OLAIAN Ref. 8384254 2193997

Moteriškas vientisas figūrą formuojantis maudymosi kostiumėlis „Doli Nenu“

30,00 €
Su mokesčiais
Spalva: RAUDONA / MĖLYNA
  • RAUDONA / MĖLYNA
  • JUODA
  • JUODA
  • ROŽINĖ
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Maudymosi kostiumėlio liemenėlę sukūrė komanda, kurią sudaro įvairių lygių banglentininkės. Ji skirta pradedančiosioms, plaukiojančioms per lūžtančias bangas.

PRIVALUMAI

Nejuda banguojant

Sukurta, kad laikytųsi ant kūno esant nedidelėms bangoms (lūžusioms bangoms).

TECHNINĖ INFORMACIJA

Kūno forma

Vientisas maudymosi kostiumėlis DOLI pabrėžia lieknesnę moters figūrą, tvirtai prilaiko krūtinę ir turi moterišką iškirptę. Šiuos tikslus pasiekti padeda visi maudymosi kostiumėlio dizaino aspektai.360° liemenėlė su įsiūtais kaušeliais prilaiko ir formuoja krūtinę. Kūną formuojantis pamušalas sukuria plokščio pilvo efektą.

Subtili optinė iliuzija, kad kostiumėlis sudarytas iš dviejų dalių, sukuria harmoningą kūno siluetą. Dėl U formos iškirptės nugaroje kostiumėlį apsivilkti bus lengviau.

Figūrą formuojantis ir plokščio pilvo efektą sukuriantis maudymosi kostiumėlis

Kūną formuojantis pamušalas elegantiškai paslepia visus figūros netobulumus.Kostiumėlis pakoreguoja tam tikras kūno vietas ir pabrėžia liemenį.

Sauso ir šlapio maudymosi kostiumėlio dydžio skirtumai

Kad maudymosi kostiumėlis vandenyje gerai priglustų prie kūno, reikia pasirinkti tinkamą dydį kūnui esant sausam, nes vandenyje maudymosi kostiumėliai pasidaro laisvesni.Todėl rekomenduojame įsigyti tinkamą dydį.Matavimosi kabinoje maudymosi kostiumėlis turi gerai priglusti prie jūsų kūno, turite jausti, kad jis prilaiko krūtinę.Kai kuriose maudymosi kostiumėlio dalyse esantis elastanas suminkštėja ir vandenyje tampa laisvesnis.

Pradedančiosioms banglentininkėms

Mokotės plaukti banglente arba plaukiojate tik kelis kartus per metus – per atostogas ar specialias išvykas.Plaukiojate tik tokiose vietose, kur siekiate dugną, per mažas arba lūžtančias bangas.Plaukiojate banglente, nes jums patinka ši sporto šaka, mėgstate būti vandenyje.Plaukiodama dažnai nukrentate nuo banglentės, tačiau bangos nėra labai galingos.Sukūrėme didelį maudymosi kostiumėlių asortimentą, atsižvelgdami į jūsų plaukiojimo įpročius ir kūno formą.

Aktyvi veikla paplūdimyje

Tiek plaukiojant banglente, tiek maudantis jūroje nenorėtumėte, kad maudymosi kostiumėlis nusmuktų.Būtent todėl visus savo maudymosi kostiumėlius išbandome bangose.Visi modeliai sukurti plaukioti banglente ir puikiai tinka kitoms vandens sporto rūšims:irklentėms, buriavimui, jėgos aitvarams, maudynėms ir kt.

Su mūsų maudymosi apranga jauskitės gerai

Mūsų tikslas – padėti mūsų maudymukus vilkinčioms moterims jaustis gerai. Krūtinė per daug nesprispausta, kelnaitės nesulenda, o pridengimo lygiai skiriasi. Mūsų misija yra užtikrinti, kad kiekviena moteris, nesvarbu, kokia jos kūno forma ar dydis, rastų jai tinkantį maudymosi kostiumėlį.

Nenuslysta plaukiant per bangas: bandymas

Kuriame maudymosi kostiumėlius, kurie nenusmunka plaukiant per bangas.Skirtingų kūno formų banglentininkės juos išbando mūsų dizaino padalinio Handajuje, pietvakarių Prancūzijoje, baseine. Sportininkės laikosi specialių bandymo taisyklių.Taisyklių tikslas – atkurti potyrius, kuriuos jaučia banglentininkės, kai jas parbloškia banga.Jei bandymo rezultatas tenkina, gaminiai išbandomi tikromis sąlygomis – jūroje.

Kam reikalingi paminkštinti kaušeliai?

Suformuoti kaušeliai, esantys maudymosi kostiumėlio liemenėlėje, pabrėžia jūsų krūtinę, suteikia krūtims apvalią formą be jokių matomų siūlių ir nedirgina odos, palyginti su išpjautais ir prisiūtais putplasčio paminkštinimais.„Olaian“ atsižvelgė į jus ir jūsų patogumą, į daugelį savo modelių įdėdami paminkštintus kaušelius.Paminkštintus kaušelius galima išimti ir apsivilkti pusės dydžio didesnį ar mažesnį maudymosi kostiumėlį.

Ar norite pakeisti savo maudymosi kostiumėlį į kitą?

Jums netinka dydis arba stilius?Gal norite jį pakeisti savo „Decathlon“ parduotuvėje kitu?Galite tai padaryti, tik nenukirpkite maudymosi kostiumėlio etiketės.

Plastikinių higieninių lipdukų pašalinimas nuo mūsų maudymosi kostiumėlių

Nuo 2022 m. visi „Decathlon“ sukurti maudymosi kostiumėliai moterims bus parduodami be plastikinių higieninių lipdukų.Šis atsakingas sprendimas priimtas siekiant apsaugoti planetą ir sumažinti plastiko naudojimą.Taip sutaupysime 940 km plastiko kasmet.

Persirengimo kabinose matuokitės ant apatinių rūbų.

„Olaian“ – „Decathlon“ banglenčių sporto prekių ženklas

„Olaian“ yra naujasis „Decathlon“ banglenčių ir mini banglenčių prekių ženklas, įsikūręs Handajuje, Pietvakarių Prancūzijoje.Savo biuruose, esančiuose prie vandens, galime sukurti maudymosi kostiumėlį ir tą pačią dieną jūroje išbandyti, ar plaukiant per bangas jis neslysta nuo kūno.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 20.0% Elastanas, 80.0% Poliamidas; Vidinė medžiaga: 24.0% Elastanas, 76.0% Poliamidas; Pamušalas: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE. SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Naudojimo apribojimai

Nerekomenduojama reguliariai naudoti chloruotoje aplinkoje.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Šis gaminys buvo išbandytas Handajuje ir su juo buvo atlikta daugybė laboratorinių bandymų, siekiant užtikrinti kad bus išsaugota numatoma kokybė:medžiagos tamprumas ir stabilumas, spalvų atsparumas trinant, skalbiant, paveikiant jūros vandeniui, chloruotam vandeniui ir šviesai, gaminio eksploatacinės savybės kelis kartus išskalbus.

Garantija

2 Metai

Vaizdo įrašai