OLAIAN Ref. 8529012 2663437

Vyriški trumparankoviai banglenčių sporto marškinėliai „900“ su flisu, juodi

15,00 €
Su mokesčiais
Spalva: JUODA
  • JUODA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų dizainerių komanda sukūrė šiuos terminius marškinėlius, skirtus dėvėti vienus arba po neopreniniu kostiumu, plaukioti iki trijų valandų.

PRIVALUMAI

Nenusitrina

Aptemptas kirpimas ir besiūliai įsiuvai po rankomis.3 val. treniruotėms.

Sulaiko šilumą

Fliso pamušalas.Suteikia šilumos, išskyrus sušlapus ir esant vėjuotoms sąlygoms.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Palaikykite šilumą naudodamiesi mūsų šilumą palaikančiais priedais.Atskira apranga kiekvienam temperatūrų diapazonui.

Būdami vandenyje, prarandame daugiau negu pusę kūno šilumos per galūnes (pėdas, plaštakas, galvą).Todėl rekomenduojame priedus:– šiltame ir vidutinės temperatūros vandenyje (>17 °C): neopreno batelius žemu aulu;

– šaltame vandenyje (12–17 °C):batelius (batus) aukštu aulu ir pirštines;

– labai šaltame vandenyje (7–12 °C):batelius (batus) aukštu aulu, pirštines, gobtuvą ir palaidinę su gobtuvu.

Visą mūsų neopreninių priedų asortimentą rasite „Decathlon“ interneto svetainėje.

Vandens sporto priedai

Mūsų neopreniniai priedai sukurti taip, kad patenkintų reikliausių banglentininkų poreikius.Jie tinka ir kitoms vandens sporto šakoms, pvz., jėgos aitvarams, burlenčių, vandenlenčių ar irklenčių sportui, vandens slidinėjimui ar braidžiojimui.

Šiluma ir vėjas

Mažiausia rekomenduojama vandens temperatūra dėvint šiuos marškinėlius yra 22 °C, jei jie dėvimi atskirai. Maks. trukmė: 3 val.

Šie flisiniai marškinėliai padės nedrebėti įlipant į vandenį.Atkreipkite dėmesį, kad pučiant vėjui sušlapę jausitės žvarbiau.Todėl užsiimant vandens sportu vėjuotu oru rekomenduojama vilkėti marškinėlius su neoprenu.Šiuos marškinėlius galima dėvėti po plaukimo kostiumu.

Mažiau trina

Šie terminiai marškinėliai riboja trynimąsi ir nudegimus liečiantis prie banglentės ar minibanglentės.Juos galima dėvėti po plaukiojimo kostiumu. Taip sumažinamas trynimas, ypač kaklo ir pažastų srityse. Po rankomis yra besiūliai įsiuvai, mažinantys yrimosi judesių sukeliamą dirginimą.Mūsų bandymo protokolai patvirtino, kad nutrynimas iki 3 val. trukmės treniruotėse buvo gerokai mažesnis.

Greitai džiūsta

Poliesterio audinys natūraliai greitai išdžiūva.

Kas yra prekių ženklas „Olaian“?

„Olaian“ yra „Decathlon“ banglenčių ir mini banglenčių prekių ženklas, įsikūręs Handajuje, Pietvakarių Prancūzijoje.Savo biuruose prie vandenyno kranto galime kurti maudymosi šortus, tuomet tą pačią dieną eiti plaukioti banglente ir išbandyti juos, kad patikrintume, ar bangos jų nenumauna, ar jie patogūs ir tvirti.

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 9.0% Elastanas, 91.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. LABAI šVELNUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. LABAI šVELNUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. NEDžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Naudojimo apribojimai

Dėvėti vienus arba po plaukimo kostiumu.Nėra neperpučiami.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Sukūrė ir išbandė mūsų dizaino komandos Handajuje, Prancūzijoje. Šiam gaminiui gaminti naudojamos medžiagos yra išbandomos laboratorijoje, siekiant užtikrinti geriausią įmanomą kokybę ir patvarumą.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Inžinieriai laboratorijoje išbandė visus apsaugos nuo saulės komponentus. Jie atitinka galiojantį standartą EN 13758-2.Prieš pradėdami gamybą išbandome visas naudojamas medžiagas. Savo laboratorijose turime nuosavą matavimo įrangą, kurią naudojame išorinių laboratorijų rezultatų papildymui. Laboratorijose gaminiai išbandomi sausi ir šlapi bei dėvėjimo metu (siekiant patikrinti dėvėjimo metu atsirandančius tempimus).