Slėpti filtrus
Filters 0
Užsisakykite iki:
Filters 0

KAS MES TOKIE?

Sporto aistruoliai. Komandos žaidėjai. Sportininkai, kurie pavertė savo aistrą darbu. Mes tikime, kad sportas yra visiems. Sporte esame kartu su Jumis ir dėl Jūsų.

Mūsų misija - tvarus sporto malonumas ir nauda prieinama daugeliui. 

Esame unikalūs, nes turime patentuotus prekių ženklus, kuriuos kuriame mes - sportininkai ir savo sričių ekspertai. Šiuo metu turime daugiau nei 20 „Decathlon“ prekių ženklų, kurių kiekvienas skirtas atskirai sporto šakai.

Esame atsidavę savo klientams, savo komandai ir planetai, ir jei žvelgsite šiek tiek arčiau, pamatysite, kad esame kur kas daugiau, nei parduotuvė. Norime padėti, įkvėpti ir paskatinti Jus sportuoti. Tikime, kad atrasti naujas sporto šakas, priklausyti sporto bendruomenei ir būti aktyviems yra svarbi gyvenimo patirtis, kuri neturėtų būti skirta tik profesionaliems atletams ar privilegijuotai mažumai.

Nesvarbu, ar naujokas, ar ekspertas, mes esame čia, šalia Jūsų. Nėra neįveikiamų kliūčių - padedame mūsų sportininkams išbandyti, pamilti, o galų gale ir nugalėti save unikaliose sporto kelionėse. Visi gali žygiuoti, kopti, plaukti, važiuoti ar bėgti toliau ir šokti aukščiau.

Užtikriname, kad mūsų prekes būtų galima išbandyti, kad galėtumėte pajusti ne tik prekės technines savybes, bet ir kaip su ja jaučiatės būtent Jūs. Kai žengiate į mūsų parduotuvę, norime, kad tai būtų ne tik apsipirkimas, bet ir patirtis. Norime, kad žaistumėte ir bandytumėte, nes tai leidžia mums dalintis savo džiaugsmu su Jumis.

MŪSŲ ISTORIJA

„Decathlon“ - tai verslas, įkvėptas aistros suteikti geriausias sporto prekes visiems. Žvelgiant į daugiau nei 2000 parduotuvių visame pasaulyje, sunku patikėti, kad Decathlon - šeimai priklausantis verslas, kurio idėjos gimimo vieta – automobilių aikštelė Englose, Prancūzijoje. Būtent čia susitikę septyni sportininkai nusprendė pakeisti sporto prekybos pasaulį. Pirmoji parduotuvė buvo atidaryta 1976 metais Lilyje jauno verslininko Michel Leclerq. Bėgant metams, Decathlon keitėsi ir augo. Šiandien esame vienas didžiausių tarptautinių prekės ženklų, tačiau mūsų širdys ir toliau pulsuoja ta pačia idėja, bei nepailstančia aistra sportui.

Patys projektuojame, gaminame ir parduodame geriausias aktyvaus laisvalaikio prekes daugiau nei 80-imčiai sporto šakų. Vis tobulėjantis dizainas, geriausia kokybė ir tikrų sporto mėgėjų patarimai, kuriuos bet kokio amžiaus, bet kokių įgūdžių klientai gali pasiekti parduotuvėje ar internete, yra tai, kas mus įkvepia ir daro unikaliais. Tai dalis mūsų tapatybės, kuria didžiuojamės.

MŪSŲ VERTYBĖS IR TAPATYBĖ 

Mūsų pagrindinės vertybės – tai gyvybingumas, atsakingumas, autentiškumas ir dosnumas.

Gyvybingumas – tai  entuziazmas ir idėjos. Tokia yra mūsų komanda – pasiutę sporto mylėtojai, besistengiantys pasidalinti savo aistra su kitais.

Atsakomybė - tai gebėjimas įgyvendinti idėjas, galimybė priimti sprendimą dėl klientų saugumo ir planetos ateities už save, kitą, savo komandą.

Autentiškumas ir dosnumas – tai drąsa būti savimi ir dalintis savo unikalumu su kitais.

MŪSŲ KOMANDA 

Komandos galia ir pozityvumas yra mūsų verslo esmė. Mes - sportininkai, kupini energijos ir entuziazmo. Niekada nesustojame ir nuolatos keičiamės, o svarbiausia – keičiame pasaulį kartu. Niekada nenumojame ranka  į savo atsakomybes. Žiūrime į ateitį, regime iššūkius, su kuriais susiduria mūsų visuomenė ir aplinka, ieškome būdų prisitaikyti ir padėti.

Esame bendruomenės nariai, tokie pat sportininkai, kaip ir jūs. Aistringai dalijamės savo sporto meile su kitais, pasitikėdami produktų verte ir saugos standartais. Užtikriname, kad jų gamyba atlieptų mūsų tvarios prekybos tikslus.

Nei sportas, nei verslas neįmanomas be žmonių. Esame sąžiningi su savo komandos nariais. Jie yra tai, kas svarbiausia. Žmogus yra vertingiausia mūsų dalis ir atsakomybė.

MŪSŲ PREKĖS 

Diegiame naujoves į savo produkciją ne tik tam, kad padėtumėme jums tobulėti. Diegiame naujoves siekdami tvarios praktikos savo klientams, komandai ir aplinkai. Siekiame kokybės ir įperkamumo, nes ilgai naudojama prekė – tai pirmas žingsnis link tvarumo.

Mūsų produktai yra skirti įkvėpti žmones sportuoti. Kokybė ir kaina leidžia įsigyti visą reikalingą įrangą, įgyti pasitikėjimo savimi ir dalyvauti sporto veikloje. „Decathlon“ siekiame užmegzti su savo klientais ilgalaikius santykius. Jei jūsų netenkina produktas - grąžinkite jį atgal. Nesame laimingi, kol nesate Jūs. Tiesą sakant, Jūsų laimė yra mūsų aistra.

MŪSŲ ATSAKOMYBĖ 

Mes labai rimtai prisiimame atsakomybę už savo klientus, komandą ir visuomenę. Sąmoningai renkamės savo veiksmus, kurie nulemia mūsų visų ateitį. Laikomės tvarumo standartų kurdami dizainą, gamindami prekes ar vystydami savo parduotuvių tinklą. Daugelis mūsų kuriamų, gaminamų ir parduodamų produktų bus naudojami gamtoje, kurią siekiame išsaugoti.

Plastikinių butelių pavertimas bėgimo striukėmis ir natūralių medžiagų naudojimas – tik keletas būdų, kuriais stengiamės sumažinti savo anglies dioksido pėdsaką. Norime prisidėti prie švarios ateities, kurioje visi kartu galėsime mėgautis sportu saugioje ir klestinčioje žemėje. Žinojimo laikas praėjo - turime veikti, todėl mes prisiimame atsakomybę šiandien ir dabar.