QUECHUA Ref. 8786618 4744754

Vaikiška neperšlampama žygių striukė „MH100 Zip“, 7–15 m. vaikams, turkio sp.

14,00 €
Su mokesčiais
Spalva: PILKA / JUODA
  • PILKA / JUODA
  • TURKIO
  • PILKA / RUDA
Dydžių lentelė Mano dydis:
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Mūsų žygių gaminių dizaineriai šią neperšlampamą striukę sukūrė tam, kad apsaugotų jūsų vaikus nuo lietaus ir vėjo kalnuose!

PRIVALUMAI

Kompaktiškumas

Galima suvynioti į jos pačios kišenę arba įsimesti į kuprinę

Lengvumas

8–9 metų vaikams skirto dydžio sveria tik 155 g

Nepraleidžia vandens

Vandeniui atspari danga; 1 val. (5 000 mm). Sandarintos pagrindinės siūlės.

Praleidžia orą

Hidrofilinė danga (RET=12) mažina kondensaciją drabužio viduje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Medžiagos atsparumas vandeniui

Išbandome audinio atsparumą vandens slėgiui išmatuodami audinio atlaikomo vandens stulpelio aukštį mm (testas atliekamas remiantis JIS 1092 standartu). Kuo vandens slėgis didesnis, tuo didesnis audinio atsparumas vandeniui. Šis drabužis išbandytas ant jo 1 val. pilant 60 l vandens į m² per valandą. Bandymu atkartojamos vidutinės liūties kalnuose sąlygos.

Medžiaga, kurios atsparumas vandeniui yra 5 000 mm, gali atlaikyti 5 000 mm vandens srovės slėgį (atitinkantį 1 val. lietaus).

Medžiagų laidumas orui

Audinio laidumas orui matuojamas jo šiluminio garavimo varžai (RET).

Tai audinio gebėjimas praleisti aktyvios fizinės veiklos metu kūno generuojamus vandens garus ir neleisti odai sudrėkti.

Kuo žemesnė RET vertė, tuo laidesnis audinys.

RET ≤ 6: labai laidus audinys

RET ≤ 12: laidus audinys

RET ≤ 20: mažai laidus audinysStriukei suteiktas 12 RET įvertinimas

Praktinė informacija

Galima laikyti kišenėje. Centrinis užtrauktukas, gobtuvas, rankogaliai ir juosmuo su gumele

Medžiagų patvarumas

Atsparumo dėvėjimuisi ir trinčiai bandymas: pavyzdžiui, atlikdami bandymus laboratorijoje tikriname, ar flisas nesipūkuoja. Spalvų atsparumo bandymas: kad įsitikintume, jog skysčiai neišblukina spalvų, tikriname spalvų atsparumą. Senėjimo bandymas: dažnas skalbimas neturi kenkti audiniui, jo funkcinėms savybėms, storiui ar išvaizdai.

Priežiūra

1. Skalbkite skalbyklėje (30 °C):švelnaus skalbimo programa. Striukes ir kelnes skalbkite išvirkščias. Atlaisvinkite dirželius ir gumas. 2. Į skalbyklę nedėkite standžiai sulankstyto drabužio, nes taip galima jį sugadinti. 3. Vienu metu neskalbkite skirtingų stilių ir skirtingų spalvų drabužių. 4. Nenaudokite baliklio. 5. Naudokite ilgo skalavimo ir švelnaus gręžimo programą. 6. Džiovinkite pakabintą arba džiovyklėje (žemoje temp., trumpu ciklu).

sudėtis

sudėtis

Pagrindinė medžiaga: 100.0% Poliesteris; Rankovės medžiaga: 100.0% Poliesteris; Danga: 100.0% Poliuretanas; Peties audinys: 100.0% Poliesteris; Gobtuvas: 100.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS. SKALBTI NE AUKšTESNėJE NEI 30 °C TEMPERATūROJE. NORMALUS APDOROJIMAS.
NENAUDOTI BALIKLIO. NENAUDOTI BALIKLIO.
GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C. GALIMA DžIOVINTI BūGNINėJE DžIOVYKLėJE. ŽEMA TEMPERATūRA, Iš BūGNO IšLEIDžIAMO ORO TEMPERATūRA NE AUKšTESNė NEI 60 °C.
NELYGINTI. NELYGINTI.
NEVALYTI SAUSUOJU BūDU. NEVALYTI SAUSUOJU BūDU.

Patarimai dėl saugojimo

Laikykite sulankstytą švarioje ir sausoje vietoje.

Naudojimo apribojimai

Laikykite atokiau nuo karščio šaltinių.

TESTAI IR GARANTIJA

Bandomasis produktas

Mūsų dizainerių komanda įsikūrusi Monblano papėdėje, Aukštutinėje Savojoje (Prancūzija). Ištisus metus kuriame gražius, paprastus ir technologiškai pažangius gaminius. Tada jie nuodugniai išbandomi realiomis sąlygomis, nes esame įsitikinę, jog nuodugnus testavimas sąlygomis, kokiomis gaminys skirtas naudoti, mums padės nuolat gerinti gaminių kokybę.

Garantija

2 Metai

Sutikti iki

Siekiant atitikti jūsų reikalavimus, „Quechua“ gaminiai testuojami kalnuose tokiomis sąlygomis, su kokiomis per žygius susidursite jūs. Mūsų praktinių bandymų inžinierė Sarah kartu su grupe testuotojų vaikų bando gaminius per visą jų kūrimo laiką iki išleidžiant juos į rinką.