a really good table, this is THE table that I recommend. It's just a true at-home table!" Erwan Drapeau - Junior 2012 World Champion / France Adult Champion N1 2015