SOLOGNAC Ref. 8281598 1702103

Neperšlamami batai, rudi

75,00 €
Su mokesčiais
Spalva: RUSVAI ŽALSVA
  • RUSVAI ŽALSVA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Puikiai tinka paukščių stebėjimui ir kitoms veikloms lauke esant drėgnam orui.

PRIVALUMAI

Atsparumas trinčiai

100 % guminis padas atlaiko trintį ir sudėtingas sąlygas.

Svoris

Lengvi:JK 8½ (ES 43) dydžio pora sveria 1,14 kg.

Trauka

Pado iškilimų geometrija sukurta geresniam sukibimui bei purvo pašalinimui.

Patogu dėvėti

Paminkštinta, orui laidi vidinė pagalvėlė užtikrina komfortą.

Nepraleidžia vandens

Medžioklė sausomis sąlygomis:sandarios medžiagos, atsparumas vandeniui, orui laidi membrana.

Apsauga nuo laukinės augalijos

Atsparūs pradūrimams, todėl jais galima eiti ant įvairios dangos.

Amortizacija

Poliuretano putų padas saugo sąnarius nuo smūgių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Patvarumas.

Neleisti batams greitai nusidėvėti:tai vienas pagrindinių mūsų dizaino komandos prioritetų.Išorinė šių batų medžiaga atspari trinčiai ir plyšimui.Laboratorijoje išbandytos siūlės ir komponentai atsparūs įvairių tipų aplinkai.Specialia apsauga sutvirtinta visa apatinė bato dalis:kulnas, pirštai ir šonai.Raištelių kabliukai ir akutės pagamintos iš metalo, o 100 % guminis padas atsparus įbrėžimams.

Atsparumo vandeniui savybės.

Sausos pėdos medžiojant lietuje.Šie batai nepraleidžia vandens dėl vandeniui atsparaus impregnavimo.Orui laidi membrana išgarina prakaitą.Pėdos išliks sausos net medžiojant per lietų ar drėgnoje augmenijoje.Bandymai parodė, kad šie batai atlaiko 8 000 dinamiškų lankstymų vandenyje – tai atitinka 10 km žygį, pusiau panardinant batą vandenyje.

Pado paminkštinimas.

Paminkštinimo savybės saugo kūną ir sąnarius.Padas pagamintas iš dviejų medžiagų:išorinis padas iš natūralios gumos labai atsparus trinčiai, o iš poliuretano putų pagamintas pado paminkštinimas yra patogus ir elastingas, tad einant pėda gali laisvai judėti.

Sukibimas – pado kibumas.

Siekdama geresnio sukibimo, mūsų komanda šiems batams sukūrė pakeltas priekinę ir galinę pado dalis bei nuožulnius pado išsikišimus.Platūs pado išsikišimai užtikrina gerą sukibimą ant visų paviršių:žolės, purvo ir t. t.Tarp išsikišimų esantys tarpai leidžia purvui ir žemėms natūraliai nubyrėti.Baigę ekspediciją, padaužykite batus vieną į kitą ir purvas nukris nuo padų.

Patogumas.

Siekdami dar geresnio paminkštinimo, pridėjome išimamus specialiai pritaikytos formos vidpadžius – nes žygiuojant ne vieną kilometrą tą daryti visada bus maloniau, kai batai patogūs.Paminkštintas vidpadis yra ne tik patogus, bet ir laidus orui.Aukštas aulas ir liežuvis neleidžia vandeniui, augmenijai, purvui ir smėliui patekti į batą.Negana to, šie medžiokliniai batai yra labai lengvi:JK 8½ (ES 43) dydžio pora sveria 1,14 kg.

Priežiūra.

Šiuos batus prižiūrėti itin paprasta.Tiesiog plaukite juos muilu ir vandeniu, nenaudokite riebalų ar valiklio.Batams išdžiūvus galite užpurkšti impregnanto, kad vėl aktyvintumėte odos apsaugines savybes.Norint išlaikyti odą elastingą, nepalikite batų džiūti prie intensyvaus šilumos šaltinio.

sudėtis

sudėtis

Viršus: 70.0% Poliesteris, 30.0% Skelta galvijų oda; Išorinis padas: 50.0% Poliuretanas, 50.0% Sintetinė guma; Pamušalas ir kojinė: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje.Laikykite atokiau nuo ugnies.

TESTAI IR GARANTIJA

Garantija

2 Metai

Vaizdo įrašai