Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0

PREKIŲ PRISTATYMO SĄLYGOS

SVARBI INFORMACIJA ŽMONĖMS NETURINTIEMS GALIMYBIŲ PASO
Į parduotuvę be galimybių paso patekti negalėsite, bet jūs ir toliau galite apsipirkti naudodami Click&Collect (nemokamas pristatymas į parduotuvę) metodą. Apmokėkite už prekes banko pavedimu arba mokėjimo kortele. Sulaukę patvirtinimo, kad jūsų prekės jau atvyko į mūsų parduotuvę galite atvažiuoti pas mus. Kai atvažiuosite į mūsų aikštelę skambinkite šiuo numeriu: +37065860250 ir pasakykite savo vardą, pavardę ir siuntos numerį. Mūsų parduotuvės darbuotojai jums išneš prekes į lauką. 

PRISTATYMAS Į NAMUS

1. Perkate prekes internetu

2. Pasirenkate pristatymą į namus

Pristatymo laikas 4-5 darbo dienos

3. Gaukite savo prekes tiesiai į namus

Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje per 4-5 darbo dienas.
Kai tik paruoštas užsakymas iškeliaus iš mūsų sandėlio Lenkijoje, atsiųsime Jums elektroninį patvirtinimo laišką. Tolesnius siuntimo etapus sekite savo paskyroje arba mūsų logistikos partnerio DPD svetainėje. 
Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad dėl šventinių dienų pristatymo laikas gali būti kiek ilgesnis, nei nurodyta.
Turite klausimų? SUSISIEKITE

IKI 3 KG

4.75 EUR

IKI 10 KG

6.15 EUR

IKI 31.5 KG

7.85 EUR

IKI 50 KG

36.75 EUR

IKI 100 KG

48 EUR

VIRŠ 100 KG

59 EUR
Jeigu jūsų užsakymas vėluoja, siūlome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais el.paštu: pagalba@decathlon.com

DIDELĖS APIMTIES SIUNTINIŲ PRISTATYMAS

Mūsų vežėjas DPD užtikrina didelės apimties siuntinių atvežimą, pristatydamas juos prie gyvenamosios vietos pirmojo aukšto lauko durų.

DVIRAČIŲ SIUNTIMAS

Visi mūsų dviračiai pristatomi surinkti ir sureguliuoti kartu su instrukcija ir priemonėmis, reikalingomis rankenai ir pedalams pritvirtinti. Susidūrę su menkiausia problema, nedvejodami susisiekite su mumis.
 

CLICK & COLLECT - NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PARDUOTUVĘ

1. Perkate prekes internetu

2. Pasirenkate Decathlon parduotuvę

3. Pristatymo laikas 4-5 darbo dienos

4. Atsiimkite siuntą pasirinktoje parduotuvėje

Rinkitės Click & Collect - nemokamą pristatymą į parduotuvę. Visos jūsų siuntos iš mūsų sandėlio Lenkijoje bus nemokamai pristatytos į jūsų pasirinktą Decathlon parduotuvę Lietuvoje per 4-5 darbo dienas. Kai prekės bus pristatytos į parduotuvę informuosime jus el. paštu.