SOLOGNAC Ref. 8281869 1703231

Vandens nepraleidžiantys medžiokliniai batai „100“, žalsvi

50,00 €
Su mokesčiais
Spalva: PURPURINĖ
  • PURPURINĖ
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Puikiai tiks medžioklei ir kitoms veikloms lauke lietingu oru.

PRIVALUMAI

Atsparumas trinčiai

Dilimui itin atsparus 100 % guminis padas.

Svoris

Lengvi:43 dydžio pora sveria 1,11 kg.

Nepraleidžia vandens

Medžioklė sausomis sąlygomis:sandarios medžiagos ir orui laidi membrana.

Apsauga nuo laukinės augalijos

Sutvirtinta priekinė bato sritis – didesnė apsauga pirštams.

Trauka

Pado iškilimų geometrija sukurta geresniam sukibimui bei purvo pašalinimui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Atsparumo vandeniui savybės.

Mūsų dizaineriai apie jus pagalvojo, nes jie puikiai žino, jog medžioti per lietų gali būti sudėtinga.Šie batai pagaminti iš sintetinių medžiagų ir impregnuoti, todėl nepraleidžia vandens.Orui laidi membrana išgarina prakaitą.Pėdos išliks sausos net medžiojant per lietų ar drėgnoje augmenijoje.Atlikti bandymai parodė, kad šie batai atlaiko 4 000 dinamiškų sulenkimų vandenyje.

Patvarumas.

Mūsų inžinieriai pritaikė šiuos batus karts nuo karto naudoti sudėtingomis sąlygomis.Išorinės medžiagos atsparios braižymui ir plyšimui (išbandyta laboratorijoje).Laboratorijoje išbandytos siūlės ir komponentai atsparūs įvairių tipų aplinkai.Specialia apsauga sutvirtinta visa apatinė bato dalis:kulnas, pirštai ir šonai.Raištelių kabliukai ir akutės pagamintos iš metalo, o 100 % guminis padas atsparus įbrėžimams.

Sukibimas.

Platūs išsikišimai ant pado puikiai sukimba su žeme, purvu ir t. t. Priekinė ir galinė pado dalis atskirtos, kad suteiktų dar geresnį sukibimą.Įstrižos kniedės, pakankamai atskirtos, kad neapsineštų purvu ir žeme vaikštant bei sumušant padus baigus medžioklę.

Patogumas.

Vidus pagamintas iš orui laidaus tinklelinio audinio, pamuštas patogiu, orui laidžiu, plonu, lengvu porolonu.Dar daugiau amortizacijos suteikia 4 mm storio išimamas vidpadis.Metalinės batraiščių akutės padės greitai ir lengvai suvarstyti batus, be to, jos išdėstytos taip, kad raišteliai kuo mažiau dėvėtųsi.Aukštas aulas ir įsiūtas liežuvis neleidžia į vidų patekti vandeniui, šakelėms, žemėms, smėliui ir pan.

sudėtis

sudėtis

Išorinis padas: 100.0% Sintetinė guma; Viršus: 80.0% Poliuretanas, 20.0% Poliesteris; Pamušalas ir kojinė: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

Patarimai dėl saugojimo

Sausoje gerai vėdinamoje vietoje. Saugoti nuo ugnies.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Visi mūsų batai išbandomi ir patvirtinami laboratorijoje.Siekiant užtikrinti, kad šis modelis visiškai nepraleistų vandens, batai buvo išbandyti dar kūrimo stadijoje net 4 000 kartų juos sulenkiant vandenyje.

Garantija

2 Metai