OXELO Ref. 8367591 2094942

Vaikiški riedučiai „Play 3“, rožiniai / violetiniai

25,00 €
Su mokesčiais
Spalva: ROŽINĖ / PURPURINĖ
  • ROŽINĖ / PURPURINĖ
  • MĖLYNA / RAUDONA
Nepasiekiama internetu

Parduotuvės pasiekiamumas

Ar jūsų vaikas nori pradėti važinėti riedučiais? Šie riedučiai puikiai tiks lavinti motoriniams įgūdžiams ir pusiausvyrai – gražiai ir švelniai!

PRIVALUMAI

Galima pritaikyti

Reguliuokite iki 3 šių riedučių dydžių, kad jie augtų kartu su jūsų vaiku.

Patogu dėvėti

Nuimamas vidinis įdėklas didesniam komfortui pagamintas iš putplasčio.

Priglunda

Užsegimo sistema ir plastikinis karkasas prilaiko čiurną.

Lengvai slysta

Guoliai sukurti taip, kad ribotų pradedančiųjų greitį.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Kokias saugumo priemones turėčiau naudoti?

Rekomenduojame visas: šalmą, alkūnių, kelių ir riešų apsaugas. Nes negalite žinoti, ant kurios kūno dalies nugriūsite.

Techniniai duomenys: ratai ir guoliai

Nors labiau patyrę čiuožėjai turi ABEC 1–7 guolius, šiems riedučiams naudojome guolius, labiau tinkančius pradedantiesiems, kad riedėjimas būtų lygus ir saugus. Tai reiškia, kad šie riedučiai rieda lėčiau. Ratų dydis 63 mm.

Kaip reguliuoti dydį

Ar matote nedidelį liežuvėlį bato priekyje? Tiesiog tempkite kontaktinę juostą prie norimo skaičiaus. „1“ mažiausiam, „2“ vidutiniam, „3“ didžiausiam dydžiui. Tada erdvė priekyje atsilaisvina ir gaunate 2 dydžius. Sumanu, tiesa?

Pasirenkamas stabilumo rinkinys (Nr. 8282768)

Įrangos rinkinys, dar vadinamas „stabilumo rinkiniu“, gali būti pritaikytas bet kokio dydžio „Play3“ ir „Play5“ riedučiams. „Stabilumo rinkinys“ reiškia, kad vaikai gali pradėti mokytis „triratuko“ režimu. Tai puikus būdas padėti jiems išlaikyti pusiausvyrą pirmųjų pasivažinėjimų metu, kad mažieji galėtų ugdytis pasitikėjimą savimi.Rinkinys yra sumontuotas visuose „Play3“ riedučiuose, kurių dydis 25‒27.

„Play 3“ riedučiai švenčia 8 metų pagalbos jauniesiems riedutininkams jubiliejų :)

Mes didžiuojamės sulaukę 8-ojo gimtadienio! Ir visa tai dėl jūsų atsiliepimų, kuriais remdamiesi galėjome nuolat tobulinti šiuos riedučius. Pavyzdžiui, padėjote mums sugalvoti „stabilumo rinkinį“:mažas varžtas riedučių galinėje pusėje naudojamas sureguliuoti ratukus, kaip triratukui. Tai labai paprasta ir padeda vaikams išmokti važinėti. Neseniai taip pat atnaujinome riedučių fiksatorius. Tad norime jumspadėkoti!

Guminiai ar plastikiniai ratai ir stabdžiai?

Skirtingai nuo plastiko, kuris slysta, bet nestabdo, ant šių 63 mm ratukų uždėta guma užtikrina gerą sukibimą. Todėl vaikas atsistumdamas neslysta ir gali veiksmingai stabdyti. Be to, guma dėvisi lėčiau nei plastikas.

Mūsų „Oxelo“ komandos sunkiai dirba, kad Jūsų vaikas būtų saugus, nesvarbu, kiek jis patyręs. Į visus vaikams skirtus riedučius nusprendėme dėti guminius ratukus ir stabdžius, o ne PVC.

Ar norite taisyti arba prižiūrėti riedučius?

Mūsų svetainėje ir vietinėje „Decathlon“ parduotuvėje galite įsigyti skirtingo dydžio ratų (įskaitant ir šviečiančius tamsoje), stabdžių ir jiems tinkančių varžtų. Jie lengvai montuojami.

Nepamirškite peržiūrėti patarimų ir instrukcijų „Oxelo“ „YouTube“ puslapyje: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos

Kaip pailginti ratukų naudojimo laiką?

Ratukai kai kuriose vietose dėvisi greičiau. Reguliariai sukeiskite ratukus tarpusavyje.

Ratukus reikia pakeisti, kai jie susidėvi iki pirmojo iš septynių rato viduje matomų žiedų.

Kaip išbandome savo riedučius?

Visi riedučiai išbandyti laboratorijoje. Šie bandymai patvirtino atitiktį Europos standartams bei įvertino susidėvėjimą. Taip pat atlikome bandymus lauke – kai kuriuos matavome, kituose rėmėmės bandytojų nuomone. Rezultatas – išbandytas bei patikrintas gaminys, kurio tinkamumas naudoti irgi patvirtintas.Įskaitant čiuožikus iš mūsų partnerių klubų!

sudėtis

sudėtis

Išorinis padas: 50.0% Poliuretanas, 50.0% Polipropilenas; Viršus: 30.0% Polipropilenas, 70.0% Poliesteris; Pamušalas ir kojinė: 25.0% Poliuretanas, 75.0% Poliesteris

Patarimai dėl laikymo ir priežiūros

Patarimai dėl saugojimo

Rekomenduojame laikyti riedučius sausoje, vėsioje vietoje. Panaudoję nedžiovinkite prie atviros liepsnos ar tiesiogiai liečiantis su šilumos šaltiniu.

Naudojimo apribojimai

EN13843B (maks. 60 kg), išsk. S8-10 stand. EN71 (maks. 20 kg).

TESTAI IR GARANTIJA

Garantija dėl dalių

2 metai, išskyrus nusidėvinčias dalis (ratukus, guolius, stabdžius)

Vaizdo įrašai