KIPRUN Ref. 8558251 2941288

Sportiniai vidutinio nuotolio bėgikų bateliai su dygliais „AT Mid“

60,00 €
Su mokesčiais
Spalva: GELTONA / JUODA
  • GELTONA / JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų lengvosios atletikos mėgėjų komanda šiuos batelius su dygliais vidutinio nuotolio bėgikams sukūrė kaip tobulą sprendimą užsiėmimams bėgimo takelyje.

PRIVALUMAI

Lengvumas

Šiuose lengvuose bateliuose nėra sutvirtinimų; puikiai prisitaiko prie pėdos.

Grąžinama energija

Plona plokštelė pėdos priekyje – lengviau greitėti.

Trauka

Puikus sukibimas dėl 6 mm ilgio dyglių (pridedami).

TECHNINĖ INFORMACIJA

Vidutinio nuotolio bėgimui sukurti bateliai

Esate sportininkai ir dabar norite orientuotis į vidutinio nuotolio bėgimo varžybas? Išbandykite šiuos batelius su dygliais, skirtus 800–10 000 m atstumu bėgantiems sportininkams, įskaitant 1 500 m ir 3 000 m distancijas.Bateliai, kuriuos gaminant suderintas lengvumas, patogumas ir atraminės savybės. Orui laidus tinklinis batviršis padeda pasišalinti vandeniui kliūtinio bėgimo varžybose.

Lengvi ir patogūs bateliai su dygliais

Dėl paprasto dizaino šie bateliai puikiai prisitaiko prie pėdos formos. Jie itin laidūs orui, be sutvirtinimų ir dėl to itin lengvi (43 dydžio batelis sveria 130 g). Šį lengvumą itin vertina vidutinio nuotolio bėgikai, nes bateliai nuolat kontaktuoja su trasos danga. Kad jie būtų dar patogesni, sukūrėme minkštą ir itin lankstų liežuvėlį.

Visiems prieinami bateliai

„Kalenji“ gaminių vadovas Mehdi pasakoja apie pasididžiavimo jausmą: „Kai kuriems bėgikams sportas yra išgyvenimo būdas. Kitiems, ypač Prancūzijoje, tai gali būti socialinio judumo priemonė. Nors mūsų visų lūkesčiai skiriasi, bėgiodami avime tuos pačius gaminius. Ir šiandien didžiuojamės galėdami gaminti aukštos kokybės batelius, kuriuos gali įsigyti plačiausia pirkėjų grupė.“

Sportinių batelių dyglius prisukite ir atsukite.

Suprantame, kad nėra paprasta visada turėti tinkamą raktą, todėl šie sportiniai bateliai su dygliais parduodami su šešiakampiu raktu. Taigi, nebegalite pasiteisinti, tad pasikeiskite dyglius tuojau pat!

sudėtis

sudėtis

Išorinis padas: 28.0% Etileno vinilo acetatas, 72.0% Termoplastinis poliuretanas; Viršus: 14.0% Poliuretanas, 30.0% Termoplastinis poliuretanas, 46.0% Poliesteris, 10.0% Poliamidas; Pamušalas ir kojinė: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE. SKALBTI RANKOMIS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 40 °C TEMPERATūROJE.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite sausoje vietoje. Batelius taip pat galite laikyti specialiame „Kalenji“ batelių krepšyje su orui laidžiu įsiuvu, kad bateliai išdžiūtų.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Visus mūsų batelius su dygliais realiomis treniruočių ir lenktynių sąlygomis praktiškai išbando su „Decathlon“ nesusiję bėgikai. Šiais bandymais siekiame kuo objektyviau patobulinti gaminį jo kūrimo etapu, kad įgytumėte pranašumą prieš priešininkus ir dar labiau pagerintumėte savo rezultatus.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Dar prieš jums apsiaunant šiuos batelius, jie išbandyti bėgant daugybėje kliūtinio bėgimo lenktynių. Jie tobulai tinka daugeliui reikliausių vidutinio nuotolio bėgikų.

Vaizdo įrašai