KALENJI Ref. 8489345 2508862

BOXER DE RUNNING HOMME RESPIRANT

6,00 €
Su mokesčiais
Spalva:
  • 8489345
  • MĖLYNA
  • VYŠNINĖ
  • MĖLYNA
  • RUSVAI ŽALSVA
  • 8772889
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Šie apatiniai papildys aprangą, kad galėtumėte sportuoti visiškai komfortiškai. Jų paslaptis: tamprus audinys, atkartojantis jūsų judesius.

PRIVALUMAI

Drėgmės kontrolė

Drėgmę išsklaidantis audinys, kad liktumėte sausi bėgiodami ir po treniruotės.

Tampri medžiaga

16 % elastano suteikia didesnę judėjimo laisvę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Kodėl orui laidūs mikropluošto apatiniai palengvina judesius?

Sportuojant svarbu turėti galimybę laisvai judėti. Bėgiojant būtina kojų judėjimo laisvė.Siekiant užtikrinti komfortą kiekviename žingsnyje, nusprendėme į apatinių audinį pridėti elastano.Jie tampresni ir juda su jumis, todėl galite bėgti visiškai patogiai.

Kaip orui laidūs mikropluošto apatiniai išgarina prakaitą?

Jums sportuojant, išsiskiriantis prakaitas beveik neišvengiamas. Žinote, kad tai dalis žaidimo, ir su tuo gyvenate. Tačiau, gal galite sportuoti be to paskui atsirandančio drėgmės pojūčio. O ką, jei būtų apatiniai, kurie išliktų sausi net sportuojant visa jėga. Šie apatiniai jus nustebins – pažadame.Sintetinis, techninis audinys gali išgarinti prakaitą.Be to, jis išdžiūva greičiau.

Kodėl šiuos orui laidžius mikropluošto apatinius taip patogu dėvėti?

Patogūs sportavimo drabužiai, kad treniruotės būtų malonesnės.O pasirinkę tinkamus apatinius, jausitės dar patogiau.Nusprendėme atsisakyti šiuose sportiniuose šortuose siūlių ties šakuma.Tokiu būdu apsaugojome nuo trynimo sukeliamo diskomforto.Ilgas kirpimas užtikrina didesnę judesių laisvę ties kirkšnimis.Galiausiai, elastinga juosmens juosta užtikrina gerą prilaikymą per daug neįtempiant.

Kokio dydžio siūlomi šie orui laidūs mikropluošto apatiniai?

Šie apatiniai siūlomi nuo S iki 3 XL dydžio.

Kaip prižiūrėti šias orui laidžias mikropluošto trumpikes?

Šias intensyviam sportui sukurtas trumpikes galima skalbti daug kartų. Rekomenduojame rūbą skalbti ne didesnėje kaip 30° temperatūroje, įdėjus į atskirai parduodamą mūsų skalbinių tinklelį (nuor. nr.8505236)..

Geriau naudoti skalbimo skystį, o ne miltelius, ir vengti audinių minkštiklio.Tai gali paveikti audinio laidumo orui savybes. Nedžiovinkite būgninėje džiovyklėje.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 16.0% Elastanas, 84.0% Poliesteris; Elastinė juosta: 48.5% Poliamidas, 33.8% Poliesteris, 17.7% Elastodienas

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Bandymus reguliariai atlieka nepriklausoma laboratorija ir patvirtina, kad taikomi mūsų kokybės reikalavimai. Siekiant užtikrinti spalvų ir formos patvarumą, buvo atliekami šio gaminio skalbimo ir džiovinimo bandymai. Su šiais sportiniais apatiniais buvo atlikti prakaito išgarinimo bandymai, norint patikrinti, ar audinys sugers ir perduos drėgmę iš vidinės į išorinę audinio pusę.

Garantija

2 Metai

Vaizdo įrašai